Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniko wybacz jak mogłam nie widzieć Twoich zdjęć, poprostu nie jestem przyzwyczajona do takiej strony, gdzie wszyscy się wpisują. Pięknie to wygląda ech :wink: a filar w pokoju sobie zostaw, zobaczysz napewno ci sie od czegoś przyda :D . A co od kuchni to przecież miałaś 3 propozycje, które były super?!?! :-? ale co nie podobają ci sie te aranżacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iska,

aranżacja mi się podoba tylko nie mogę się zdecydować jak te fronty mają wyglądać, bo to co bym chciała jest chyba niewykonalne dla stolarza, a kuchnia którą widzialam w sklepie jest nieosiągalna cenowo.

 

Słup oczywiście zostaje, jest już przecież "zagospodarowany" przez moje przemiłe koleżanki - forumowiczki :wink: :p .

 

 

Zeljka,

nigdzie nie byłam, niczego nie widziałam, bo słabość mnie naszła jakaś i mam ogólny opad sił :( .

Muszę się zebrać w sobie w przyszłym tygodniu, bo jak tak dalej pójdzie, to ta kuchnia będzie za rok albo i dwa :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko widze, ze wszyscy cierpia dokladnie na te sama przypadlosc: niemoc, powolne zniechecenie....... Ale ja zawsze po okresie niemocy mam okres wzmozonej aktywnosci :D :D Teraz tez walcze z kuchnia...... a w zasadzie z jej cena :-? :-? :-?

 

Pamietaj, ze ja caly czas trzymam kciuki za Wigilie w nowym domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma się co łudzić - żaden stolarz tego nie zrobi, tak samo jak z tą kuchnią z wizualizacji (ona zresztą jest myląca , bo gdzie np. znajdziesz białą płytę gazową? nie ma, przeszukałam wszystko, bo sama chciałam bielusieńką do mojej przyszłej kuchni z jasnego klonu :

Pozwolisz, że się nie zgodzę?? Ja mam taką białą płytę, ale ty może szukałaś jakiejś ekstra-ordynaryjnej... :wink:

Zwykły Whirlpool ze sterowaniem z piekarnika

 

Sonika!

Jak zwykle masz fajowo :lol:...

I może jednak kiedyś stwierdzę że wcale nie tak daleko do Ciebie jest hmmm...

Powodzenia w wyborze kuchni!!

PS. Może tak być?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie jakaś niemoc okrutna i nic mi się nie chce :( :( :( .

Czy to jest przesilenie jesienne, czy zmęczenie budową diabeł wie. Fakt, faktem, że kuchnia stanęła w martwym punkcie, niczego nie oglądam, nigdzie nie chodzę.... :( :( :( .

 

Mamy mieć w przyszłym tygodniu odkurzacz i z tego bardzo się cieszę, bo może wreszcie uda nam się wyciągnąć te tony kurzu zalegające każdy kąt :D . A odkurzacz będzie śliczniasty :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko dlaczego ogarnęła Cie niemoc :cry: , przecież masz już zrobione więcej niż mniej, kochana niedługo Boże Narodzenie, magiczne dni, :D pośpiesz się z tą kuchnią aby móc cieszyć się nią razem z rodzinką, ja wiem, że masz trwardy orzech do zgryzienia z tą kuchnią, ale skup się pomyśl. A może ci się coś przyśni :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, po prostu potrzebujesz trochę odpoczynku, ale to minie. Przed tobą jeszcze euforia przeprowadzki i to nie długo. a mi czekamy na to i na zdjęcia...

A kuchnia się nie przejmuj, ta co już sobie zaplanowałaś jest ładna. Mnie te kolka tam wcale nie przeszkadzają... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko

 

znalałam dla Ciebie blaty z corianu, ale takiej troszkę innej wersji -to zodiak by Du Pont:

 

 

http://www.corian.com/corian/images/large/K10916_lg.jpg

 

tylko kremowo/piaskowy kolor by u Ciebie pasował :)

ale te ceny sa niestety trak paskudne, że chyba lepiej zrobić blaty z mdf a tylko obrzeże blatów z corianu.

ja mam tak u siebie i jestem baardzo zadowolona.

kosztowało mnie to 2 tys. więcej od zwykłych blatów, ale te są grubsze i trwalsze no i ładniejsze chyba :)

 

pozdrówka, uszki do góry - jesteś bliżej niż dalej, a kuchnia nie ucieknie :)

więcej o corianie w mimi-inpiracjach - różne kolorki i inne fotki, bo i tak Ci zasypałam tu fotkami, pa :p

 

pozdrawiam - mimilapin http://www.diddldaddls.nl/Diddldaddls%20MSN_bestanden/diddldaddls_msn_10.jpg

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimi i Zeljka,

blaty z Corianu zupełnie odpadają - są za drogie.

 

U mnie faworytem jest blat z granitu, który jest m/w o 75% tańszy niż Corian. Mamy zaprzyjażnionego kamieniarza, który właśnie przywiózł nam próbki :) .

 

 

Aż sama nie mogę w to uwierzyć, ale uaktywniłam się przez dwa ostatnie dni i sprawy trochę sie posunęły do przodu :D :

 

- był wczoraj parkieciarz, nie ten który układał, bo temu nawet się nie chce do nas zadzwonić - zupełnie nas olewa, no to i my olewamy jego i bierzemy kogoś innego :wink: :D. Ten inny może dopiero zacząć za trzy tygodnie :( , ale to już na mnie nie robi większego wrażenia :wink:

 

 

- będziemy impregnować gresy na parterze i jesteśmy umówieni na przyszłą środę.

Tutaj nastąpiła niespodzianka, bo ja cały czas myślałam, że impregnować będziemy HG, o którym tyle się naczytałam, ale facet powiedział, że on uzywa czegoś innego i to coś nakłada się tylko raz i nie trzeba już nigdy więcej powtarzać .

To jest dla mnie zupełna nowość, nigdy przedtem nie słyszałam o czymś takim, ale jak istnieje to mogę mieć, czemu nie :wink: :) .

 

- i jeszcze byli na budowie dwaj "od poręczy" :) .

Pomierzyli, poradzili i bedziemy mysleć teraz nad kształtem.

 

- no i na koniec - byłam w dwóch :wink: salonach kuchennych i nawet coś mi się podobało :) .

Mają mi zrobić projekt (jak chcą, to czemu nie) i zobaczymy co dalej.

 

 

Prawda, że byłam bardzo dzielna :wink: :) :) :) ????

Aż sama nie mogę w to wszystko uwierzyć :o :o :o :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika duuzo zmian u Ciebie!!!! SUPER!!!!!

Odkurzacza gratuluje!!!!!

No i w ogole ciesze sie, ze znowu nabralas wiatru w zagle...... widze, ze Twoje zniechecenie przeszlo na mnie.... :wink: :wink: :wink: ehhhhh..... czekam na poprawe.... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpb1971, Moniś

 

zapał już zdązył był opaść, bo właśnie dostałam wiadomość od Małża, że jest jakiś problem z gniazdami do odkurzacza, bo nie pasują do otworów w naszej instalacji.

Panowie pojechali i mają być znowu dopiero w poniedziałek.

Prawdopodobnie czeka nas kucie ściań :( :( :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...