Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Sonis, ja to dopiero teraz nie mam czasu :lol: Ciagle odkrywam jakies przyjemnosci na ktore do tej pory nie mialam czasu, ze czasu mi nie wystarcza :wink:

 

Juz sie zbieramy, jeszcze nie na szybko i raczej nie na wariackich papierach ... ale powoli zaczynamy "zwozic" :lol: Mysle ze pare miesiecy nam to zajmie, bo teraz ciezko z tym tu i tam - chce byc przy koncowce na miejscu w Rubiku zeby mozna bylo palcem pokazac a z drugiej strony ciagnie mnie do domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i jest pięknie. Cze :D tak w ogóle. Zaglądam do Ciebie Soniczko, ale dużo nie gadam, bo wiesz co ja nawygadywać mogę mondrego. Napisałam nawet poradę dla Ciebie , ale wywaliłam, bo jeszcze jakiegoś banana bym dostała za to albo i gorzej :lol: . Powojniki piękne, rabata też, ale niestety brakuje jeszcze bardzo ważnej kwestii w tym ogrodzie………………. Amstaffa :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko mam nadzieję, że również pozwolisz i sie nie pogniewasz...wklejam wszędzie gdzie zagląda dużo ludzi.

 

Kochani, to jest numer konta, na które można wpłacać pieniążki dla naszego Komtura. Będzie mu na pewno potrzebna rehabilitacja.

Gabriela Gab

02-433 Warszawa

ul. Przednia 5m6

mBank

65 1140 2004 0000 3402 2793 9103[/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz odcinac to naprawdę delikatnie.Liśc razem z pędem.

A przesadzałaś ją?

 

Odcięłam i teraz czekam, żeby nowe liście się rozwinęły.Jeszcze jej nie przesadziłam, bo jakoś do tego nie doszłam, a poza tym nie trafiłam nigdzie na te kosze z dziurami :-? . Nadal rośnie w doniczce, w której byla.

 

Sonis, ja to dopiero teraz nie mam czasu

 

Coś na ten temat wiem :wink: Mohag, wydawałoby się, że czasu będzie nadmiar, a u mnie zmieniło się tylko to, że zamiast o 4:20 wstaję o 5:30 :wink: :roll: .

 

soncia jedzies na wiesz odpoczac i pogadac po babsku? Obiecuje, ze nic do roboty nie bedzie.

 

Brzmi bardzo zachęcająco Zeljko :wink: :D , ale jeszcze nic nie mogę powiedzieć. Bardzo bym chciała, ale czy się uda zobaczymy.

Dzięki stokrotne :D .

 

Bo jednego to mamy chyba tego samego - w tym roku kupowałam - miał jednego różowego kwiata.

 

Pewnikiem z tej samej szkółki są Arco :wink: .

 

Cze tak w ogóle.

 

Cze mokka, wszelkie porady mile widziane tym bardziej, że coś mi zjada róże. Niektóre liście są w dziurki jak sito i nie wiem co to może być, ani co z tym robić.

Mam nowego kolegę - beagla i jest tak słodki, że coś :D . Jak wpada, to zakręci się jak fryga, obleci ogród, wszystkie rabatki obwącha, potem obowiązkowo wizyta w domu, galop prze garaż i na koniec powłóczyste spojrzenie :wink: .

I to jest chyba moja nowa miłość :wink: :oops: .

 

Joluś, oczywiście, że nie mam nic przeciwko.

 

Cześc Przyszłam się pochwalic moja lilią -ma 9 listków.

Róże maja paczki a i co ważne mam okno w salonie

 

No nie, 9 listków :o , tylko proszę nie pisz, że zaraz zakwitnie, bo się załamię :wink: .

Okno zaraz idę obadać.

 

 

Aga - te żółte kwiatki to kaczeńce, a różowy krzaczek to tak jak pisze Aka - tamaryszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

lampa pasi nawet bardzo :D

 

To teraz szybko jeszcze 5 i ...z głowy :wink:

 

A ja mam pytanie, jak użytkuje się Tobie zlew w tym miejscu? Obecne mam narożny, ale chciałabym umieścić następny właśnie w takim układzie jak Twój. Ma jakieś minusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To teraz szybko jeszcze 5 i ...z głowy :wink:

 

 

Jakoś mam problem z tym "szybko" :wink: , ale się przyznam, że jeszcze dwie czekają na powieszenie, a trzecią tworzy małż.

 

Minusów nie zauważyłam.

Przez to, że ociekacz poszedł do kąta mam dużo miejsca na blacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jej nie przesadziłam, bo jakoś do tego nie doszłam, a poza tym nie trafiłam nigdzie na te kosze z dziurami :-? . Nadal rośnie w doniczce, w której byla.

A tam kosze........Zrób tak jak ja i bez łachy :wink: Jak gościu wstrzymał zamówienia poniżej 250zł to niech se............................ :wink:

Masz gdzieś w pobliżu market budowlany?kup wiadro budowlane np.3l ono ma wysokośc 20cm.Mąż niech Ci nawierci dziurek ile się da.Do tego kup włóknine tą czarną rozłóż na swojej pięknej trawce :wink: i wyładuj swoją złośc za wszystkie czasy tzn.podziuraw nożem.Lilia musi miec dostęp powietrza.I koniecznie zmień ziemię

ziemia ogrodowa 50%

glina 15%

piasek25%

reszta kompost

Może u Ciebie gdzieś w ogrodniczym idzie dostac kompost bo u mnie nie było.Ja dałam kilka ziarenek granulowanego obornika pod kłącze.Piasek musi by wypłukany.A na wierzch daj małe kamyszki to nie będzie się wypłukiwac ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne było to nawlekanie sopli. Chyba z dwie godziny to robiłam.

 

Nie wyobrażam sobie takiej roboty przy tej drugiej, która wisi w holu.

Całe szczęście, że kupiłam ją już poskładaną. Jak te kobitki nawlekały te kulki, aż nie chcę mysleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego kolegę - beagla i jest tak słodki, że coś :D . Jak wpada, to zakręci się jak fryga, obleci ogród, wszystkie rabatki obwącha, potem obowiązkowo wizyta w domu, galop prze garaż i na koniec powłóczyste spojrzenie :wink: .

I to jest chyba moja nowa miłość :wink: :oops: .

 

Wypadaloby go przedstawic :D

Teraz to juz sie nudzila nie bedziesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...