Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Witaj Sonika, nie wiem czy wiesz, ale Twoje podłogi były dla mnie natchnieniem :wink: . Zobaczywszy je u Ciebie, zachorowałam na polerowany gres i postanowiłam mieć go również u siebie 8)

I powiem Ci, że jestem z wyboru bardzo zadowolona. Dlatego dziękuję Ci Soniczko za inspirację ! :D

 

 

A ja podpisuje sie obiema lapkami... i tez nie zaluje ... bo podloga robi wrazenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proszę Cię gdybys mogła napisać jaki kolor ścian masz w holu? i jeszcze jedno... czy masz pomysł na swoje schody? te na zewnatrz? Nie zebym cos przeciw nim miala... broń Boże ...ale....... sama szukam natchnienia :)

 

Liso - kolor jest beżowo/ budyniowo/ morelowy :wink: , w sumie nie wiem jak go nazwać - po prostu jest przyjazny dla oka :wink: :) .

 

Schody będą prawdopodobnie z kamienia, ale jeszcze nie nadszedł ich czas :wink: .

 

A jak tam Twoje gresy, wszystko się udało bezproblemowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko, jak chcesz, to oddam Ci moje barierki, bo jakoś ostatnio stwierdziłam, że psują mi koncepcję urządzenia reszty domu :roll: :wink:

 

A dlaczego :o ??? Przecież piękne są. Toś mnie zaskoczyła Joluś :o

 

Ja dochodzę ostatnio do wniosku, że coraz gorzej u mnie o jakiekolwiek koncepcje :wink: i w sumie to mnie to już męczy :-? .

Chciałabym po prostu wszystko skończyć i zapomnieć :wink: , usiąść na leżaczku i powiedzieć sobie wreszcie KONIEC :wink: , a tu niestety końca nie widać :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru - jakby co to wiesz, że wrota chaty zawsze dla Ciebie otwarte.

Dzienks Soniczko :-)

No i ofkors w stron odwrotn tyz to dziala - jakbyscie byli w naszych stronach, u Potockich to zajezdzajcie.

 

A te Twoje podlogi... - no zesz kurde! jak Ty to robisz, ze one takie na blysk som zawsze?!?!

 

 

Jak tylko będziemy oczywiście, ze wpadniemy - dzięki :D

 

"Zawsze błyszczą" - eeee tam, to są stare zdjęcia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko jak ja bym chciala tak kolorki dobrac jak Ty, aby byl taki efekt..., uda sie tak przypadkiem... :roll:

 

Na pewno Ci się uda Zeljko - u mnie w sumie to wszędzie jeden i ten sam kolor tylko w dwóch odcieniach.

Pomaluj ściany jakimś jasnym, pastelowym i będzie super śliczniaście :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sonika, nie wiem czy wiesz, ale Twoje podłogi były dla mnie natchnieniem :wink: . Zobaczywszy je u Ciebie, zachorowałam na polerowany gres i postanowiłam mieć go również u siebie 8)

I powiem Ci, że jestem z wyboru bardzo zadowolona. Dlatego dziękuję Ci Soniczko za inspirację ! :D

 

Ciekawa jestem z czego zrobiłaś cokoliki wykańczające podłogę . Czy to ten sam gres ? Ja u siebie planuję cokoły drewniane, ale taki jak Ty masz też mi się bardzo podoba :wink:

 

Pozdrawiam cieplutko ! :D

 

Rzeczywiście :o , tego nie wiedziałam, ale bardzo się cieszę - muszę chyba w takim razie zmienić tekst w stopce :wink: .

 

Cokoliki mam z gresu, ale z drewna też bardzo mi się podobają - na pewno będzie super wyglądać :D

 

Pozdrawiam serdecznie Adrianko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko mogłabyś wkleić fotki twojej rolety w kuchni, najlepiej zbliżenia?

 

Iguano, służę tylko tymi, obydwa praktycznie takie same:

 

 

http://images26.fotosik.pl/26/da697e68c4c32c80med.jpg

 

 

http://images30.fotosik.pl/26/78b616037f41e324med.jpg

 

Jak nadal za daleko, to musiałabym zrobić nowe.

 

A co Ty chcesz tam zobaczyć :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liso - kolor jest beżowo/ budyniowo/ morelowy :wink: , w sumie nie wiem jak go nazwać - po prostu jest przyjazny dla oka :wink: :) .

 

Schody będą prawdopodobnie z kamienia, ale jeszcze nie nadszedł ich czas :wink: .

 

A jak tam Twoje gresy, wszystko się udało bezproblemowo?

 

Gres jest super czysciutki a podloga przykryta foliami :) zaczynam malowac sciany .....

Chcialabym w salonie i holu dac delikatny kolor i przyznam ze Twoje sciany bardzo mi sie podobaja... boje sie kupowac w ciemno, stad pytanie o kolor... pamietasz moze jakiej firmy farbe kupilas?

 

czekam na zdjecie szyby w kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zdjęcia. Prosiłam o nie, ponieważ chcę zrobić "wizualizację". Jestem właśnie na etapie szukania czegoś nowego do mojej kuchni - mam zwykłą roletę i zazdrostki robione na szydełku, kuchnia jest bardziej tradycyjna niż nowoczesna. Mam już jedną roletę rzymską tylko zastanawiam sie jak wyglądałaby w mojej kuchni. Napisz proszę z jakiego materiału jest twoja i jakiego jest koloru. Nie chcę zaśmiecać twojej strony moimi zdjęciami, ale chętnie pokazałabym ci moją kuchnię i zapytała o radę, może na priva? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liso - bardzo się cieszę, że z gresem wszystko OK :D .

 

Sciany mam pomalowane farbami PARA, ale numeru nie pamiętam.

Jak będziesz wybierać odcienie, to pamiętaj, że to co wybierzesz na próbniku w rzeczywistości wychodzi dużo ciemniejsze, więc kup farbę o ton lub dwa jaśniejszą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...