Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki serdeczne :D .

A Ty na jakim etapie jesteś? Też będziesz olejować :wink: :D ?

 

Tak sobie pomyslałam, że Oni może lansują lakier, bo mają na tym większy zarobek?

 

Sama nie wiem.

Fakt, faktem że żaden z parkieciarzy z którymi rozmawiałam nie polecał olejowania :o , a wyszło super.

Myślę, że gdyby na naszej akacji był lakier, to kolor byłby zupełnie inny - całe szczęście, że mamy nasze Forum i Wojtka:wink: :D .

 

I jeszcze ciekawostka - firma chociaż wie jak to robić, nigdy nie olejowała akacji. Dla nich to też był eksperyment :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko,

wiem, że czekajom :wink: , ja też bym już chciała, ale jakoś idzie to jak..., po grudzie :wink: .

 

Karo,

wkleję to co napisali na stronie Nowej Gali, dotyczy to gresów polerowanych:

 

Specjalnej pielęgnacji wymaga polerowana powierzchnia płytek. Proces polerowania polega na mechanicznym zeszlifowaniu wierzchniej warstwy płytki za pomocą specjalnych ściernic i uzyskania efektu "lustra". Ze względu na otwarcie mikroporów w procesie polerowania, producent zaleca stosowanie impregnacji powierzchni płytek polerowanych przy pomocy środków impregnujących renomowanych firm dostępnych na rynku w celu ułatwienia utrzymania podłogi w czystości w trakcie eksploatacji oraz zapobiegania plamienia płytek.

 

Ja co prawda robiłam przeróżne próby "plamiaste" na swoim gresie i było OK, ale wolałam nie ryzykować i zaimpregnowałam.

 

U nas, w większych salonach z płytkami każdy sprzedawca teraz na to uczula - pewnie mieli reklamacje.

 

A kryzysy to ja mam ostatnio częściej niż rzadziej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie nazywało, iż nic nie działam w sprawie kuchni :wink: , to odebrałam próbkę frontu od stolarza:

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1414_348.ts1134252568000.jpg

 

Mnie się nie podoba, no może - "nie za bardzo mi się podoba", a Wy co myślicie?

 

Na rowki proszę nie patrzeć, bo są fatalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko Twój dom bardzo mi sie podoba...

Codziennie zagladam do Ciebie i czekam jak większość tutaj na Twoja kuchnie:)

Wszystko masz bardzo ładne a ten gres na podłodze jest po prostu cudowny.

Co do szafki kuchennej to mnie również nie za bardzo sie podoba ale może w całości bedzie całkiem fajnie.

acha...łazienkę tez ma sliczną :)

 

Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty na jakim etapie jesteś? Też będziesz olejować :wink: :D ?

witaj znów

wiosną zaczynam wykończeniówkę, ale lubię wszystko wiedzeć wcześniej :wink: :lol:

 

jeszcze cię trochę pomęczę - pewnie zanim zdecydowałaś się na olejowanie dowiedziałaś się wiele na temat eksploatacji - jak to się np. spisuje przy wyjściu na taras, jak znosi większe zaplamienia(przypadki chodzą po ludziach); oraz konserwacji - czym, jak czesto, samemu czy z pomocą sił fachowych?

 

a ten front kuchenny...wcale nie wydaje mi się taki zły...

a co to jest (i co miało być? :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość jest na nie... :wink:

Mnie też sie nie podoba i chyba zacznę szukać kuchni w salonach kuchennych, a nie u stolarza.

 

Aga,- widzę Cię ranny ptaszku - dzień dobry :D :D

 

Mam nadzieję, że będzie się dobrze spisywać, a przede wszystkim nie będzie się rysować tak jak lakier, a jak się nawet porysuje, to podobno pielęgnacja ma być prosta - szmatka z olejem i już :wink: .

 

Ciężko coś konkretnego powiedzieć jak się nie mieszka.

 

Są specjalne środki do konserwacji i robi się to samemu, nie trzeba wołać firmy.

Podobno na początku jest z tym trochę zabawy, ale co tam :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...