Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Przyciągnęłam swe stare zwłoki, żeby zobaczyć co u Soniczki słychać, a tu rzeczonej brak :-(. Nie widać jak wszystko się zieleni i kwitnie...

Soniczko!

Widzę, że psiaka masz - no superaśny jest - ciekawe jakby zareagował na duże, czarne i kudłate...

Pozdrawiam cieplutko i jak możesz odezwij się komórkowo - zapierniczyli mi komórę i Twój numer odszedł był mi w niebyt .

Edytowane przez Baru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cześć dziewczynki , strasznie długo mnie nie było, ale mam poważne postanowienie to zmienić.

I dzięki za wygrzebanie mnie z czeluści - sama bym się chyba nie znalazła.

 

Na początek sypię głowę popiołem za te trawy co naobiecywałam Alunce i Maylandzi, a potem nic z tego nie wyszło.

W przyszłym sezonie nadrobimy, bardzo Was jeszcze raz przepraszam, była to tzw. siła wyższa.

 

Po takim długim niebycie w ogóle nie wiem co się u Was dzieje, ale czuję przez skórę, że nie jedno, muszę więc nadrobić zaległości jak najszybciej.

 

A jak się wstawia teraz uśmieszki, bo mi nie wychodzi? Takie zmiany na tym nowym forumie, ze ho, ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Soniko...cieszę się bardzo ,że wróciłaś do nas na FM:welcome:

 

Trawkami nie przejmuj się. Wszystko nadrobimy. U mnie w ogrodzie trochę nowych roślinek przybyło, więc chętnie się odwzajemnię.

 

Z pewnością masz sporo do nadrobienia..... do wklejenia.Już nie mogę doczekać się nowych zdjęć twojego cudownego domu i ogrodu. Pozwól znowu cieszyć się nam tymi wspaniałymi widokami.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato nas nie rozpieszczało pogodą, ale i tak się udało pomimo tych ulew, deszczu i gradobicia, że było kolorowe i w sumie wciąż jest, bo kwitną dalie i marcinki, nawet magnolia nie daje za wygraną i ma kwiaty już chyba trzeci raz w tym sezonie.

Na początek lilia wodna, z którą chciałam się rozstać, bo w zeszłym roku nie miała ani jednego kwiatka. W tym, po prostu mnie zadziwiła"

 

http://www4.picturepush.com/photo/a/3740097/480/Ogrod-2010/DSC01334.jpg

 

 

http://www1.picturepush.com/photo/a/3603774/480/Ogrod-2010/IMG-2403%5B1%5D.jpg

 

http://www3.picturepush.com/photo/a/3872991/480/Ogrod-2010/DSC01456.jpg

 

Nie było ich strasznie dużo, ale były :wiggle:

Edytowane przez Sonika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...