Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, Monka, KasiuR, Frosch, Zeljko, Maxi, Mohag - dzięki :D .

 

Frosch - zdjęcia pościelowego nie będzie, bo same nie chciałyście, ale mam dla Ciebie w zamian coś innego.

Jak byś zmieniała znowu avatarek, to bedzie jak znalazł :wink: :D :

 

http://images3.fotosik.pl/248/1062e619c9cfed13med.jpg

 

Monka - łoże jest z Klose i kosztowało ok. 2500, do tego stelaż i materace.

 

Zeljko - materace są z Janpolu, model Afrodyta. Są bardzo wygodne - nie za miękkie, nie za twarde. W ogóle całe łóżko jest wygodne, bo jest wysokie i dobrze się z niego wstaje, co w pewnym wieku :wink: nie jest bez znaczenia.

 

 

Maxi - przecież Ty jesteś już urządzona z góry na dół :wink: - pamiętasz? (przynajmniej tak myślałam) :roll: :D

 

Mohag - zrobiło się na pewno bardziej cywilizowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonradJot - a w czym mogłabym pomóc?]

Bardzo mnie zainteresowały łazienki i ogólnie wszystko jest super.

Czy mógłbym otrzymać namiary na architekta, który je projektował?

To tak na początek, ponieważ nie zdąrzyłem jeszcze przeczytać całego Twojego wątku, a coś czuje że wiele elementów przykuje mą uwagę i podziw.Gorąco pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Monka, KasiuR, Frosch, Zeljko, Maxi, Mohag - dzięki :D .

 

Frosch - zdjęcia pościelowego nie będzie, bo same nie chciałyście, ale mam dla Ciebie w zamian coś innego.

Jak byś zmieniała znowu avatarek, to bedzie jak znalazł :wink: :D :

 

http://images3.fotosik.pl/248/1062e619c9cfed13med.jpg

 

 

 

 

super fajna ta zaba

gdzie ja kupilas? :wink: tez taka chce , slyszlam ,ze wdlug zasad feng-shui taka zaba z mamona(do tego dzbanka pieniazki bym wrzucila, na czarna godzine moga sie przydac :wink: ) przynosi szczescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

 

super loze, baaardzo podobne do naszego. Pomysl z dwoma materacami to super rewelacyjne rozwiazanie, mozna byc blisko, a spi sie wygodnie. Na pewno bedzie Ci sie na nim wygodnie spalo (i nie tylko :wink: ). Powiem tylko 'w sekrecie', ze nasze loze dobrze sie spisalo i w kwietniu urodzi sie nasze 3 dziecko (chlopak). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...