Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sonika jakie głupio 8)

U nas jeden pokój też był robiony podlampę bo to była jedyna lamapa jaką mieliśmy ( jeszcze ze starego mieszaknie a że bardzo ją lubię to musiałam ją wykorzystać 8) ).

To gdzie te lampy ???

Co do mebli ja rysowałam pom. na papierze milimetrowym potem wycinałam mebelki z pairu w odpowiedniej skali i jeździłam po domu :wink: :)

Nadal jeżdżę bo jak wiadomo mebli jeszcze u nas brak w większości :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mebli ja rysowałam pom. na papierze milimetrowym potem wycinałam mebelki z pairu w odpowiedniej skali i jeździłam po domu :wink: :)

Nadal jeżdżę bo jak wiadomo mebli jeszcze u nas brak w większości :wink: :)

aga- jestes wielka! w życiu mi sie czegoś takiego nie chciało robić :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mebli ja rysowałam pom. na papierze milimetrowym potem wycinałam mebelki z pairu w odpowiedniej skali i jeździłam po domu

 

:o :o :o

Wiesz Aga jesteś niesamowita, mnie nie tylko, że nie chciałoby się tego robić tak jak pisze Ivo, to w ogóle nie przyszłoby mi to do głowy.

Lampy w drodze :wink: .

 

Miałam dzisiaj fajny dzień - przyjechał facet od balustrady i ma zrobić wycenę, i może niedługo będą też firanki w oknach, bo strasznie mi ich brakuje - czuję się jak na patelni.

 

Wreszczcie zaczyna się coś znowu dziać i może nastąpi koniec zimowego marazmu.

Na balustradę czeka się do trzech miesięcy - podobno tak dużo domów się buduje, że mają straszną ilość zamówień.

Balustrada będzie prawdopodobnie z drewnianym pochwytem i z drewnianymi słupkami, a reszta w kolorze mosiądzu - w sumie podobna do balustrady Jooli, która bardzo mi się podoba (balustrada znaczy się - nie Joola, tzn. Joola też mi się podoba, bo jest bardzo ładna,......ale się zaplątałam :roll: :wink: :lol: ), no wiadomo o co chodzi :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą lampy:

 

http://images20.fotosik.pl/124/d2a03439ac5c51e1med.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/74/ed8914f8b44332c1med.jpg

 

saloon :wink:

 

http://images22.fotosik.pl/47/eb3f38b37fe1ce46med.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/74/e0036fece8f9ec5fmed.jpg

 

i co teraz z już prawie moją :wink: Piancą??

Jakoś sobie nie wyobrażam :roll: :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam dziewczyny jaka ja wielka :wink: :) :oops: :oops: :oops:

A rysunki robiłam jeszcze w mieszkaniu kiedy miałam duzo czasu i marzyłam żeby już mieszkać teraz je tylko wykorzystuje :)

Miałam zamiar to samo zrobić z ogordem ale jakoś mi nie idzie :o :roll:

Sonika widzę że wiosna będzie bardzo gorąco u Ciebie :)

Lampy bardzo fajne, szczególnie ta z 1 zdjęcia :)

Przy takich lapmach poszła bym chyba w bardzo proste meble w ciemnych kolorach, kanciaste kanapy czyli bardzo proste formy 8)

Ale ja nie należę do wielkich znawców tematu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonik, a powiedz mi jak masz rozmieszczone te lampy i jak do tego sie maja miejsca na kinkiety ?

 

nie rezygnowala bym z prostych mebli jak Ci sie tak podobaja... zobacz Piank-a ma tez proste "kostki" ktore robione sa z bardzo ciekawego drewna, przez co nie sa tak dominujaco "nowoczesne" zeby nie mozna bylo dobrac czegos do lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko czy Ty aby jeszcze nie gorączkujesz :o :wink: :lol:

Co do mebli, to zgadzam się z Mohag, jeśli podobają Ci się proste- nie rezygnuj z nich bo lampy będą pięknie przy nich wyglądały nie zginą na tle innych staroci. U mnie będzie troszkę na odwrót-lampy proste a meble takie bardziej ...egzotyczne lub w stylu Twojego kuferka. Ja niestety nie miałam w dorobku takich lamp jak Twoje :cry: bo na pewno bym się ich nie pozbyła. W ogóle podoba mi się ostatnio takie łączenie starego z nowym.

ps. Plizzzz wklej zdjęcie tzn. znając Ciebie-projekt balustradki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka - Ciebie to nie widziałam już wieeeeki całe. Co słychać, kiedy się wprowadzasz?

 

Soniko taka gapa ze mnie że dopiero teraz doczytałam :oops:

Dzięki za pamięć :D Co u mnie słychać? obecnie przyuczam sie do fachu malarza :roll: :wink: ale ciężko mi idzie zaprzyjaźnienie się z wałkiem :wink: stwierdziłam że nadaję sie tylko do gruntowania i oblatywania perwszej warstwy :roll: resztę zostawiam dla precyzyjnego męża 8)

Jak dobrze pójdzie to na święta będziemy u siebie...chociaż pracy jest jeszcze tyle że bardzo w to wątpię :roll:

 

No ale u Ciebie za to już jest pięknie...teraz tylko dopieszczanie :wink: :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko

 

Bardzo jestem ciekawa na jaki kształt balustrady się zdecydowałaś. Nie mogę się doczekać 8)

 

Wszyscy doradzają do tych lamp proste meble . Ja trochę inaczej: do prostej tapicerki - lekki "antyk" komody czy też witryny. Nie wiem jakie masz potrzeby. Co Ty na to?

Ja lubię takie różne połączenia.

 

Pozdr[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...