Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ech, Sonika... jak ja chciałabym być na tym etapie co Ty. Tak obserwowałam wszystkie ruchy związane z wykończeniem i przyznaję, że osiągasz rewelacyjne efekty. Swietna jest podłoga z gresu polerowanego ( dzięki za przeprowadzony test :lol: ). A niebieska łazienka jest super, choć miałam mieszane uczucia patrząc na projekt ( widocznie zabrakło mi wyobraźni :wink: ). Trzymam kciuki za rychłą przeprowadzkę i mam nadziej, że i ja spędzę święta w swoim nowym domku. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpb1971,

nic się nie martw - dojdziesz, dojdziesz :D , a właściwie to przecież Ty też już wykańczasz, widziałam i kominek i łazienkę - chyba jesteśmy na tym samym etapie, prawda?

 

Widzę, że obserwowałas moje zmagania z gresem :wink: . Testy wypadły pomyślnie, ale i tak go zaimpregnuję.

 

Dzisiaj zaczyna u nasz działalność parkieciarz - wreszcie się doczekałam, więc termin Świąt chyba nadal jest realny.

 

Trzymam kciuki za rychłą przeprowadzkę i mam nadziej, że i ja spędzę święta w swoim nowym domku.

 

 

Trzymaj proszę mocno, tak jak i ja trzymam, to może nam się uda, czego życzę Tobie (i sobie) z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam i kominek i łazienkę - chyba jesteśmy na tym samym etapie, prawda?

 

u mnie brakuje gresów ( a tych mam najwięcej do położenia ) i zabudowy sufitu w kuchni. I rzecz najważniejsza - nie mam glazurnika !!!

ale i tak trzymam się kurczowo terminu Świąt, prawdopodobnie wiara czyni cuda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy trzymac kciuki aby sie udalo. :p

Monis, a gdzie sie podzialy Twoje zdjecia? :o

 

Dzięki Zeljka, Kacha i Moniś - trzymajcie mocno :D :D :D

 

 

Moniś a gdzie sie podziały Twoje zdjęcia? Czy Ty coś przed nami ukrywasz :wink: ?

 

Sonika bede trzymac z calych sil!!!!!!!!!

 

A co do zdjec, to spotkalo mnie ostatnio troche malo przyjemnych komentarzy i stad brak linku.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis ty się tylko tymi komentarzami nie przejmuj. Zawsze się znajdą zgryźliwi, niekulturalny ludzie.

Nie rozumiem jak można komuś pisać cos złego na temat jego domu. Każdy buduje dla siebie. Gusty się różnią. I dobrze, że tak jest. Jak byśmy wszyscy bili tacy sami z wyglądu i upodobań, to był by bardzo nudny świat. I jak mało okazji do uczenia się czegoś nowego.

Jak oglądam zdjęcia domów innych ludzi, to nie patrzę czy jest to według mojego gustu. Patrzę i próbuje sobie wyobrazić ludzie którzy dokonują takiego a nie innego wyboru. Dla mnie oglądanie tych zdjęć jest jak podroż przez nieznane. Po prostu ciekawe. A mam to dzięki otwartości tych ludzi co chcą pokazać cos tak indywidualnego i intymnego jak - swój dom. Dzieła się jakby cząstką nich samych.

Jak mi się coś spodoba to pisze, bo wiem jakie to przyjemne jak człowiek usłyszy dobre słowo. Jak mi się nie spodoba, to nie komentuje tego i już. Po co komuś sprawiać przykrość, tylko dlatego, że ten ktoś – nie jest taki jak ja – nie ma podobnego gustu.

Różnorodność to cecha którą sam Pan Bóg umieścił w tym naszym świecie. Wiec kim ja jestem aby tego nie szanować ?

Ale są tacy co nie potrafią pomyśleć dalej od własnego nosa i postrzegają tylko jeden świat – ich świat. Dla płytkiego umysłu nie jest proste do zrozumienia, że jest tych światów więcej i że właśnie o to chodzi. Każdy jest ważny i potrzebny. Bez tego nie było by wspólnoty i zrozumienia. A przecież o to chyba chodzi w tym naszym świecie, czyś nie?

Jak Oni tego nie mogą zrozumieć, to ich strata. A może mogą ale zazdrość im przeszkadza, lub cos innego. W każdym razie, to Oni maja problem, a nie Ty.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy trzymac kciuki aby sie udalo. :p

Monis, a gdzie sie podzialy Twoje zdjecia? :o

 

Dzięki Zeljka, Kacha i Moniś - trzymajcie mocno :D :D :D

 

 

Moniś a gdzie sie podziały Twoje zdjęcia? Czy Ty coś przed nami ukrywasz :wink: ?

 

Sonika bede trzymac z calych sil!!!!!!!!!

 

A co do zdjec, to spotkalo mnie ostatnio troche malo przyjemnych komentarzy i stad brak linku.... :(

 

 

Moniś,

to strasznie przykre co napisałaś :( :( :( . Kto i gdzie napisał Ci coś takiego :o :o ?

