Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęc-obiecywałam że pokażę :wink: .A więc oto mój mini ogródek.

http://foto.onet.pl/jirzf,8f4peet4w4we,u.html

 

ślicznie tam :p

 

 

Soniko, ale masz storczyki :roll: , aż sama bym takiego...

niestety w domu to już nie mam raczej jak się wyżyć, bo brakuje miejsca na parapetach.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storczyki nadal żyją :wink: , zrobiłam im dwa dni temu kąpiel w wiadrze z nawozem - oczywiście tylko doły :wink: , ale nie wiem jak często powinnam to robić.

 

następnie pozwolić storczykom wypijać tę wodę przez następny tydzień

 

Ale jak teraz macam, to tam sucho.

Trochę korzeni napowietrznych jest uschniętych, to powinnam je uciąć?

 

Bardzo proszę moje miłe Panie specjalistki o wskazówki jak o nie dbacie.

dankaf, Alunko - piękne macie ogrody :D, aż miło popatrzeć.

 

Róża drobnokwiatowa śliczności. Obcinasz zwiędnięte kwiaty Danusiu?

Oczko wcale nie takie małe i tak pięknie zarośnięte.

Nie wiem jak wybrnę z tego problemu u siebie, bo ten rant nie za bardzo wygląda.

 

Alunko - przepiękne te kosze :D:.

 

Nie wiem czy to co u mnie pływa w oczku to komary :roll: , bo na działce jeszcze w tym roku nie spotkałam komara, ale może to i komary.

Nadal pływa, ale jakby mniej.

 

Witaj aabeti, zdjęcia zostały przeze mnie usunięte. Kominek mam prosty - płyta trawertynu na płasko i tyle.

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich kwiatkomanów :D

 

P. S. Dorobiłam się wreszcie balustrady, ale żeby nie było mi za dobrze to mam tylko pół - są piony, poziomu nadal niet :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storczyki nadal żyją :wink: , zrobiłam im dwa dni temu kąpiel w wiadrze z nawozem - oczywiście tylko doły :wink: , ale nie wiem jak często powinnam to robić.

 

A napisałam na poprzedniej stronie i to wyróżnione na zielono? ;)

 

Podobno cała tajemnica tkwi w tym, by RAZ W TYGODNIU zanurzać donicę na kilka godzin w pojemniku z wodą i specjalnym nawozem, a następnie pozwolić storczykom wypijać tę wodę przez następny tydzień

 

Zanurzać całą donicę, wybierając sobie zawsze ten sam dzień, np. sobotę lub niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...