Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

A szafe tez taka chce... :D

 

Ale swojej nie oddam :wink: :D .

Tez bym nie oddala. Podoba mi sie to, ze tak znika troche w tej sciane a jednak ja widac...

U nas w sypialni tez ma byc duuuza szafa, zabudowana cala sciana 4m az do sufitu.... :D Tylko jeszcze nie wiem dokladnie co i jak, wiem tylko, ze maz chce to zrobic sam, bo ostatnia wycena na takie cos byla 14.000. :o

A my calej sypialni za tyle nie chcielismy urzadzac...Malo tego cale trzy za tyle nie chcemy urzadzac... :lol:

 

Zeljko - zdolnego masz Męża. Mój szaf by na pewno nie zrobił :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kuleczko - komódka to spadek, więc nie wiem do końca z jakiego drewna jest zrobiona, ale wygląda mi to na mahoń.

 

Dzięki Edittko :D ,

nie wiem czy gnam, bo to przecież byłoby szokiem dla mojego organizmu :wink: - powiedzmy więc, że lezę :wink: .

 

Patikop - tylko co ja zrobię, jak będę znowu kiedyś malować sypialnię?

Chyba jestem skazana na taki kolor ścian na zawsze :wink: .

 

Sówko :D - jak tak patrzę na stertę pudeł w każdym kącie to myślę sobie, że te szafy to NAJFAJNIEJSZA rzecz w domku :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... szafy juz sa 8) bardzo, bardzo ladnie wyszla ta w sypialni 8) a ze zmiana koloru scian sie nie przejmuj, bo mozna sciany na okolo szafy zostawic w tym samym kolorze a na inne dobrac innny zaleznie od upodoban w jakie wpadniesz kiedys :wink:

 

Znam zaklad betoniarski i od czasu do czasu robia piekne przeceny... ostatnio przecenili kostke brukowa uszlachetniona z ponad 100 zl na 40-sci zlociszy za m2 8) o taka:

 

http://www.ehlpolska.pl/promocje_wariant1/terrantik.jpg

 

no nie mam szczescia, bo mi taka w roznych odcieniach brazu (a przecenili wlasnie brazy z pierwszego obrazka) za cholere nie pasuje :roll:

 

ja wolala bym w tych kolorach, jak na obrazku obok, ale tych nie kca przecenic :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

Szafa jest bardzo fajna i rzeczywiście mało rzuca się w oczy

 

podwóreczko....robi się cacy, w przyszłe lato już będzie świetny grill

 

Dzięki Joasiu - szafa jest moim najulubieńszym meblem w domu :wink: .

I nie zazdrość mi proszę, jeszcze trochę i też będziesz mieć :D .

 

A na grilla oczywiście zapraszamy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, ta mala szfka i ten fotel.., piekne to...Teraz wlasnie coraz czesciej widuje w Necie polaczenia mebli nowoczesnych z klasyka lub jak to nazwac.., sytlowymi meblami... :p

 

Zeljko - mam trochę takich mebelków i bardzo je lubię.

Trudno by mi było rozstać się z nimi i chociaż wnętrza mam nowoczesne to na pewno znajdę dla nich miejsce, a jeszcze na dodatek mam nadzieję, że takie łączenie starego z nowym nie będzie źle wyglądać - zobaczymy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D`arek - łóżko ma rzeczywiście 210 cm, ale razem z zagłówkiem.

Z tymi materacami na wymiar to mnie zaskoczyłaś :o . Ja kupiłam normalne, standardowe, o długości 200 cm i pasują bez problemu.

 

Może Twoje łóżko jest jednak inne niż moje :roll: .

Niemożliwe żeby to samo łóżko, od tego samego producenta było w różnych rozmiarach.

Wiesz to napewno, czy tylko tak Ci się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowita sobota panów kostkarzy zaowocowała prawie skończonym wjazdem do garażu:

 

http://images4.fotosik.pl/231/a1a40809d75561f5med.jpg

 

http://images1.fotosik.pl/284/abe2baf905ac47f9med.jpg

 

Pogoda jak narazie dopisuje :D .

Aż nie chcę myśleć co by to było gdyby lało jak z cebra, albo gdyby spadł śnieg.

 

Nie wiem tylko czy kostkę impregnuje się zaraz po ułożeniu, czy po pewnym czasie?

 

Może ktoś mi podpowie, bardzo proszę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie ze tak powiem cacy 8) :lol: bardzo przyjemnie to wyglada...

 

a co do impregnacji to chyba trzeba troche poczekac, bo najpierw musza to jeszcze "pozamiatac" hihi tz sypnac w szpary miedzy kostkami :wink: nie pytalas swoich kiedy sie impregnuje ? jak cos to zapytaj sebo8877 On jest specem od kostek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko szafa wyjszła śliczniasta :D ale najbardziej podoba mi się ta nowoczesna lampa w sypialni :wink: (hi, hi też taką mam 8) )

Kostki nie impregnuj jeszcze, tylko poczekaj conajmniej do przyszłego roku aż deszcz wypłucze z niej wszystko to, co z niej na początku wyłazi (ponoć sól może wychodzić nawet do trzech lat :-? ) Swoją kostkę będę impregnować na wiosnę a kładłam ją w zeszłym roku latem. Przez ten czas trzeba tylko uważać na cieknące miski olejowe samochodów :wink: i zostawić sobie kilka kosteczek w razie czego na wymianę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...