Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

piekny ogródek a raczej jego zaczątki, trawka zapowiada sie pieknie, spokojnie mozna nawet do Toli porównywać :lol: no aż pozazdrościłam, tak pozytywnie oczywiście ;)

 

Dzięki Agiis :D , ale mojej trawce do Tolowej jeszcze daleko, chociaż przyznać muszę, że mnie mile zaskoczyla, bo minął tylko miesiąc od posiania, a ona taka ładna :D .

Udało nam się trafić na dobrą pogodę i chwastów też jakoś mało, bo nic się nie wysiewa, a poza tym chyba się odwdzięcza za te pęcherze jakie miałam na rękach jak ryłam ten mój ugór :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zmierzyłam, wysokość siedziska 48cm, z oparciem 100cm. Siedziska z waniliowej skóry, wydawały mi się takie uniwersalne. Sofa w obiciu jak na zdjęciu,trochę niepraktyczna dla kota- łatwo zahaczyć pazurkiem. Sofa taka, bo mam obsesję wysokich oparć, żeby było można oprzeć wygodnie głowę. Komody nie mam upatrzonej, chciałabym taką lekką na cienkich nóżkach, niezbyt zdobioną ale z wyrazem,za to dość wysoką i płytką. Ja też uważam, że pierwszy wybór najlepszy, nieraz po wielkich poszukiwaniach wracałam do początku :D powodzenia, trawnik masz piękny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stokrotne Joskul, to już wszystko wiem :D .

Chyba też kupię ze skórzanymi obiciami chociaż bardzo podobają mi się materiałowe takie w paseczki, ale skóra bardziej praktyczna i też przecież ładna.

 

Trawnik całkiem, całkiem, ale będzie jeszcze ładniejszy. Taki mam plan na przyszły rok :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko, czy mówiłam Ci już, że Twoja akacja jest cuuuudna :D . Chyba jestem monotematyczna :wink: Trafka jest piękna a na wiosnę będzie jeszcze bardziej :D :wink: Co do krzeseł, to już się chyba pogubiłam jakich w końcu szukasz :lol: ale te, które wybierzesz będą na pewno śliczne :wink: Co do tapicerki, to myślę, że do tych co Ci się podobają w 99% :wink: nie będzie pasowała skóra :roll: Wybrałabym do nich raczej materiał w te delikatne pasy, lub nawet kwiaty. Ale może na żywo będzie inaczej.

ps. stół moich marzeń...na pewno drewniany, solidny, rozkładany na jakieś 18-20 osób i musi mieć w sobie to coś :wink:(jak znajdę, to się pochwalę :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko, czy mówiłam Ci już, że Twoja akacja jest cuuuudna :D . Chyba jestem monotematyczna :wink: Trafka jest piękna a na wiosnę będzie jeszcze bardziej :D :wink: Co do krzeseł, to już się chyba pogubiłam jakich w końcu szukasz :lol: ale te, które wybierzesz będą na pewno śliczne :wink: Co do tapicerki, to myślę, że do tych co Ci się podobają w 99% :wink: nie będzie pasowała skóra :roll: Wybrałabym do nich raczej materiał w te delikatne pasy, lub nawet kwiaty. Ale może na żywo będzie inaczej.

ps. stół moich marzeń...na pewno drewniany, solidny, rozkładany na jakieś 18-20 osób i musi mieć w sobie to coś :wink:(jak znajdę, to się pochwalę :wink: )

 

Mówiłaś Joluś, mówiłaś :wink: dzięki :D .

 

Ja chyba sama nie wiem jakich krzeseł szukam, a właściwie szukałam, bo jestem zdecydowana na te, które wkleiłam po wizycie w Katowicach, więc można powiedzieć, że już nie szukam, bo znalazłam :wink: - strasznie skomplikowane wyszło mi to zdanie, ale chyba wiadomo w czym rzecz :wink: :roll: .

 

Najbardziej podobają mi się właśnie paseczki, tylko trochę się martwię, że szybko się pobrudzą jak będą jasne.

 

O stole na 20 osób :o to ja nawet nie marzę, bo na taki ogromniasty po prostu nie mam miejsca.

Mój będzie 110x180 - 240 i taki musi mi wystarczyć.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, zamówiłam, wróciłam i mam mieć......., ale dopiero w drugiej połowie stycznia :( .

A w zeszłym tygodniu zamówienia przyjmowali jeszcze na "przed" Swiętami, ale nic to :wink: , najważniejsze że mam to z głowy.

Co za ulga :D .

Poszalałam trochę i zamówiłam stół 110x180 + dwie wkładki po 60cm, 6 krzeseł + dwa foteliki :roll: . Jak ja to zmieszczę razem z resztą mebli tego nie wie nikt, ale co tam :roll:, jak szaleć to szaleć :wink: .

 

Krzesła bardzo wygodne, .... można sadzać spokojnie :wink:.

 

Tak to ma wyglądać, a wybarwienie będzie orzech coś tam :wink: :

 

http://images34.fotosik.pl/7/a4bfc5d1f524d1f8med.jpg

 

fotelik:

 

http://images33.fotosik.pl/7/66afb6351998db96med.jpg

 

obicie jasne w paseczki (serce wzięło górę nad rozumem :wink: ) takie jak tutaj:

 

http://images32.fotosik.pl/7/c10dad0a6b94f4damed.jpg

 

Jak Pani zaczęła wykładać próbki obić, to dostałam oczopląsu i miałam dość.

Skupiłam się tylko na paskach, a i tu miałam problemy z decyzją, bo tych pasków było tyle, że głowa boli.

 

Reszty mebli, które zamówiłam na ekspozycji nie było.

A teraz zaczynam odliczanie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...