Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Jak napisałam o starych mebelkach to mi paluchem pokiwałaś :evil: A ja szukam starego biurka dla córci :lol: Pasowałoby jej takie duże, wygodne, gabinetowe biurko. Szperam na Allegro, moze coś wylicytuję ale jest zawsze ryzyko, że niewiadomo w jakim stanie bedzie i tego obawiam się najbardziej. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Soniko a czy Ty dostajesz moje "maile"? Czasami wysylam jakas glupotke. :roll:

Dostaję Zeljko, ale czasami mam kłopoty z wejściem do poczty i nie wiem dlaczego :roll: .

Nie wiem czemu. Moja poczta zawsze przechodzi przez ten caly antywirusowi costam, wiec nie powinno byc problemow.

To nic nie bede wysylac, bo i tak nie mozesz poczytac albo poogladac. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie :lol: To że moje wnętrze wyszło jakieś takie nowoczesne to zasobnosć protfela zdecydowała :lol: Jednak wnętrza w antykach troche więcej kosztują a i wymagają niesamowitej konsekwencji w urządzaniu a ja i z tym mam problemik :wink: :lol:

W sypialni chciałabym mieć piekną starą toaletkę a u córci takie biurko. Jakoś może uda sie to wszystko pogodzic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jolusia :D .

Na barierkę czekam :wink: .

Miała być do końca roku, a wciąż nie ma :roll: .

Ale w sumie to dlatego, że musi przyjechać kamieniarz, żeby nawiercić dziury, a kamieniarz jest teraz w Warszawie i nie ma czasu.

Ci od barierki boją się wiercić :wink: :lol: .

 

Taka mi się podoba, tzn. taki kształt:

 

http://images30.fotosik.pl/154/f3c76378a352a449med.jpeg

 

ale w sumie to zostawiłabym swoją starą, bo jest bardzo wygodna - można się zapaść po uszy :wink: , tylko kolor ma nie ten, bo jest ciemnopopielata :( .

 

P. S. A ta pupa to Twoja :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaany jak mi się marzą kanapy do zapadania się w nich po uszy, uwielbiam takie :D Sonika, jeśli lubisz swoje stare kanapy, to może daj je do obicia? Ale zdaje się, że masz tylko jedną starą... W sumie nie powiedziałaś, że potrzebujesz dwie...Te ze zdjęcia są bardzo ładne i wyglądają na wygodne. Znając Ciebie już Ty coś wymyślisz :wink: ( pewnie będzie to wariant trzeci :wink: ) I czemu mnie to nie dziwi :lol:

ps.Pupa nie moja :lol: wcięło mi mojego pingwinka i zrobiłam lekką podmianę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sonika!

Dawmo mnie tu u Ciebie nie było :oops:, ale się doczytałam, że Ty kobieto nie masz chwili wolnego czasu!

Oczywiście na kredens się spóźniłam - jakbym Cię mogła poprosić o zdjęcie na maila to wyśłesz? Pliiissss... Ty to zawsze coś ciekawego zapodasz :p

pozdrówka serdeczne

PS. Ten wypoczynek na zdjęciu to jaka firma? Wajnert może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...