Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Ale One się tutaj urzadzają!!! A my dopiero fundamenty zaczynamy... :(

Takie luksusy moge sobie tylko tutaj poogladac..., u Was wszystkich...

No i zdradzi nam sonika co znow planuje, jaki teraz super rzeczy bedziemy mogli zobaczyc aby nabrac checi do roboty?

Na razie nic nie zdradza! Ale poczekamy.., cierpliwie... :wink:

 

 

Zeljka,

nic się nie martw. Też dojdziesz do tego etapu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj Sonika :oops: chwilowo z powodów technicznych nie mogę wkleić zdjęć, ale może uda mi się coś zrobić w weekend. A co do gresu, to chodzi mi o to jakiej jest firmy, bo pamiętam tylko, że to jakiś chiński i że go testowałaś (no znęcałaś się 8) ) niemiłosiernie :wink: A jeśli chodzi o depresję "wnętrzarską"...Ach! Wiem! Ogród, ogród!

Zeljka, zobaczysz, jeszcze zatęsknisz za czasami kiedy miałaś tylko fundamenty :wink: zajrzyj na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sonika :oops: chwilowo z powodów technicznych nie mogę wkleić zdjęć, ale może uda mi się coś zrobić w weekend. A co do gresu, to chodzi mi o to jakiej jest firmy, bo pamiętam tylko, że to jakiś chiński i że go testowałaś (no znęcałaś się 8) ) niemiłosiernie :wink: Ach! Wiem! Ogród, ogród!

Zeljka, zobaczysz, jeszcze zatęsknisz za czasami kiedy miałaś tylko fundamenty :wink: zajrzyj na priv.

 

 

Joola Ty mądra Kobieto!!!!,

skąd wiesz................................., że Zeljka będzie tęsknić???? :wink: wink:

 

Aaaaa, pamiętam, ale nie pamiętam jaka to firma. Był do tego wątek???

Będę szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Joola Ty mądra Kobieto!!!!,

skąd wiesz................................., że Zeljka będzie tęsknić???? :wink: wink:

.

:oops: :oops: :oops: Z autopsji :wink: A Ty nie tęsknisz do czasów kiedy np. nie znałaś jeszcze swojego fliziarza :wink:

ps.Wiem, że męczę Cię w sprawie tego gresu, ale może znajdziesz jakąś fakturkę i na niej będzie nazwa...plisssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Joola Ty mądra Kobieto!!!!,

skąd wiesz................................., że Zeljka będzie tęsknić???? :wink: wink:

.

:oops: :oops: :oops: Z autopsji :wink: A Ty nie tęsknisz do czasów kiedy np. nie znałaś jeszcze swojego fliziarza :wink:

ps.Wiem, że męczę Cię w sprawie tego gresu, ale może znajdziesz jakąś fakturkę i na niej będzie nazwa...plisssss

 

 

Oki, będę szukać fakturki.

 

Ale mam złą wiadomość - nie mogę z jakiegoś powodu wklejać więcej zdjęć na photosite :cry: :cry: :cry: i cholera nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika,caly czas sledze wykanczanie Twojego domku i powiem Ci,ze robi sie coraz bardziej SUPERASKO,nie moge doczekac sie efektu koncowego. :wink:

 

 

Dzięki dziewczyny :D :D

 

Wierz mi Aha, że ja też.

 

 

Mimi - to całkiem prawdopodobne :wink: :D

 

Joola,

fakturki jeszcze nie znalazłam :cry: , ale pamiętam i szukam dalej. Mam tyle tych różnych papierzysków, że połapać się nie mogę.

 

Udało mi się znowu uruchomić Photosite :D :D :D .

Ale ze mnie dzielna dziewczyna :oops: :oops: :oops:

 

 

Mamy trzy dziury na baterię i półeczkę w prysznicu i "nawet" zarys wanny narysowany na kartonie :wink: :wink: :wink: .

 

 

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/2827_348.ts1117786626000.jpg

 

 

 

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/2828_348.ts1117786644000.jpg

 

 

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/2830_348.ts1117787298000.jpg

 

 

Już ze mną jest chyba coś nie tak, że fotografuję takie bzdury. :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martta,

pstrykałam zdjęcie wanny w róznych układach od wtaszczenia jej do garażu począwszy.

 

aleś mnie ubawiła. Czuję się rozgrzeszona :D :D :D

 

 

gerbera17

Dzięki za miłe słowa :D

 

schodów nie mogę wkleić, bo są obłożone kartonami, ale do góry są takie same jak do piwnicy - zdjęcie jest na wcześniejszych stronach.

 

Balustrady jeszcze nie ma, ale wiem jaka mi się podoba. Problem w tym, że nie wiem kiedy będzie :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...