Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam w ogrodzie, zobaczyłam, utrwaliłam :wink: , a teraz się chwalę :D :wink:

 

- mamy już zrobione palisadki

 

http://images1.fotosik.pl/277/7b50b2163b1b7a85med.jpg

 

 

- tędy będziemy wjeżdżać pod taras

 

http://images3.fotosik.pl/268/0600471011280ff2med.jpg

 

- a tutaj jest miejsce na przechowywanie czegoś :wink: , może drewna do kominka :-?

w tym półkolu kfiatki :wink: sadzić będę

 

http://images3.fotosik.pl/268/5723041c48c5acffmed.jpg

 

Panowie utwardzają teraz wszystko tłuczniem, więc do kładzenia kostki jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś, no coś Ty - jaki wjazd :wink: ?

To jest mój ogródek :wink: :-? .

 

Pokićkało mi się, myślałam, że spychacz równa teren pod kostkę przed domem :oops:

Ładny kawał ziemi do zagospodarowania.

Będzie piękny ogród :D Byle do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonica, jestem ogromnie ciekawa jak wyjdzie kostka, bo już same palisadki wyglądają bardzo interesująco :wink: .

Jak długo będą ją układać ? Kiedy będziesz mogła przejść się po ścieżkach ? :roll:

 

Zapewne jesteś już mistrzynią cierpliwości 8) . Do piątku wytrzymasz i doczekasz się swoich szafeczek. Na weekend robotę masz gwarantowaną - przekładanie rzeczy z kartonów do szaf 8) . Przynajmniej jakaś odmiana po ostatnim szorowaniu i impregnowaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co bedziesz kladla na te betonowe schody ?

 

Jak znam Sonicę ;) to z pewnością czymś nas zaskoczy (może jakiś oryginalny kamień, a może nie...)!!!

 

:D :D :D

 

P.S.:

Soniczko, a zdradziłabyś mi może (choć w przybliżeniu) cenę tych palisadek z Libetu?! Zamierzam tym umocnić skarpę, a nie bardzo mi pasują te "tradycyjne" - okrągłe...

Dzienx Ci z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

jestem stałą, choc dotychczas ukrytą wiekbicielką Twojego domu. Twoj domek był pierwszy, ktory obejrzałam, kiedy pierwszy raz zajrzałam na forum :p

Mam nadzieję, że niedługo pokażesz nam jak się mieszka :wink:

 

Anusia - dzięki za pochwały :D, bardzo miło się czyta takie słowa.

Narazie nie ma czego pokazywać, ale może wkrótce.... :wink: :D .

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci szybkiego budowania i szybkiej realizacji marzeń o własnym domku :D .

 

Dziękuję Soniczko!

U nas niedawno przechodziliśmy rewolucję z układaniem kostki. Jeszcze kilka dni i będzie widać efekty. Samo układanie idzie dużo sprawniej niż przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak dołączyć do ujawniających się "wielbicieli" Soniki. Ale tak naprawdę, to wielbię jej dzieło - czyli domek.

Z pewnością stanie się on moim natchnieniem przy rozwiązywaniu wielu problemów.

Moja "droga przez budowanie" dopiero się zaczyna, ale gdy widać jakie efekty potrafią zwieńczyć dzieło, to aż się chce.

Pozdrawiam

Amtla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokićkało mi się, myślałam, że spychacz równa teren pod kostkę przed domem :oops:

Tola - ja się wcale, ale to wcale Tobie nie dziwię, że nie dojrzałaś w tym ugorze ogrodu :wink: , tak że się nie przejmuj.

Ja też muszę bardzo wysialać swoją wyobraźnię :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonica, jestem ogromnie ciekawa jak wyjdzie kostka, bo już same palisadki wyglądają bardzo interesująco :wink: .

Jak długo będą ją układać ? Kiedy będziesz mogła przejść się po ścieżkach ? :roll:

 

Zapewne jesteś już mistrzynią cierpliwości 8) . Do piątku wytrzymasz i doczekasz się swoich szafeczek. Na weekend robotę masz gwarantowaną - przekładanie rzeczy z kartonów do szaf 8) . Przynajmniej jakaś odmiana po ostatnim szorowaniu i impregnowaniu :wink:

Adriano Komputero - wreszcie zaczyna być coś widać, to znaczy kostkę zaczyna być widać. Mają skończyć do poniedziałku :D .

 

Do zaipregnowania mam niestety jeszcze parę kilometrów :wink: fug ściennych i łazienkę na dole - KOSZMAR!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...