Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sonisiu jak pięknie u Ciebie :D kiedy ja tak będę miała :roll: na razie mam piaszczystą pustynię z ogromną ilością mianiaturowych chwastów, które lada momant będą już duże :-?

Czekam na efekty Twojego szaleństwa z tyłu domu, na pewno bedą oszałamiąjące :D pozdrawiam :D

 

Monka, a gdzieś Ty się podziewała tyle czasu? Fajnie Cię widzieć znowu, bo już straciłam nadzieję.

Swoją pustynią mi nie zaimponujesz :wink: , bo też takową posiadałam.

Czy efekty będą oszałamiające to nie wiem, ale dzięki, że pokładasz we mnie takie nadzieje :wink: .

 

Ch...ra teraz to chyba nie wstawię żadnego zdjęcia :wink: :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pięknie :D

A czy nie boisz się, że niecierpki będą więdły od słońca? Gdzie kupiłaś takie piękne skrzyneczki na kwiaty ?

 

Dziękuję Maluszku :D .

 

Nie boję się, one już więdną :wink: :lol: . Chyba zaczynam niecierpieć niecierpków :wink:.

Skrzynki robił stolarz mojej Mamie, a Mama jak to Mama podzieliła się i dostały mi się dwie :D .

Ja uwielbiam niecierpki i planuję je posadzić w ogrodzie ale od północnej strony tam powinno być im lepiej. Dobrą masz Mamę :D Można skopiować projekt skrzyneczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonisiu jak pięknie u Ciebie :D kiedy ja tak będę miała :roll: na razie mam piaszczystą pustynię z ogromną ilością mianiaturowych chwastów, które lada momant będą już duże :-?

Czekam na efekty Twojego szaleństwa z tyłu domu, na pewno bedą oszałamiąjące :D pozdrawiam :D

 

Monka, a gdzieś Ty się podziewała tyle czasu? Fajnie Cię widzieć znowu, bo już straciłam nadzieję.

Swoją pustynią mi nie zaimponujesz :wink: , bo też takową posiadałam.

Czy efekty będą oszałamiające to nie wiem, ale dzięki, że pokładasz we mnie takie nadzieje :wink: .

 

Ch...ra teraz to chyba nie wstawię żadnego zdjęcia :wink: :roll: .

 

Soniko, ani sie waż!! Uwielbiam ogladać ładne wnętrza i ogródki, więc wklejaj, wklejaj i to dużo :D :D

Jakimi farbami malowałaś wnętrza. Pamietasz może nazwę koloru w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonisiu jak pięknie u Ciebie :D kiedy ja tak będę miała :roll: na razie mam piaszczystą pustynię z ogromną ilością mianiaturowych chwastów, które lada momant będą już duże :-?

Czekam na efekty Twojego szaleństwa z tyłu domu, na pewno bedą oszałamiąjące :D pozdrawiam :D

 

Monka, a gdzieś Ty się podziewała tyle czasu? Fajnie Cię widzieć znowu, bo już straciłam nadzieję.

Swoją pustynią mi nie zaimponujesz :wink: , bo też takową posiadałam.

Czy efekty będą oszałamiające to nie wiem, ale dzięki, że pokładasz we mnie takie nadzieje :wink: .

 

Ch...ra teraz to chyba nie wstawię żadnego zdjęcia :wink: :roll: .

 

Soniko do zaprzyjaźnionych domków zawsze chętnie zagladałam tylko jakoś weny nie było żeby coś napisać to siedziałam w ukryciu i podglądałam 8) ale teraz już nie mogę się tak łatwo schować http://plaatjessite.mine.nu/nanda/zwanger/070.gif to się ujawniłam :wink:

 

Sonisiu nie czaruj :D już jak ty coś pokazujesz to jest to przemyślane, wymuskane, takie ze smakiem i wogóle piękne :D także czekam na foty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko do zaprzyjaźnionych domków zawsze chętnie zagladałam tylko jakoś weny nie było żeby coś napisać to siedziałam w ukryciu i podglądałam 8) ale teraz już nie mogę się tak łatwo schować http://plaatjessite.mine.nu/nanda/zwanger/070.gif to się ujawniłam :wink:

 

Sonisiu nie czaruj :D już jak ty coś pokazujesz to jest to przemyślane, wymuskane, takie ze smakiem i wogóle piękne :D także czekam na foty :D

 

gratuluję!

bardzo trafny gifek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

który miesiąc??

i pewnie dziewczynka???... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko - ja też byłam fanka niecierpków ,ale odkąd przekonałam sie jakie potrafią być pracochłonne -ograniczam sie do kilku sztuk i to raczej w cieniu . Moj ogrodnik poradził mi aby niecierpki podlewać bardzo obficie ,tak aby pod rośliną ziemia była mokra na conajmniej 30 cm .Bardzo piekne kompozycje z niecierpków robi też moja koleżanka sadząc między nimi roślinę i srebrnych liściach chyba nazywa sie starzec oraz fioletową lobelię :D

ps.... ale pięknie u Ciebie i kolorowo -chyba wpadne na inspekcję :D no dobra żartowałam :wink: buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dziękuję wszystkim za gratulacje :D jesteście kochane :D DarioAS nie wiem czy to dziewczynka, jedną już mam i nie ukrywam że drugą też bym wolała dziewczynkę ale nie bedę wybrzydzać biorę co jest :wink: mam nadzieję że dowiem się już w czwartek bo idę na usg połówkowe.

 

 

ps. Soniczko bardzo przepraszam że w Twoim wątku zrobił się kącik gratulacyjny dla mnie :oops: mam nadzieję że się nie obrazisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...