Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

przeprowadzka coraz bliżej :)))

 

:D :D :D :D

 

Też tak sobie myslę, a może ja juz powoli pakować się powinnam?

 

A szczególnie dlatego, że u nas wszystko idzie bardzo pomału, to i pakowanie pewnie zabierze duuuuużo :wink: czasu.

 

Tak czy inaczej zaczynam od przyszłego tygodnia zbierać pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Baru,

a mogłabyś rozwinąć swoją myśl - zwłaszcza to ostatnie :wink: zdanie?

Czy mam podać znaczenie słowa: dupne :wink: :lol: ??

W zasadzie sam piekarnik jako taki mógłby se być w tym rogu, albowiem zbyt często używany nie jest :oops: (aale ze mnie kucharka!). Ale nad piekarnikiem jest płyta (sterowaną z piekarnika właśnie). A nad płytą mam pochłaniacz - zwyły, nie teleskopa. A po lewej stronie ww pochłaniacza jest przeszklona szafka narożna, która notorycznie jest otwierana z impetem, akurat na stronę pochłaniacza. Czyli aż dziw bierze, że ta szybka jeszcze jest na swoim miejscu ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby tak jak było umówione zaostały przywiezione :D :D :D i jutro wielki dzień - ZACZYNAMY MALOWANIE :D :D :D .

 

Ciekawa jestem bardzo tego koloru, który w męczarniach :wink: wybraliśmy wraz z miłym panem.

Myślę, że będzie ładny, bo malutka kropeczka na puszce wygląda całkiem, całkiem.... :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Albo ja ślepawa jestem albo co, ale wydaje mi się że masz zlew pod oknem...

Jeżeli dobrze mi się wydaje, to czy naprawdę to przemyślałaś?? Czy szlag cię będzie trafiał po każdym myciu garów, że jeszcze szybkę trza przelecieć?!

I jeszcze jedno... jak masz lodówę wolnostojącą to może taką samą zmywarkę sobie weźmiesz? Mam na myśli wolnostojącą - jakby nie popatrzył to te do zabudowy droższe są :-?

Ale może po prostu się czepiam... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Albo ja ślepawa jestem albo co, ale wydaje mi się że masz zlew pod oknem...

Jeżeli dobrze mi się wydaje, to czy naprawdę to przemyślałaś?? Czy szlag cię będzie trafiał po każdym myciu garów, że jeszcze szybkę trza przelecieć?!

I jeszcze jedno... jak masz lodówę wolnostojącą to może taką samą zmywarkę sobie weźmiesz? Mam na myśli wolnostojącą - jakby nie popatrzył to te do zabudowy droższe są :-?

Ale może po prostu się czepiam... :oops:

 

 

Baru,

z Twoim wzrokiem wszystko w porządku :D - zlew jest pod oknem i tak musi być, bo mam za mało miejsca żeby go dać gdzie indziej.

 

A co do zmywarki, to jeszcze nie wiem jaką wybiorę.

 

Czy do zabudowy są dużo droższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Albo ja ślepawa jestem albo co, ale wydaje mi się że masz zlew pod oknem...

Jeżeli dobrze mi się wydaje, to czy naprawdę to przemyślałaś?? Czy szlag cię będzie trafiał po każdym myciu garów, że jeszcze szybkę trza przelecieć?!

I jeszcze jedno... jak masz lodówę wolnostojącą to może taką samą zmywarkę sobie weźmiesz? Mam na myśli wolnostojącą - jakby nie popatrzył to te do zabudowy droższe są :-?

Ale może po prostu się czepiam... :oops:

 

 

Baru,

z Twoim wzrokiem wszystko w porządku :D - zlew jest pod oknem i tak musi być, bo mam za mało miejsca żeby go dać gdzie indziej.

 

A co do zmywarki, to jeszcze nie wiem jaką wybiorę.

 

Czy do zabudowy są dużo droższe?

A może by tak staronową lodówkę opylic komus i kupić nowiutką do zabudowy. Drożej jest, ale efekt wizualny wg mnie dużo lepszy. Jeśli jesteś tego samego zdania to spróbuj iść w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Albo ja ślepawa jestem albo co, ale wydaje mi się że masz zlew pod oknem...

Jeżeli dobrze mi się wydaje, to czy naprawdę to przemyślałaś?? Czy szlag cię będzie trafiał po każdym myciu garów, że jeszcze szybkę trza przelecieć?!

I jeszcze jedno... jak masz lodówę wolnostojącą to może taką samą zmywarkę sobie weźmiesz? Mam na myśli wolnostojącą - jakby nie popatrzył to te do zabudowy droższe są :-?

Ale może po prostu się czepiam... :oops:

 

 

Baru,

z Twoim wzrokiem wszystko w porządku :D - zlew jest pod oknem i tak musi być, bo mam za mało miejsca żeby go dać gdzie indziej.

 

A co do zmywarki, to jeszcze nie wiem jaką wybiorę.

