Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Milo mi i to bardzo, że się Wam podobają :D , dziękuję.

 

Kredensu chwilowo nie mogę pokazać, bo mam taki bałagan, że wygląda u mnie jak w komisie meblowym :wink: . Z jakiś niezrozumiałych powodów wszystko wylądowało akurat w tym kredensianym kącie. Jak zrobię przetasowanie, wkleję zdjęcie.

Teraz byłby wstyd za piątkę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, to wcale nie jest takie hop-siup :wink: .

Na kredens trzeba poczekać, ale za to wkleję komodę :lol: :

 

http://images23.fotosik.pl/146/6f3c4002bc579feamed.jpg

 

Gdyby mi jeszcze ktoś powiedział jak się robi zdjęcia, żeby były w normalnych kolorach, a nie prześwietlone to bym była bardzo wdzięczna :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy :wink: .

 

Motysia, ale ja nie robię z lampą, nie mam pojęcia w czym rzecz.

U innych widzę normalne zdjęcia wnętrz, a u mnie jakieś dziwolongi :roll: .

 

mokka - lubisz starocie i zwierzaki, to ja mam coś specjalnie dla Ciebie :wink: - ot taka ciekawostka:

 

http://images33.fotosik.pl/120/ceeff879f0c22188med.jpg

 

http://images23.fotosik.pl/146/4b025cad41aabcc3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa :o i ze Lwowa :o :o . Uwielbiam takie rarytasy są bezcenne. Stare fotki z wystaw już też widziałam, niestety u znajomych , ale zawsze. Stare fotografie mojej rodziny przechowuję jak relikwię. Masz może starą porcelanę, figurki porcelanowe sygnowane..... oj przepraszam pytam jak paser :oops: Ja wszelkie starocia uwielbiam, obojętnie gdzie jestem to latam po antykach, ten zapach...... Zawsze sobie coś pooglądam ,nagadam się z ludźmi, czegoś ciekawego dowiem, czasem jak to się mówi przypalę głupa. Ciesz się , że mieszkam daleko bo potrafię w realu i nie myślę o sklepie być bardzo namolna jak takie rarytasiki wypatrzę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Lwowa, ze Lwowa, bo ja mam lwowskie korzenie :D .

 

Też lubię starocie, ale gdybym była otoczona tylko antykami to chyba sama zaczęłabym się czuć jak staroć :wink: , dlatego mam taki "niekonsekwentny" :wink: dom - trochę tego i tamtego.

 

Stare zdjęcia też by się znalazły - jakaś pani w krynolinie, czy pan w meloniku - hi, hi :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...