Podobnie jak Zeljka nie wyobrażam sobie co może kierować ludżmi, którzy chcą głupimi komentarzami sprawić drugim przykrość.

 

Jako, że Twój dom bardzo, ale to bardzo mi się podoba i jako iz jestem przekonana, że masz śliczne wnętrza (cos słyszałam o glazurze w łazience :wink: ), BARDZO proszę żebyś mi podała mój, osobisty link do swoich zdjęć.

Jeśli nie chcesz tutaj, to proszę Cię na priv.

 

I nie przejmuj się takimi komentarzami!!!!! Masz śliczny dom!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam i kominek i łazienkę - chyba jesteśmy na tym samym etapie, prawda?

 

u mnie brakuje gresów ( a tych mam najwięcej do położenia ) i zabudowy sufitu w kuchni. I rzecz najważniejsza - nie mam glazurnika !!!

ale i tak trzymam się kurczowo terminu Świąt, prawdopodobnie wiara czyni cuda :wink:

 

 

mpb,

nie martw się, na pewno znajdziesz glazurnika, ale jakby co, to może chcesz mojego... :wink: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci Soniko. Ty to zawsze znajdziesz jakieś dobre słowo dla mnie.

Pisać poprawnie po polsku to nie takie proste, ale pan Word mnie często wyręcza w większości spraw, choć czasami nawet on jest bezsilny wobec mojej niewiedzy.

Dobrze, że wiem co chce powiedzieć bo to by dopiero był cyrk. A błędy ortograficzne, mi – obcokrajowcowi, chyba każdy Polak wybaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy trzymac kciuki aby sie udalo. :p

Monis, a gdzie sie podzialy Twoje zdjecia? :o

 

Dzięki Zeljka, Kacha i Moniś - trzymajcie mocno :D :D :D

 

 

Moniś a gdzie sie podziały Twoje zdjęcia? Czy Ty coś przed nami ukrywasz :wink: ?

 

Sonika bede trzymac z calych sil!!!!!!!!!

 

A co do zdjec, to spotkalo mnie ostatnio troche malo przyjemnych komentarzy i stad brak linku.... :(

 

 

 

 

MONIS nie przejmuj się zadnymi złośliwymi komentarzami,niektórym poprostu zal tyłek sciska,ze masz fajny domek i tyle.Powinnaś dumnie go na forum prezentować!!!!!!!!!

 

Przepraszam Sonika,ze wtrąciłam to Twoim Wątku,ale bardzo mnie to zdenerwowało,ze ktoś jakieś złośliwe komentarze Moniś zamieszczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje bardzo dziekuje Wam za te cieplutkie slowa, nawet nie wiecie jak milo sie je czyta. Nie wiem kto te maile pisal i jesli mam byc szczera, to wcale mnie to nie interesuje. Link wykasowalam, poniewaz nie mialam ochoty czytac tych wszystkich niedorzecznosci. Czekam teraz kiedy mi przejdzie i znowu wrzuce swoja chatke......

 

 

A Twojego parkietu Soniko nie moge sie doczekac.... chyba nawet bardziej niz swojego... :p

 

PS. Soniko strasznie Cie przepraszam za zasmiecanie Twojego watku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na inspekcji :wink: i parkiet na I-ym piętrze jest juz prawie cały ułożony:

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1023_348.ts1128579586000.jpg

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1024_348.ts1128579604000.jpg

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1022_348.ts1128579542000.jpg

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1026_348.ts1128579782000.jpg

 

Po południu zaczynają kłaść akację w salonie i do wieczora wszystko skończą.

Idzie im to rzeczywiście szybko, pracują we trzech :o :D.

 

 

Nie widać już gołych wylewek, a domek zaczyna nabierać ciepełka :D :D :D .

 

 

A to jest zdjęcie piesia, który mieszka w pobliżu i bardzo się z nami zaprzyjażnił, a my z nim :D :

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1019_348.ts1128578378000.jpg

 

Uwielbia drożdżówki :D i drapanie za uchem ,ale zawsze ma taaaaką smutną minę, że aż mi go żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko ale oni to piorunem układają. Tyle już zrobili. Ładnie to wygląda, po woli domek coraz bardziej przyciąga. A jaki lakier planujesz. No chyba, że cos innego.

A ten psiak jest taki fajny! Tylko czemu smutny jak go drożdżówkami karmią? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka,

co do lakieru, to jeszcze nie wiem. Mamy trzy tygodnie na zastanowienie.

 

Spotkało mnie dzisiaj coś dziwnego :o :wink: - od niepamiętnych czasów poczułam wreszcie ulgę.

Czuję się rozlużniona, jakoś tak jakby to coś co mnie trzymało przez tyle miesięcy nagle puściło :o :D i odeszło w siną dal.

 

 

Ciekawe co to było :o i czy jeszcze wróci :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...