Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :D ,

upycham w szafie, a jakże :wink: , a kostkę też obserwuję od czasu do czasu. Mamy już zrobione wszystko to co z tej dużej żółtej, a dzisiaj najprawdopodobniej zaczną układanie białej w kropeczki :wink: .

Mamy już nawet wygrabiony teren co to ma być kiedyś trawnikiem przed domem :D .

Wreszcie zaczyna jako tako wyglądać.

 

Zaczęłam nawet ściągać tektury:

 

http://images1.fotosik.pl/287/eb5ae2241f412245med.jpg

 

http://images3.fotosik.pl/278/3841f9f62c246e00med.jpg ,

 

ale uznałam, że to jednak nie jest dobry pomysł na tym etapie, bo wnosi się tony piachu na butach, mają jeszcze przyjść z szafką do łazienki, może niebawem pojawi się szklarz, a poza tym ja przecież muszę :wink: zaimpregnować brązową fugę co to ją mam w wężykach :wink: .

 

No to po przemyśleniach zakryłam :wink: :lol: :lol: .

 

Dobrze, że mi odpadło impregnowanie kostki, bo już z tym impregnowaniem pionów i poziomów dosłownie nie wyrabiam.

 

Pozdrawiam serdecznie

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko!!!

 

Wczoraj z dzieciaczkami zrobiliśmy sobie małą przechadzkę pod Wawelem i wiesz co... TWOJA KOSTKA właśnie układana jest u stóp Smoka Wawelskiego!!! :o :D :D

 

Gratulacje - bo Twój wybór podziwiałem na własne oczy (szkoda tylko, że na "marnym" Wawelu...) i poraził mnie swoją urodą.

 

Pozdrawiam!!!

 

P.S.:

Mamy bardzo podobną komodę w sypialni - czy to wyrób M&M z serii Castylia?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do gratulacji - dom, wnętrza są przepiękne.

 

P.S. Czy masz może jakiś sposób na domywanie podłóg z kurzu i pyłu który wciąż osiada?

Właśnie widziałam w TV reklamę odkurzacza parowego i coraz bardziej mi się podoba. Nie wiem tylko czy to nie jekieś sztuczki reklamowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika, chyba jeszcze nie widziałam białej kostki w kropeczki. Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie ten melanż :wink: .

 

Fajnie, że masz już gdzie poukładać rzeczy z kartonów i możesz przechadzać się po własnej ścieżce. Zarówno szafa, jak i kostka wyglądają bardzo ładnie :D .

 

Możesz mi zdradzić jakiej firmy masz gres. Czy to format 40/40 ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

 

 

A ten fotel który stoi obok Twojej szafy :-) to antyk czy tez może jakis współczesny wyrób. Bardzo szukam takich foteli i nie moge znależć. Będe wdzięczna za informację :-)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Reńka - zarówno fotel jak i komódka to antyki.

Fotel ma nowe pokrycie, bo tamto niestety się rozleciało.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpciu!!!!!

Jej - moja kostka u stóp Smoka :D - ale czuję się ważna :wink: .

Jakbyś chciał ją zobaczyć i u mnie, to zapraszam serdecznie :D .

 

Komódkę przywiozłam z Anglii, wymaga renowacji ale nie mogę jakoś się za to zabrać.

Może znasz kogoś kto odnawia stare meble?

 

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do gratulacji - dom, wnętrza są przepiękne.

 

P.S. Czy masz może jakiś sposób na domywanie podłóg z kurzu i pyłu który wciąż osiada?

Właśnie widziałam w TV reklamę odkurzacza parowego i coraz bardziej mi się podoba. Nie wiem tylko czy to nie jekieś sztuczki reklamowe.

Pozdrawiam

 

Dzięki Edko :D .

Mamy odkurzacz centralny i nim zwalczam pył i kurz. Mam nadzieję, że kiedyś go pokonam :wink: .

A jak dziala odkurzacz parowy?

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika, chyba jeszcze nie widziałam białej kostki w kropeczki. Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie ten melanż :wink: .

 

Fajnie, że masz już gdzie poukładać rzeczy z kartonów i możesz przechadzać się po własnej ścieżce. Zarówno szafa, jak i kostka wyglądają bardzo ładnie :D .

 

Możesz mi zdradzić jakiej firmy masz gres. Czy to format 40/40 ? :roll:

 

Adriano - kostka w kropeczki to nic nadzwyczajnego, to po prostu kostka z posypką.

Wczoraj skończyli ją układać w ogrodzie, ale zanim wróciłam do domu było już ciemno i nic nie było widać :( . Też jestem ciekawa jak wyszło.

 

Gres jest chiński - ten jasny, 30x60, a ten wiśniowy jest z Nowej Gali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...