Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Sonis, ze mna nic nie da sie juz zrobic :wink:

 

Moj Rubik wypieknial - ma nowa elewacje - dwa gorne pietra sa biale - pietro przyziemia szare, do tego szare skrzynki roletowe i szare parapety - no ladny jest 8) Teraz robia sie metalowe schody ktore beda wylozone drewnem egzotycznym (to te na ogrodek - od tylu) a wejsciowe beda oblozone tym samym szarym gresem z ktorego robilismy parapety.... no i finito tz bede mogla zajac sie betonowaniem ogrodka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moj Rubik wypieknial - ma nowa elewacje - dwa gorne pietra sa biale - pietro przyziemia szare, do tego szare skrzynki roletowe i szare parapety - no ladny jest 8)

 

Ale bujasz, no chyba że aparat Ci ukradli ;)

 

Ostatni wpis z Twojego Dzienniczka jest z 11 kwietnia i są to życzenia Wielkanocne. A fotki gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Rubik wypieknial - ma nowa elewacje - dwa gorne pietra sa biale - pietro przyziemia szare, do tego szare skrzynki roletowe i szare parapety - no ladny jest 8)

 

Ale bujasz, no chyba że aparat Ci ukradli ;)

 

Ostatni wpis z Twojego Dzienniczka jest z 11 kwietnia i są to życzenia Wielkanocne. A fotki gdzie?

 

hehe to samo miałam napisac :p też tam byłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edko, użyłam wertykulatora i za jego pomocą wyczesałam całe mnóstwo filcu. Ta operacja zdecydowanie pomogła.

Poza tym, staram się podlewać w miarę rzadko pomimo upałów. Posypałam jeszcze dolomitem, ale myślę, że to akurat niewiele dało, bo pH u mnie było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniś, gratuluję tytułu :D !!!

 

Powojnik mam dokładnie taki sam jak Twój, ten niebieski. Gapa ze mnie, bo nie zapisałam nazwy, ale w wolnej chwili przejrzę Twój wątek i znajdę :wink: . W każdym razie :( nadal clematis nie kwitnie :( .

 

Jeszcze jedno mam pytanie, jeśli można, jak sprawuje się szyba miedzy szafkami w kuchni? Czy nie ma problemów w utrzymaniu czystości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...