Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Witaj:)

Udało mi się zobaczyć kilka Twoich zdjęć (bo tych na początku wątku niestety nie widzę), wnętrza bardzo mi się podobają.

Mam dwa pytania:

 

1. piszesz, że gres polerowany masz zaimpregnowany - możesz podać co to za specyfik? Ja również planuje polerowany w przedpokoku i kuchni, bardzo jasny, wręcz biały,ale wciąz mam wątpliwości jak się tam sprawdzi.

 

2. Czy możesz podać nazwę, producenta i cenę płytek w niebieskiej łazience? Szukam białych płytek do łazienek dokładnie takich jak Twoje:)

 

Z góry serdecznie dziękuję:)

Analena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wpadłam tylko na chwilkę, żeby przede wszystkim podziękować serdecznie za dobre słowo, wsparcie, za dobre fluidy i za pamięć.

Mamę mam już w domu i to jest najlepsza dla mnie wiadomość. Jak będzie dalej czas pokaże.

 

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania niebawem, może uda mi się dzisiaj.

Póki co pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy mnie tutaj odwiedzają bardzo serdecznie i jeszcze raz dzięki.

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tylko na chwilkę, żeby przede wszystkim podziękować serdecznie za dobre słowo, wsparcie, za dobre fluidy i za pamięć.

Mamę mam już w domu i to jest najlepsza dla mnie wiadomość. Jak będzie dalej czas pokaże.

 

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania niebawem, może uda mi się dzisiaj.

Póki co pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy mnie tutaj odwiedzają bardzo serdecznie i jeszcze raz dzięki.

Sonika

 

Bedzie dobrze! Trzymam kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniczko, firmy firankowej :wink: nadal nie polecam, bo znowu uszyli za krótkie :roll: . Teraz mają przyjechać do domu z krawcową :o , żeby zobaczyła w czym rzecz i dlaczego wychodzi jej to nie tak jak trzeba - więc czekam dalej :-?

 

No wiesz co?! To juz troche przesada! W końcu to firma specjalizująca się w szyciu firan ... Dobrze, ze chociaz przysyłaja tę krawcową. Mam nadzieje, że nie musiałas płacić za te popsute firanki ... :evil:

 

Ew-ka ma w kuchni nad blatem ułożony ten sam gres co na podłodze - duże płytki i wygląda to bardzo fajnie. Popatrz u Ewy w dzienniku.

Patrzyłam, ale nadal nie jestem przekonana. Moja kuchnia będzie nowoczesna i chyba najbardziej pasowałoby mi to szkło, zwłaszcza, że podłoga już będzie dość "zobowiązująca" przez ten żyłkowany marmur, więc szkło byłoby chyba najbardziej neutralne. Nie wiem tylko gdzie mozna takie szkło kupić. Ono powinno tez chyba byz piaskowane, albo jakoś inaczej przygotowane, bo chyba nie takie zwykłe przezroczyste ... :roll:

U nas na razie roboty troche zwolniły. Mamy już "szkielet" kominka, zapowiada się ok. Sorry, że ciągle nie wysłalam Ci żadnych fotek, jakoś nie moge się zmobilizować, żeby je w końcu zrobić ... Może teraz uda się coś zrobić - w końcu mamy majówkę :wink:

PS.

Ja również postaram się przesłac Ci trochę pozytywnej energii w związku z Twoją mamą. Domyślam się, że to problemy ze zdrowiem ... Trzymam kciuki za pomyślne wieści!

 

Kamieniczko, za popsute firanki oczywiście, że nie płaciłam - krawcowa ma przyjechać na ponowny pomiar w przyszłym tyg.

 

Odnośnie szkła, to ono nie musi być piaskowane - powinno być hartowane.

Mam szklarza, który ma nam takie zrobić jak wreszcie doczekamy się kamieniarza, jak chcesz to podeślę adres.

Robił nam półki i lustra w łazience i jest OK.

 

Na zdjęcia czekam niecierpliwie, więc podeślij please.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczka , nie trac wiary !!!

nie jestes sama , trzymamy kciuki

musi byc lepiej !!!!!