 

Czy do zabudowy są dużo droższe?

A może by tak staronową lodówkę opylic komus i kupić nowiutką do zabudowy. Drożej jest, ale efekt wizualny wg mnie dużo lepszy. Jeśli jesteś tego samego zdania to spróbuj iść w tym kierunku.

 

jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika, superaśne te projekty masz!!!Chyba sobie trochę zgapię :D bo mam taki sam układ kuchni :lol: i taki właśnie rozkład szafek i sprzętów planowałam a tu mi z nieba spadają takie wizualizacje ..nie obrazisz się??

Domek śliczny!Gratuluję pomysłowości i dobrego smaku!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika bard\o mi sie podoba Twoj projekt..... co prawda jeszcze raz przemyslalabym sprawe lodowki (my tez mamy nowiutka lodowke i juz znalazlam dla niej miejsce w spizarni - zawsze to wiecej miejsca na mrozonki i napoje :wink: ).

 

A myslals juz o szerokosci blatu????? W swoim mieszkaniu zrobilismy blat 70 cm i powiem Ci, ze juz nigdy nie zrobi wezszego.... A z czego planujesz blat???? I czy to co jest na tle okapu to fornir?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmywarki - zmieniam zdanie - chyba jednak ma rację Kasztanka. Masz tą zmywarę za bardzo na widoku i w zabudowie będzie wyglądała o niebo lepiej.

Ale jak mogę ci coś doradzić to kup taką ze schowanym panelem czyli żebyś cały przód miała zakryty frontem. Bo panel jest albo biały albo w inoxie i powstaje u mnie w resztkach mózgu pytanie: czy ta biel/inox będzie Ci pasował/-a do reszty kuchni?

A co do lodówy to może zrobisz tak: panowie zrobią ci taką ładną duuużą szafę i do niej schowasz lodówkę i po ptokach! Lodówy nie widać!! Prawie jak zabudowa, a kiedyś jak już wygrasz w totka to se fundniesz nową lodówę a Basi odpalisz za 8) gjenjalny pomysł!! :lol: 8) :roll:

Jest tylko jeden minus tej imprezy: będziecie zawsze otwierać dwa razy więcej drzwi jak wam przyjdzie ochota na coś z lodówki.

PS. Ja mam taką duużą szafę ino bez drzwi - widać to na zdjęciach mojej niezamieszkałej wówczas kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Sonika, widzę, że już trzecia wersja kuchni jest gotowa! :D Qurza twarza...ta lodówka chyba Cię prześladuje...też mam prawie nową lodówkę i albo jak Moniś wstawię ją do spiżarni jako dodatkowe wsparcie w razie imprezek i na mrożonki :wink: albo po prostu odsprzedam np. na allegro. Chyba, że masz lodówkę w kolorze inox, to wtedy zostawiłabym ją (ja mam białą :cry: ) Podoba mi się wersja z szafeczką-"półpsłupkiem", w której jest piekarnik, ale tu znowu pamiętaj, że za taką wersję gdzie płyta i piekarnik mają osobne sterowanie zapłacisz drożej. W tej wersji piekarnik i tak jest chyba (chyba?) na wyokości piekarnika pod kuchenką czyli normalnej więc może lepiej przenieść go w normalne miejsce a w szafce -"półsłupku" zrobić np. taką mini spiżarkę lub większą szafkę na gary. Ale znowu w tym "półsłupku" jest fajne miejsce na np. mikrofalę nad piekarnikiem :roll: Wybieram jednak "półsłupek" z piekarnikiem :wink: Trzecia wersja jest The best :D Sonika, jeśli chodzi o kolory ścian...to mnie chyba nikt nie przebije :lol: Wybierałam kolory przez tydzień i puki nie były pomalowane ściany, to wcale nie byłam przekonana czy są ładne :roll: Bardzo jestem ciekawa jak u Ciebie wyjdą kolorki-będę czekać na zdjęcia chociaż wiem, że tak naprawdę nie oddają one(zdjęcia) prawdziwego koloru :cry:

ps. Czy masz już przygotowane kartoniki? :wink:

Ach i zmywara-jak dla mnie koniecznie zabudowana, z panelem czy bez ale zabudowana.(i mam nadzieję, że jeśli będzie z panelem, to nie będzie dodatkowej klamki na drzwiczkach :wink: -na zdjęciu jest ale psss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika i jak tam Twoje kolorki-OK? No mów szybko, bo umrę z ciekawości-wyszły takie jak chciałaś? U mnie wyszły, znalazłam beżyk, który fajnie się zmienia w zależności od pory dnia. Jest też troszkę oliwki i będzie troszkę bordowej ściany ( w gabinecie, coby w razie czego nie straszył kolorkiem :wink: ) Jutro montujemy kuchnię :D A u Ciebie jak- czy będzie wersja kuchni nr 3? 8) :wink:

ps. napisz czy lodówka jest biała czy stalowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...