Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Pozdrowienia Monka, miło, że wpadłaś, bo wieki całe Cię nie widziałam :D .

 

Jeden z tamtych ogrodów nawet rozpoznaję :wink: :D .

 

Już po, czy jeszcze nie?

Pochwal się :D

 

Soniczko jeszcze nie :) termin mam na 15 pażdziernika ale mało na forum bywam bo muszę leżeć żeby maleńka za szybko na świat nie wyskoczyła :roll: jeszcze dwa tygodnie i będzie bezpieczna wtedy mogę skakać :wink: oczywiście tyle na ile mi brzuch pozwoli :roll: :wink:

 

Soniko źle mi sie link wkleił, chodziło mi o krzewuszkę "Bristol Ruby"

A róże śliczne :D mnie też jakaś różomania ogarnia :roll: własnie kupiłam dwie i teraz czekam aż zakwitną bo parę pączków mają :)

 

i Monia jest, też wieki nie widziałam

 

za to ja często u Ciebie Toluniu bywam ale jakoś tak śmiałości brak :wink: masz naprawdę piękny dom i nawet na zdjeciach czuć jego wspaniałą atmosferę :D o ogrodzie to nawet nie wspominam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

za to ja często u Ciebie Toluniu bywam ale jakoś tak śmiałości brak :wink:

 

Monka, Ty mi tu zaraz się uspokój z tą nieśmiałością.

Toż my tu razem od zarania dziejów, Sonika świadkiem, prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc sonisiu.Codziennie u Ciebie bywam :D -choc nie zawsze coś napiszę ale zawsze zaglądam.Masz przecudowne te róże,śliczne,piękne!!!!!!!!!!!

Dom również wspaniale urządzony.Ahhhhh te twoje schody.Zawsze takie chciałam miec.Wpadła mi również w oko taka mała komoda obok stoi (nie wiem jak się nazywa) :oops: krzesełko????????Piękna piękna jest :o .Masz wspaniały gust-widac to w Twoim domku oraz ogrodzie.Jak będę urządzac swój to będę prosic cię o wiele rad :wink:

 

A u mnie :( Fundamenty jeszcze nie zaczęte. Murarz nas tak zwodził obiecywał że już za chwilę no i d..........a.Za dużo nachapał roboty i się nie wyrabia.Wywaliłam go (on jeszcze nie wie).Jest już trzeci uzgodniony. :D

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za to ja często u Ciebie Toluniu bywam ale jakoś tak śmiałości brak :wink:

 

Monka, Ty mi tu zaraz się uspokój z tą nieśmiałością.

Toż my tu razem od zarania dziejów, Sonika świadkiem, prawda? :wink:

 

Ja też, ja też :D Monka! Faktycznie sto lat Cię nie było!I w dodatku takie wiadomości! :D Jak urodzisz dwa dni wcześniej, to akurat w moje urodziny 8) :D Zdrówka, Tobie i maleństwu życzę!

 

Sonika, czy do Ciebie tak jak i do Toli ogrodu ze sznurkiem mam przychodzić? :roll: :wink: Zazdroszczę tych cudnych kwiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka, jeszcze zdążysz wcześniej niż ja urodzić..

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie ma mowy właściwa kolejność musi być zachowana :D ja sie do tej przyjemności czyli porodu nie pcham :roll: :wink:

 

Monka, Ty mi tu zaraz się uspokój z tą nieśmiałością.

Toż my tu razem od zarania dziejów, Sonika świadkiem, prawda?

 

Tolunia obiecuję poprawę :lol:

 

Monka trzymam kciuki za spokojną końcówkę i pomyślne zakończenie

 

Dzięki Aga, trzymaj napewno się przydadzą :roll: :D

 

Monka! Faktycznie sto lat Cię nie było!I w dodatku takie wiadomości! Jak urodzisz dwa dni wcześniej, to akurat w moje urodziny Zdrówka, Tobie i maleństwu życzę!

Joluś bardzo dziekuję :D Będę celowała w takim razie :wink: a jak się mała pośpieszy to i na moje urodziny może się załapać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a wiecie jakie to odmiany z waszych krzewuszek? planuje zakup i fajnie byłoby mieć taką co powtórnie kwitnie.

 

Weigela florida Purpurea- odmiana czerwonolistna, kwitnie u mnie właśnie drugi raz, choć malutka jeszcze 8)

 

Weigela florida- odmiana zielona, ta również kwitnie, po naszemu obydwie nazywają się krzewuszka cudowna :wink:

czerwonolistna lub nie.. :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka, jeszcze zdążysz wcześniej niż ja urodzić..

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie ma mowy właściwa kolejność musi być zachowana :D ja sie do tej przyjemności czyli porodu nie pcham :roll: :wink:

 

ja się też nie pchałam...

dopóki kręgosłup mi nie siadł, krzyże boleć nie zaczęły, miednica boleśnie się rozpychać i nogi (stawy??) tak boleć, że chodzić chwilami na czworakach trzeba...

 

teraz to już wolę to mieć za sobą i latać tak jak lubię 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Soniko , Witajcie dziewczyny.

 

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami i ja wracam po długiej nieobecności. Ostatnimi czasy nie wiem w co ręce włożyć. Nie mam czasu na nic ... praca dom szkoła przedszkole. Po powrocie do domu to komputer omijam szerokim łukiem, bo po ośmiu godzinach w pracy mam go serdecznie dość. Ale nie zapomniałam o moim ogródku. Przede wszystkim udało mi się uzbierać trochę kamieni do oczka. W weekend popstrykam trochę fotek... i zapraszam na na moją stronkę. Ponadto przesadzam to co kiedyś posadziłam.Koncepcja zmieniła sie... wiecie jak to jest. Mąż ma ze mnie ubaw :x po pachy, ale Wy mnie rozumiecie, prawda?

Pozdrawiam wszystkich :D

Alunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko napisać, że jestem, czytam i bardzo się cieszę, że tutaj do mnie zaglądacie.

Dziękuję !

 

Naprawdę swoimi wpisami podtrzymujecie mnie na duchu.

Dzięki serdeczne jeszcze raz.

I jeśli możecie to wpadnijcie od czasu do czasu - bardzo proszę.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...