Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamiętasz może ile czasu zajęło Twojemu mistrzowi układanie gresu na parterze ?

 

Pamiętam, pamiętam i to aż za dobrze :wink: - wszystko razem z łazienkami trwało 8 miesięcy :lol: .

 

Na stryszku ma być biblioteka/ pokój do pracy twórczej :wink: , a narazie jest tam skład rzeczy niechcianych, z którymi nie mogę się rozstać :wink: - czyli GRACIARNIA.

Ojej ! :o Aż 8 miesięcy 8) :-? . To chyba Ci się nie śpieszyło :wink:

Troszkę mnie zmartwiłaś, bo ja mam do przeprowadzki trzy miesiące, więc pewnie nie zdążę mieć takich pięknych podłóg :(

 

A biblioteka na stryszku to świetny pomysł. Oby tylko rzeczy niechciane , z którymi nie możesz się rozstać nie zadomowiły się za długo, bo miejsca na bibliotekę nie będzie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło znowu po(p)o(d)glądać Twoje gresy!!! Normalnie się rozpływam!!! Jak dobrze pójdzie, to niedługo będę Cię Soniko bałamucił o namiary na Twego Mistrza od gresów...

 

Pozdrówka!!!

 

:D :D :D

 

Jak to miło widzieć Cię znowu na forum Gryfpciu :D .

 

A bałamucić o namiary powinieneś już teraz, bo mój MISTRZ ma baaaaaardzo długie terminy - rozpoczęcia prac też :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ! :o Aż 8 miesięcy 8) :-? . To chyba Ci się nie śpieszyło :wink:

Troszkę mnie zmartwiłaś, bo ja mam do przeprowadzki trzy miesiące, więc pewnie nie zdążę mieć takich pięknych podłóg :(

 

A biblioteka na stryszku to świetny pomysł. Oby tylko rzeczy niechciane , z którymi nie możesz się rozstać nie zadomowiły się za długo, bo miejsca na bibliotekę nie będzie :wink: :lol:

 

Adriano - spieszyło, spieszyło, ale nie miałam na to wpływu - mój wykonawca po prostu tak powoli robi, a że pięknie to Mu wybaczyłam :wink: :D .

 

U Ciebie na pewno będzie inaczej - znaczy się szybciej - zobaczysz.

Na wszelki wypadek będę mocno ściskać kciuki !!!!!

 

Z tymi rzeczami na strychu właśnie mam problem - z jednej strony nie są mi potrzebne i mogłabym bez nich żyć (oczywiście z wyjątkiem dzbanków :wink:), a z drugiej strony żal mi wyrzucić :( , bo a nóż się przydadzą kiedyś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Soniko!

Ja się może rzadko odzywam, ale oglądam, oglądam i - ciągle podziwiam 8) .

 

A wiesz, że mój pan glazurnik jest na dobrej drodze do pobicia rekordu Twojego Mistrza? Zaczął w połowoie sierpnia (3 łazienki plus WC, wiatrołap i kuchnia), a wczoraj mi powiedział, że kuchnię powinien zacząć w połowie marca :o :lol: . Ale że robi pięęęknie i dokładnie - to co mi tam, mogę poczekać :D .

 

A propos balustrady do schodów: bogulak bogulakiem, ale trafiłam na taką stronę:

http://www.pro-line.pl

no i - wymiękłam.... Pooglądaj sobie w wolnej chwili, na pewno coś dopasujesz.

 

Pzdr. Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Soniko!

Ja się może rzadko odzywam, ale oglądam, oglądam i - ciągle podziwiam 8) .

 

A wiesz, że mój pan glazurnik jest na dobrej drodze do pobicia rekordu Twojego Mistrza? Zaczął w połowoie sierpnia (3 łazienki plus WC, wiatrołap i kuchnia), a wczoraj mi powiedział, że kuchnię powinien zacząć w połowie marca :o :lol: . Ale że robi pięęęknie i dokładnie - to co mi tam, mogę poczekać :D .

 

A propos balustrady do schodów: bogulak bogulakiem, ale trafiłam na taką stronę:

http://www.pro-line.pl

no i - wymiękłam.... Pooglądaj sobie w wolnej chwili, na pewno coś dopasujesz.

 

Pzdr. Joasia.

 

Witaj Joasiu :D - czyżbyś miała tego samego glazurnika co ja :o :wink: ?

 

Balustrady oglądałam i dziękuję za linka, tylko wiesz - ja nigdy nie myślałam żeby zrobić kutą i teraz już sama nie wiem :roll: .

 

A taka kuta nie będzie wyglądała za ciężko, jak myślisz?

 

Drzewo jest powalające :wink: :D . Czego to ludzie nie wymyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam być już tak zupełnie, zupełnie szczera to ja sobie w ogóle nie wyobrażam balustrady na tych moich schodach.

 

Najchętniej to bym zostawiła tak jak jest :wink: .

 

Soniko .....a jakbyś zastosowała mosiężne słupki i poręcz ,a między słupkami szkło - takie metrowe tafle ....nie mam zdjęć ,ale może gdzieś znajdziesz w necie ( byłoby lekko i przestrzennie )

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Dzięki Ewuniu :D - takiego wariantu jeszcze nie rozpatrywałam :wink: .

......no to teraz rozpatrz :wink: kcesz podanie ,dwa zdjęcia i załącznik ? :wink:

 

Tak jest!!!

Podania nie kcę, ale to tylko po znajomości :wink: .

 

A załącznik to jaki miałby być, bo może być parę wersji :wink: ...załączników znaczy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...