 

Oj Frosia, bardzo chcę wierzyć i wierzę, że będzie lepiej.

A Ty nadal Olimpem :wink: ???

 

bedzie lepiej soniczko , bedzie !!!

pluje z calych sil :D

tffu, tfu, tfu ........tfuuu....

 

patrz, ta wiara jakas gore mi przeniosla :o

.....ja nieeee wieeeem, ktos mi chyba te posty dopisuje :roll: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, Tolusia - dziękuję bardzo za wsparcie, trzymam się na ile się da i wierzę mocno, mocno, że będzie dobrze - innej wersji po prostu nie biorę pod uwagę.

 

ASIAIZBYSZEK - zdjęcia są, ale tylko na paru ostatnich stronach - resztę skasowałam.

 

KZE - ja już mieszkam od paru dobrych miesięcy.

 

magdzior - może i jest parę szpar, ale jakiejś totalnej klęski nie zauważyłam :wink: . Akacja jest chyba dość stabilnym drewnem, a twardym na pewno.

 

Joolusia - tego co przeżyłam nie da się opisać, sama wiesz jak to jest.

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że tego lata znowu będziemy się pluskać w Bałtyku, bo sezon na snowborda w Polsce już się skończył i się nie doczekałam niestety :( .

Buziaki

 

aha - a gdzie Ty się podziewałaś tak długo???

Mam nadzieję, że teraz będziesz częściej bywać.

A co do mojego domku, to pięknie dopiero ma być, ale jakoś na razie wszystko stanęło w martwym punkcie.

Zeby chociaż udało nam się zlikwidować te straszące żarówki!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka - dziękuję serdecznie za życzenia, za pamięć i za kwiatuszki.

Tobie też ślę, co prawda spóźnione, ale serdeczne życzenia wszystkiego NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO :D .

 

Zeljko - trzymam się, a mam to inne wyjście.

Dziękuję za pamięć.

 

m.orzech - meble są z mdf-u lakierowanego na wysoki połysk. Łatwo się myją, zero problemów.

 

bonia - tak, szafy robiła ta sama firma, która robiła kuchnię - polecam, bo są naprawdę dobrzy, solidni i dotrzymują terminów.

 

O sofie narazie nie myślę, mam starą i ta musi nam jeszcze jakiś czas wystarczyć.

Szukam natomiast mebli do jadalni i z tym mam problem. Wszędzie to samo i nic co przyciąga oko. Nie wiem jak innym udaje się coś kupić, bo mnie się jakimś dziwnym trafem mało co podoba.

A może jeszcze nie trafiłam do TEGO :wink: sklepu :-? ??

Jak coś znajdziesz daj koniecznie znać !!!!

 

Anoleiz

- dziękuję serdecznie za dobre słowo i za fluidy . Na pewno pomogą.

 

Berolina - tak, w łazience mam szafę na ręczniki i na kosmetyki.

Jak znajdę jeszcze jakieś inne zdjęcie to wkleję, ale to może trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, z tym Olimpem to miałam co innego na myśli :wink: .

Na pewno wiesz co.

 

Pada mi komputer, więc nie wiem czy uda mi się coś jeszcze napisać, ale próbuję nadal.

 

:o

wiem , wiem :wink: .......i lepiej niech juz tak zostanie :D :p

 

 

3m sie skarbeczku !!!

 

3mam się kochaneczku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko cieszę się, że z mamą dobrze! Dalej będę trzymała kciuki - tak na wszelki wypadek.

Co do naszego spotkania w Krakowie, to... :cry: ale wybieram się na spotkanie Muratora, może też będziesz?

A jadalnią się nie martw, na pocieszenie Ci powiem, że ja też jakoś nie mogę trafić na coś co mnie powali na kolana...i mam jeszcze problem z krzesłami, bo te co mi się podobają niestety kosztują :roll: więc na razie na porawę humoru grzebię w ogródku, a stół i krzesła ...kto by się tym przejmował :wink:

ps. Składam spóźnione życzenia imieninowe-zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniędzy!

Monka Tobie też składam życzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...