Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz słów parę na temat kuchenny.

Projekt mamy- inny niż te powyżej, fronty zostały wybrane- fornir czereśnia w paseczki, wycena zrobiona.

 

Na chwilę obecną szukamy kasy - ktoś widział, ktoś wie :wink: ?

 

Soniczko gratuluje wyboru!!!!!!!!

 

No i gdybys znalazla to miejsce z kasa, to daj znac....... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz słów parę na temat kuchenny.

Projekt mamy- inny niż te powyżej, fronty zostały wybrane- fornir czereśnia w paseczki, wycena zrobiona.

 

Na chwilę obecną szukamy kasy - ktoś widział, ktoś wie :wink: ?

 

 

Soniczko bardzo się cieszę że kuchnia wybrana trzymam kciukasy :)

Ja tak jak Moniś jeśliznajdziesz gdzieś kasę to daj znać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Isko :D , na kuchnię już się zdecydowałam, wiem co i jak, projekt mam, muszę ją tylko zamówić i mam nadzieję że nastąpi to w przyszłym tygodniu.

Czekam teraz na jeszcze jedną wycenę.

W domku nic nowego nie przybyło :( , to i nowych zdjęć nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONIKO

spóźniłam się z życzeniami :oops: :oops: :oops:

Ale złożę dziś, wszystkiego co najlepsze niech Cię spotyka,

przeciwności losu omijają szerokim łukiem,

a radość i uśmiech niech towarzyszy w każdej chwili

 

100 LAT :D

 

http://www.studiobukieciarskie.pl/zdjecia/DSC00704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tolu za życzenia i za piękne kwiaty :D .

Są tak śliczne, że gdyby nie fakt iż za oknem dalej zimno, to pomyślałabym że sa z Twojego pięknego ogródka :D :D :wink: .

 

Gryfpc , jak miło że znowu jesteś :D , bo już sie martwiłam czy wszystko w porządku i dzieki za życzenia oczywiście :D , to bardzo miłe mieć urodziny - hihihi.

 

Zeljko, z moją kuchnią dziwne rzeczy się dzieją i póki co, to obiadki w barze mlecznym :wink: planuję.

 

Spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja - w jednej z firm dostałam wycenę kuchni i ponieważ była zdecydowanie korzystna, miałam w poniedziałek zamówić meble.

A tu dostaję telefon od pani z którą pertraktowałam, że ona nie poleca mi zamawiania kuchni u nich :o :o :o , bo te meble nie będa solidnie zrobione, bo oni nie mają dobrego stolarza - normalnie szok.

 

Ona poleca mi kogoś innego - stolarza, który robił i tu... i tam... - ani tu..., ani tam... nic mi nie mówi, ale zasiała ziarno niepokoju i dochodzę do wniosku, że powinnam zamówić chyba meble fabryczne.

 

Wyszło na to, że idąc do jakiejś tam firmy, meble nie muszą koniecznie być robione maszynowo, tylko mogą być chałupniczo, a końcowy efekt zależy od stolarza, którego zatrudnia salon kuchenny.

 

Chyba jestem w punkcie wyjścia, bo jak teraz mam mieć pewność, że meble na wystawce w sklepie nie są "podrasowane"?

 

W przyszłym tygodniu zaczynam na nowo moją wędrówkę.... :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...