Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wy się ze mnie nabijacie :D , a ja mam dla Was niespodziankę:

 

mój glazurnik wróci do mnie,

bo jeszcze ma do położenia fugi na podłogach :D :D :D .

 

I co Wy na to???? Hi, hi :D :D

 

A poza tym, to rzeczywiście się do Niego przyzwycziłam i teraz jak jadę do domu, a Jego nie ma, to jakoś tak pusto :( :( .

 

A wogóle to jest bardzo miły facet i bardzo Go polubiłam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się ze mnie nabijacie :D , a ja mam dla Was niespodziankę:

 

mój glazurnik wróci do mnie,

bo jeszcze ma do położenia fugi na podłogach :D :D :D .

 

I co Wy na to???? Hi, hi :D :D

 

A poza tym, to rzeczywiście się do Niego przyzwycziłam i teraz jak jadę do domu, a Jego nie ma, to jakoś tak pusto :( :( .

 

A wogóle to jest bardzo miły facet i bardzo Go polubiłam :D :D :D

 

A więc wraca !

 

http://www.121clipart.com/7/smurf_knutsel%5B1%5D.gif

 

Ty to masz szczęście...

 

Musimy to jakoś uczcić !!!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko dawno mnie tu nie było, ale widzę, że kilka pięknych rzeczy u Ciebie przybyło.

Ale będzie Wam się tam dobrze mieszkało. Gdzie by nie spojrzeć wszystko ładnie urządzone. Czekam na końcowy efekt dużej łazienki i kuchni. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka,

dzięki :D .

Do przeprowadzki niby niewiele zostało do zrobienia, ale jak to zwykle bywa - żarło, żarło i przestało :( .

 

Opuścił nas malarz :( . Znalazłam nowego, ale może zacząć na przełomie sierpnia/września i znowu wszystko sie przesunęło. Bo po malarzu parkieciarz, potem trzeba czekać trzy tygodnie do cyklinowania, potem znowu malarz i mamy prawie Boże Narodzenie.

Chyba jednak nie uda nam się przeprowadzić w tym roku :( . A tak chciałam - chlip, chlip.... :( :( :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z tymi ekipami. Oni lecą z jednej budowy na drugą. Jak im się cos poprzestawia na tej poprzedniej to zaraz są opóźnienia na tej następnej. Trzeba mieć dużo cierpliwości. I tak u Ciebie jest to wszystko prawie, prawie. Jeszcze trochę i będziesz się rozkoszować swoim domkiem. A jest czym! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka,

dzięki :D .

Do przeprowadzki niby niewiele zostało do zrobienia, ale jak to zwykle bywa - żarło, żarło i przestało :( .

 

Opuścił nas malarz :( . Znalazłam nowego, ale może zacząć na przełomie sierpnia/września i znowu wszystko sie przesunęło. Bo po malarzu parkieciarz, potem trzeba czekać trzy tygodnie do cyklinowania, potem znowu malarz i mamy prawie Boże Narodzenie.

Chyba jednak nie uda nam się przeprowadzić w tym roku :( . A tak chciałam - chlip, chlip.... :( :( :( .

 

Sonika, dopiero będzie "wszystkich świętych" 8)

nie poddawaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika czuje twoj ból.. końcówka jest najgorsza..masz wrazenie ze nic nie jest zapiete na ostatni guzik i tyle jeszcze do zrobienia i wyrzywasz sie na wszystkich jak popadnie (przynajmniej ja tak odreaguje) a kolejna dwudniowa nieobecność Panów, którzy pijąc przedłużyli sobie długi weekend doprowadza mnie do szału..

 

po tej budowie bede miała wrzody jak nic..

wiecie co? nigdy juz nie dam sie namówic na żadną budowe!!!!!!

 

Zeljka u mnie tez koncówka budowy a oni juz są na kolejnej zamiast dokończyc jedna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...