Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniczko

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2007 aby Ci się żyło lekko, aby życie było kolorowe, aby marzenia się spełniły :D

Soniko dech mi zaprało jak zobaczyłam Twoją łazienkę i FILAR!!!!!!!!!!!! ja też chcę tak !!! :p Soniko masz śliczny dom naprawdę tylko zrób proszę więcej zdjęć tego cuda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki, dzięki Kobitki moje kochane :D :D .

 

Nie dam sobie wmówić :wink: , że okrągłe lustro od kogoś ściągnęłam.

O tym, że będę mieć takie właśnie lustro w łazience wiedziałam już w..., no właśnie w którym to było roku :-? , aha chyba w 2002 :wink: .

 

Aga zapraszam serdecznie i trzymam za słowo :D .

 

A jutro będę mieć BARDZO MIłEGO GOśCIA :D , ale nie napiszę kogo, żeby nie zapeszyć :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - daj mi proszę znać z jakimś wyprzedzeniem, bo na pewno będę pracować w ten majowy weekend, a bardzo bym się chciała z Tobą zobaczyć :D .

Za nic nie przepuszczę takiej okazji, więc musimy się jakoś dopasowaći!!! :D

 

A Gość będzie przemiły - też Jego/Ją/ Ich.. znasz :wink: , ale nic więcej nie mogę napisać - czekam do jutra i nie zapeszam :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obeszłam dzisiaj domostwo i specjalnie dla Mohag zrobiłam parę zdjęć

 

- kolekcja dzbanków w kuchni, ale nie wiem czy one tam zostaną

 

http://images14.fotosik.pl/27/3233a135f8cb6f23med.jpg

 

- kufer, który się ostał na dole, bo najpierw zgubiłam do niego klucze, a potem jak już je znalazłam to na samą myśl, że muszę z niego najpierw wszystko powyciągać, żeby go wytargać wyżej, robi mi się słabo :wink: , no i tak sobie stoi i czeka..

 

http://images14.fotosik.pl/27/33eb65d56cf2ea9bmed.jpg

 

 

- kawałek górnego holu

 

http://images14.fotosik.pl/27/75d53136187089c1med.jpg

 

- i fragment pokoiku, w którym wisi jednyna podłączona lampa

 

http://images14.fotosik.pl/27/8e8ebb4ad3c4e256med.jpg

 

Nadal wszędzie panuje chaos, brakuje mi mebli do jadalni, nie mam gdzie powstawiać szkła, nadal są pudła i pudełka, i tak pewnie będzie jeszcze długo, bo spoczęłam na laurach i nic mi się nie chce :wink: .

Cieszę się tym co jest :D .

 

Teraz lecę nastawić wodę na kawusię, bo mój bardzo miły dzisiejszy gość już prawie dojeżdża do drzwi :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, widze, ze kiedys u ciebie bylo bardzo tradycyjnie..,te "stare" meble sa przepiekne...Dzielo sztuki... :D

Te dzbanki w kuchni, faktycznie..,bardziej do mojej kuchni pasuja... :D :wink: do swojej daj cos nowoczesnego...

Ale calos baaardzo mi sie podoba...Ten holl z gory..,wow...Jak tam jasno, przestrzennie i elegancko...

A jak znam zycie, na zywo, to wszystko jeszcze bardziej powala z nog... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - no dobra zgadzam się :wink: , że te dzbanki tam nie pasują i obiecuję je kiedyś przestawić, ale teraz nie mam dokąd :(, a pozbyć się ich jest mi żal .

Może zrobię półkę tak jak radzi Mohag i tam znajdą swoje miejsce, ale pewnie będzie to kiedyśtam... :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc moje łoże ma w sumie 227 cm. długości, w tym materace 210 cm.

po fakcie sprawdzaliśmy w ofercie - standardowo robili własnie takie. Ale to było w lipcu 2005 r. , może od tamtej pory zmieniki wymiary. Łózko i szafeczki są super, do dzisiaj nie widziałam ładniejszych. Stelaż tez musieliśmy zamówić dłuższy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika,

 

troche mnie nie było na forum, ale wiedze, że u Ciebie jak zwykle ruch jak na... :wink:

 

jak się mieszka, wiem, pewnie super tak jak i mi

 

chyba mamy takie same łóżka w sypialni :wink: :wink: :wink: aż taka zgodność gustu :D

 

fajnie że na zewnątrz już masz kostkę, świetnie też wygląda szyba doświetlająca, super, szafy też super, zresztą jak wszystko u Ciebie

 

ale nie widziałam chyba zdjęć salonu, albo przeoczyłam??? i co sie działo z kominkiem, że tak długo zajęło Ci jego rozpalenie :p :p :p

 

pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...