Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniko, mozesz mi jeszcze podpowiedziec jaki wielki masz otwor w stropie na schody- planuje podobne schody a mój kierownik mówi ,ze beda problemy z ta dziura i takimi schodami! Ale ja wlasnie takie chcę miec schody na strych.Pomóz, jesli możesz.

 

 

Acca, pomieszczenie ma 4m2, a dziura zajmuje tak m/ w połowę sufitu, może trochę więcej niż pół.

Dzisiaj postaram się zmierzyć i napiszę ile dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Soniczko ,

 

zobaczysz , ani się obejrzysz a będziesz piła kawusię przy stoliczku w kuchni :D . Teraz to już macie z górki ( jak przystało na narciarzy ) .

Ja wybieram się do Szczyrku , jężdżę tam od kilku lat właśnie na początku marca , warunki narciarskie świetne a nie ma już ludzi , bo ferie skończone .

 

Trzymam kciuki żebyście Wielkanoc świętowali już " na Swoim " :p

 

Maxtorko,

też już zaczynam mieć uczucie, że już niewiele zostało, przynajmniej jeśli chodzi o środek, bo na zewnątrz jeszcze wiele jest do zrobienia.

Może rzeczywiście Wielkanoc już w domciu? Byłoby super :) .

 

Ale Ci dobrze :D , poszalejesz na nartkach, odpoczniesz - nic tylko pozazdrościć :wink: :D. Miłego wypoczynku Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Soniczko,

 

dawno nie zaglądałam a tu takie zmiany ? !!! :lol: Schody pięęękne... Prawie czuję ciepło drewna pod bosą stopą. Dobrze jest mieć schody z kamienia ale drewniane... to jest własnie to ciepło, którego troszkę mi brak w moim domku. Ech, już najprzyjemniejsze chwile przed Wami. Trzymam kciuki za tempo prac. :D

 

Witaj Gohna :D , jednak Cię obudziłam z zimowego snu :wink: :D .

Te schodki to takie malutkie, tylko strychowe, ale bardzo się cieszę, że już są :D .

Teraz podjęliśmy temat balustrady jak wiesz, trzeba ją zamówić jak najszybciej, bo czeka się pewnie z dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika w czołówce Ty to jesteś na 1 miejscu cierpliowści :lol:

 

Wiem Aga, wiem i miejsca lidera nie dam sobie odebrać za nic :wink: .

Może jakiś medal Redakcja mi wyszykuje na spotkaniu :wink: :wink: , należy mi się, nawet z dwa :wink: .

 

Mamy wysyp....., - projektów kuchennych znaczy się.

Już, już prawie jest to co bym chciała, ale jeszcze nie do końca:

 

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/4161_348.ts1141240121906.jpg

 

 

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/4162_348.ts1141240121968.jpg

 

Bo ja bym np. chciała aby linie pionowe szafek górnych i dolnych się pokrywały, a w tym studio skąd jest ten projekt nie zrobią mi szafek na dowolny wymiar i co z tym fantem zrobić?

Jak z jednej strony dodaje, to mu z innej brakuje :wink: .

 

Chciałabym także mieć piekarnik w słupku, ale niewiadomo czy się zmieści, bo duuuużo blatów też bym chciała i duży okap.

Walczę jednak z tematem dzielnie i się nie poddaję :wink: :) .

 

Mogę sobie trochę powalczyć, bo w domeczku marazm, znowu czekamy - na malarza tym razem.

A i byli z TP, bo ma być telefon jak w każdym porządnym domku przystało :wink: .

Wizja lokalna wykazała, że u nas wszystko jest co trzeba, ale w głównej skrzynce gdzieś tam, za mało jest kabla - mają to zrobić - do miesiąca :wink: :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. I powiedzcie mi o co tu chodzi, że ja nie widzę pokazywanych przez Sonikę zdjęć. Tylko co któreś tam, a przy wszystkich pozostałych w miejscu zdjęcia u mnie jest widoczny kwadrat w X.

Na pewno nie jednego z Was nieźle rozśmieszyłam, no ale po prostu jak czytam wasze zachwyty nad domem Soniki, też też chce go zobaczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fancysplace.com/smileys/icon_naughty.gif - Natko, nie zawstydzaj mnie proszę :oops:

 

Dziękujemy Ci serdecznie za odwiedziny, było nam bardzo miło :D i oczywiście zapraszamy ponownie :D .

Mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo na parapetówie z prawdziwego zdarzenia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko,

mam następny projekt, który chyba najbardziej mi sie podoba:

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1828_348.ts1141403263468.jpg

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1826_348.ts1141403263546.jpg

 

ale jest jedno "ale". Niestety tam nie robią mebli na wymiar i są w związku z tym małe problemy, bo tam gdzie brakowałoby szafki musieliby zrobić listwę :( , a ja tak nie chcę.

 

 

Feyrus,

nie mieszkamy, bo czekamy na malarza, a w tak zwanym międzyczasie uzupełniamy braki - tu parapecik, tam schodek :wink: i tak nam czas leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...