Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniczko, przyniosłam Ci bidulko trochę chusteczek cobyś miała na wszelki wypadek. Wracaj szybko do zdrowia. A ja idę po jakieś okulary, bo chyba mam jakieś zwidy :o :o :o Osowa!Nie no zwidy mam :D Joaśka jesteś lepsiejsza ode mnie 8) ja chyba jednak częściej na forum bywam :lol: Gdzieś Ty była jak Ciebie nie było???

 

 

http://www.pieknystol.pl/miniaturki/126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ogladalam sobie rozne balustrady. I znalazlamcos takiego u nich (niestety nie mozna przekopiowac)

http://www.chromet.com/gelander.php

 

jest tam taka slalowa balustrada zakonczona lukiem a wypelniona czyms przypominajacym stalowa linke. Jak zobaczylam to od razu pomyslam o twoich schodach :wink: taka niby nowoczesna a godzi sie z bardziej tradycyjna stylistyka i meblami. Zerknij sobie :wink: Niestey zdjec nie da sie powiekszyc :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosssheee - jaka ja jestem chora :cry: :cry: :cry: .

Cieszę się, że mnie odwiedzacie i za smarkatki też dziekuję.

 

Osowa - zrobiłaś mi nielada niespodziankę :D - gdzie Ty się podziewasz Joasiu???

 

Sorry, że nic więcej nie napiszę - chyba umrę niedługo.... :( - HELP!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki dziewczyny i zdrówka życzę.

Wyleżeć to trzeba i będzie dobrze.

A tu kocie futerka dla Was, do ogrzania :wink:

 

http://th.interia.pl/20,bdad47a6b1435252/kotki-romantyczne6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Soniko :D Biedna Ty :( pij wapno ,dużo wapna ......zresztą wiesz co masz łykać ......a kaszel Cię męczy ?

 

http://images3.fotosik.pl/20/vkuw2djnsxv5jk8i.jpg

 

przynoszę Ci owocków troszkę .....i pij dużo herbatki :wink:

 

dla igi9 też troszkę zostaw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joaśka jesteś lepsiejsza ode mnie ja chyba jednak częściej na forum bywam

 

Nie żebym ci wypominała :roll: ale mogłabyś jeszcze częściej :roll: :wink: :D

 

 

No taaaak, przyganiał kocioł... :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: obiecywuję się poprawić.

Soniczko a dla Ciebie na rozgrzewkę bidulko, no wiesz- wino zdrowe, bo owocowe... :wink:

 

http://www.beka.pl/fotki/wino/wino-odlot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosssheee - jaka ja jestem chora :cry: :cry: :cry: .

Cieszę się, że mnie odwiedzacie i za smarkatki też dziekuję.

 

Osowa - zrobiłaś mi nielada niespodziankę :D - gdzie Ty się podziewasz Joasiu???

 

Sorry, że nic więcej nie napiszę - chyba umrę niedługo.... :( - HELP!!!!!!

 

melduję się z wizytą domową...

 

mnie na razie nie bierze, ale ludzi to są tłuuuumy...

 

 

pozdrawiam i zdrówka życzę

 

Ps. ogarnęło mnie zmęczenie budowlane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Joasiu, Aka - prawie wyszłam na prostą :wink: :D i też Wszystkich pozdrawiam serdecznie :D

 

Ps. ogarnęło mnie zmęczenie budowlane...

 

Joasiu nie przejmuj się. To normalny stan, przez który każdy prawdziwy budowniczy musi przejść - inaczej by się nie liczyło :wink: .

Trzymajcie się - jeszcze tylko trochę..... :wink: :D .

 

 

Ja też jestem zmęczona - urządzaniem na odmianę. Powiesiliśmy lampy sztuk trzy co to je byłam miałam od zawsze (w tym jedną taką, którą Mohag już zna z innego wewątka) i nie wiem co dalej, bo wychodzi na to, że teraz do tych lamp muszę dopasować resztę, a nie jest to wcale łatwe.

Lampy są stylowe, a ja chcę mieć nowoczesny salon i nie wiem jakie meble powinnam kupić.

 

Czy np. takie jak ma Kuleczka, a które bardzo mi się podobają, będą pasować do tych moich nieszczęsnych lamp??? :-? :roll:

 

A czy do kuchni i holu to mogę kupić nowoczesne :roll: , czy to nie będzie się ze sobą gryzło w tym moim "open planie"???

 

Może ktoś mnie oświeci, bo nie wiem..... :( - ładnie proszę :) .

 

Może macie jakieś zdjęcia pt. "stare z nowym"??? Skąd mam czerpać natchnienie??

 

Ale się nawyżalałam.... :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałam jeszcze napisać, że dziękuję WSZYSTKIM za odwiedziny i bardzo mi jest miło, że tutaj wpadacie :D .

 

Monka - Ciebie to nie widziałam już wieeeeki całe. Co słychać, kiedy się wprowadzasz?

 

Ada - mam nadzieję, że kiedyś wreszcie uda nam się spotkać :D

 

Tyle się naobiecywałam tej parapetówy, Natkę to już zaprosiłam chyba z rok temu :oops: :oops: , a tu nic - aż po prostu wstyd przez duże W (ciekawe czy Natka jeszcze tutaj zagląda, bo ja to bym się obraziła na Jej miejscu) - muszę się poprawić.

 

Iga - cieszę się, że już wydobrzałaś tak jak i ja :D .

 

Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...