Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Bardzo mnie korci wersja druga, ale nie wiem czy lodówka pod oknem będzie dobrze wyglądać - (Joola mówi, że nie).

Sonisiu, a gdzież śmiałabym powiedzieć, że źle :oops: u Ciebie nic nie będzie wyglądać źle. Po prostu, teraz w mieszkaniu mam lodówkę prawie przy oknie i jakoś tak...wygląda to za ciężko. Ale najlepiej, to zrób tak jak Ci wygodnie i tak abyś to Ty dobrze się czuła w tej kuchni a nie np. forumowicze :wink: Mimo wszystko przemyślałabym jeszcze raz umieszczenie tego piekarnika w słupku obok lodówki (bo wiem, że podoba Ci się piekarnik w takiej wersji) i może jednak znajdziesz jakieś inne miejsce na te miotły itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

L.aura, mi też bardziej odpowiada zlew bliżej kuchenki-sama z premedytacją zlikwidowałam zlew pod oknem (wolałam tam mieć ciąg blatu roboczego) i przeniosłam bliżej kuchenki. Wersja dwa też mi się podoba, tylko przeniosłabym lodówkę dalej od okna a najlepiej na stronę piekarnika i stolik na drugą stronę (po prostu łatwiej będzie wtedy wyciągać produkty ).

ps. Na projektach zlew jest tak samo blisko kuchenki, dopiero na rysunkach widać różnicę. Tak czy tak pomieszałabym trochę obie wersje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama powoli przymierzam sie do kuchni wiec z ciekawoscia ogladam wszelkie projekty

 

wersja II rzeczywiscie jest ciekawsza wizualnie ale zastanawiam sie czy dostep do piekarnika i mikrofali nie bedzie utrudniony przez stolik a szczegolnie krzeslo - ale to zalezy jak czesto korzystasz z tych dwoch sprzetow - jesli niezbyt czesto to moze tak bedzie ok

w wersji II jest za to lepszy ciag: lodowka-blat-zlew-blat-plyta, tylko znowu ta lodowka kolo okna - chyba nie najlepiej to wyglada

 

a tak w ogole to b.ladny domek :D i zazdroszcze etapu koncowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogrodem to trochę przesadziłaś - u nas chwasty po pachy :wink: :D

 

Tak :o :o :o to gdzie ja widziałam te cudne maki :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

jak nie u ciebie :roll: :roll: :roll: :-? 8)

Jeśli chodzi o kuchnię to jak dla mnie wersja 1 jest lepsza ale już patrząc na rzuty to i 2 mi się podoba :roll: :wink:

Ale jeśli miałabym sobie wybierać to tylko 1. 8)

Andrzejko,

 

na dobra, przyznaję, że były maki przecudnej urody.

Maki i chwaściory. A teraz już maków niet :( :( , a chwaściory po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika

to ja pomysł mam taki,

we wrzesniu jak juz sie urodzi mi Haneczka i troszke odpocznę,

jak u ciebie już kuchnia będzie gotowa

- to ja sie do Ciebie wprowadzę. :D

 

Tobie bedzie raźniej, ja bedę mieszkać w pięknym domku :D

aha i szaszłyczki Ci bedę robić (a robie najlepsze na swiecie - skromnie ujmując).

A jak juz moi skończą - to możemy wtedy do mnie sie przenieść.

 

 

Funiu,

 

mówisz szaszłyczki najlepsze na świecie?

 

No to masz załatwione!!!

Tylko co na to Misio, jak Ty do mnie z Haneczką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie korci wersja druga, ale nie wiem czy lodówka pod oknem będzie dobrze wyglądać - (Joola mówi, że nie).

Sonisiu, a gdzież śmiałabym powiedzieć, że źle :oops: u Ciebie nic nie będzie wyglądać źle. Po prostu, teraz w mieszkaniu mam lodówkę prawie przy oknie i jakoś tak...wygląda to za ciężko. Ale najlepiej, to zrób tak jak Ci wygodnie i tak abyś to Ty dobrze się czuła w tej kuchni a nie np. forumowicze :wink: Mimo wszystko przemyślałabym jeszcze raz umieszczenie tego piekarnika w słupku obok lodówki (bo wiem, że podoba Ci się piekarnik w takiej wersji) i może jednak znajdziesz jakieś inne miejsce na te miotły itp.

 

 

Joola,

wiem, że masz rację z tą lodówką. Mnie też się nie podoba taka kolumbryna przy oknie.

Ze szczotami zrobię tak jak Ty, tzn. dużą szczotę będę trzymać gdzie indziej, a w kuchni będę mieć tylko szufelkę CO i zmiotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak na pierwszy rzut oka, wizualnie podoba sie I wersja, moze dlatego że bardzo przypomina mi moja kuchnię :wink: Ale do twojego domu wydaje mi sie ze bardziej pasuje II, ze względu na owalne kształty, które powtarzaja ci sie w innych pomieszczeniach. Jeśli chodzi o funkcjonalność to bardzo indywidualna sprawa. Ta lodówka pod oknem też mi nie leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika ten trawertyn cudeńko!!!:)

a co do kuchni to mi sie podoba wersja II, jest niekonwencjonalna, aczkolwiek po wyjęciu czegoś z piekarnika bedziesz musiała postawic to coś na blacie a zapewne bezpieczniej byłoby gdzieś koło zlewu co daje I wersja.. no i trzeba w II wersji obejść stolik

hmm..trzeba popróbować w kuchni którą masz i zobaczysz jakie masz przyzwyczajeni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko obie kuchnie sa ladne. Jesli jednak moge sie w tym temacie wypowiedziec to wersja 1 jest praktyczniejsza, a wersja 2 ladniejsza ( no moze z wyjatkiem lodowki pod oknem). Otoz ja, nie ukrywam, ze bez zalu wybralabym wersje praktyczniejsza, bo duzo gotuje i dostep do piekarnika , mikrofali nie moglby u mnie byc tak skomplikowany jak w wersji nr 2. Natomiast nie przejmowalabym sie zlewem pod oknem , jesli okno bedzie wyzej to wcale duzo sie nie chlapie , a poza tym co to za robota przeleciec recznikiem papierowym i tym plynem do szyb,nie pamietam jak sie to u Was nazywa. Zycze madrego wyboru.:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja druga bardzo fajna,ale z tym piekarnikiem to troche bedziesz miec niewygody ,ale co tam , u mnie zawsze wazniejszy jest efekt niz praktycznosc... a i nie wiem czy rendery sa zobowiazujace,ale widze na nich zmywarke z odkrtym panelem, moim zdaniem , lepiej by wygladala taka z ukrytym ,ale ja mam fisia na punkcie nie zaklocania formy, a taki panel troche burzy harmonie...

a i ten stolik bym dala niezaokraglony tylko prosty albo wogole bym go nie robila, chyba,ze do jadalni masz daleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...