Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Tak wygląda na górze:

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1419_348.ts1134306002000.jpg

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1422_348.ts1134306148000.jpg

 

zrobiło się już naprawdę domowo :D .

 

Teraz czekamy na drzwi. Ciekawe czy dotrzymają terminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jola_anna ,

chyba trochę przesadzasz. Tutaj na Forum jest wiele ładnych domków, dużo ładniejszych od mojego, ale miło mi że mój Ci się podoba.

 

 

Dario,

ta próbka jest mała, ma ok. 30x30 cm.

Nie wiem jakiego forniru użył stolarz, ale mnie się nie podoba.

W ogóle dochodzę do wniosku, że chyba nie chcę ciemnych mebli w kuchni.

Może jasny beż, a cokół ciemnobrązowy? Taka kawa z mlekiem.

Nic to :wink: , poszukiwania trwają.

 

 

Dziubulku - dzięki :p

Czy Ty mieszkasz w Irlandii? Nie tęskno Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to napisać wielkimi literami:

 

GDZIE JEST JOOLA????

 

Jolu mam nadzieję, że zaglądasz jeszcze czasami na Forum. Odezwij się proszę, bo się za Tobą stęskniłam i chciałam się dowiedzieć co u Ciebie słychać, jak Wam się mieszka i w ogóle.

Smutno tutaj bez Ciebie :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Irlandii juz od ponad 3 lat. W tym roku zaczelismy budowe w Polsce garazu z pomieszczeniami mieszkalnymi na gorze, pozniej chcemy wybudowac domek.

Wiesz Soniczko teraz mi jest szczegolnie teskno gdy zbliza sie okres swiateczny, nie bylismy w Polsce na wigili juz 3 lata. :cry:

Jednak postanowilismy z mezem ze w nastepnym roku napewno pojedziemy do Polski na swieta. :p

Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bexy,

za akację płaciliśmy 90zł/ m2, ale to było w zeszłym roku, przed VATem.

Cyklinowanie z olejowaniem (w tym materiał), kosztować ma 35zł/ metr.

 

W sumie metr podłogi kosztować nas będzie 140 zł., a to jest dużo taniej niż egzotyk.

O rrrany, a od nas chcieli 200 zł/m (bo my to północ - tu akacja nie rośnie - w ilościach przemysłowych i trzeba byłoby ją wieźć z południa), w końcu położyliśmy jednak Barlinek :roll: Ktoś na tym forum pisał, że akacja, jeśli chodzi o właściwości, to też egzotyk. Jest piękna :)

Co do kuchni, to mam wrażenie, że stolarze koniecznie chcą robić wszystko w drewnie, podczas, gdy w studiach łączą MDF i drewno i wcale nie wychodzi to gorzej, często nawet ma wiele plusów (o których też ktoś na forum pisał). Zamówiłam kuchnię u stolarza (już robi) i widzę, że to wychodzi strasznie masywne, nawet lekko się obawiam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko mając na uwadze Twoje zmagania z kuchnią przypadkowo natrafiłam na meble z frontami, które Ci sie podobają.Podaje adres,może uda się podejrzeć coś ciekawego.

Nazwa z lekka radziecka,ale zdjęcia niczego sobie "Akelo" po polskiemu :wink: strona http://www.aran.rzeszów.pl/rus

Pozdrawiam i mogę sobie wyobrazić jak to jest, bo sama zdecydowałam się na RUST-a ponad rok temu i do dziś poczyniam zmiany- na szczęście tylko w układzie, bo fronty mebli od lat podobają mi się te same - przynajmniej do dziś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam wszystkim, moi drodzy forumowi PRZYJACIELE

 

Świąt wypełnionych radością i milością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1452_1024.ts1135166040062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...