Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniczko , ta druga wersja z półkami jest super !

Mam tylko jedno małe spostrzeżenie - czy szafka koło lodówki powinna być z takimi wysokimi drzwiami , czy nie lepiej by było te drzwiczki jakoś przedzielić , by sprawiały wrażenie dwóch czy nawet trzech szafek ( zgodnie z liniami poziomymi mebli i lodówki na tej ścianie ) .

 

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko kochana,

to nie jest do końca tak, że z tymi "innymi możliwościami" u nas nie ma problemów. Są i to nawet duże, i chyba właśnie między innymi dlatego, to budowanie aż tak się rozciąga w czasie.

 

Soniko, a mi wlasnie to sie u Ciebie podoba, ze etapamy robisz...Uzbierasz i dalej...Wolisz poczekac i miec to co chcesz a nie spieszac sie kupowac a potem zalowac...

To wymaga tez duzo cierpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxtorko,

szafka będzie najprawdopodobnie podzielona. Szczegóły będę dopracowywać jak już wreszcie znajdę wykonawcę.

 

Zeljko,

cierpliwość przychodzi z wiekiem :wink: , ale ja raptus jestem i już dość mam tego czekania i przestojów.

 

Mamy już ułożone panele na strychu. Nie byłam, nie widziałam, ale podobno jest śliczniaście :D .

Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika, ja się zastrzelę! Ja wiem, że kobieta zmienną jest ale...Skąd taka zmiana odnośnie koloru kuchni :o Czemu myślisz, że będziesz miała ciemno :o Podoba mi się jasna kuchnia, sama się też nad taką zastanawiałam (szczególnie takie bielone drewno mi się podobało), ale jakoś tak...przyzwyczaiłam się do myśli, że Twoja też będzie ciemna...Bardzo podobały mi się pierwsze projekty i jeśli mam być szczera, to chyba bym przy nich pozostała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joolu, a gdzie Ty się znowu podziewasz???

Miałaś BYĆ, a nie wpadać tylko czasami :( . Nie tak sie umawiałyśmy :wink: .

 

Ja już sama nie wiem co lepiej i teraz mnie naszło na jasną.

A co tam, pozmieniam sobie :wink: póki mogę i tak jeszcze nie zmówiłam.

Biorę pod uwagę, że w ostatniej chwili może mi się jeszcze zmienić :wink: .

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Malarz idzie jak burza.

Podłoga na strychu jest już prawie cała ułożona (bo ten malarz umie różne rzeczy robić :wink: :D ), wszystko do siebie o dziwo pasuje :o i nawet panel zmieścił się pod ramką:

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/2055_348.ts1144134594000.jpg

 

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/2059_348.ts1144134652000.jpg

 

 

Chyba do Świąt wszystko skończy :o :o :o .

 

 

A teraz chciałam bardzo, bardzo podziękować Adzie24.

 

Przesyłam serdeczne pozdrowienia i buziaki - dzięki Ada :D :D :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko pamietam Cie gdy od poczatku chciałas ciemna kuchnie, mnie sie wtedy nie podobały ciemne i myslałam tylko o jasnej.

Brałam pod uwage tylko kolory pastelowe, jakies wanilie, budynie, delikatne wrzosiki..ech co wieczór miałam inne pomysły ale zawsze miała byc jasna!

Teraz sie zmieniło...chce miec ciemniejszą ale z tych ciemniejszych biore pod uwage tylko czeresnie a teraz przez Ciebie znów nie wiem...:(

Znów mi pomieszałas szyki;) może faktycznie kuchnia powinna byc jasna...? eeee ja chyba musze skonczyc z tym forum i wróce to pierwszej mysli:)

Czym dłuzej człowiek siedzi i oglada te rózne kuchnie tym więcej wątpliwości...:)

Pozdrawiam i czekam na ostateczny werdykt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee ja chyba musze skonczyc z tym forum i wróce to pierwszej mysli:)

Czym dłuzej człowiek siedzi i oglada te rózne kuchnie tym więcej wątpliwości...:)

 

Meteo, nie kończ, nie kończ :wink:, proszę . Gdzie byś niby miała sobie pójść???

A poza tym jakbyś sobie nawet poszła, to i tak tu wrócisz na forum - stąd nie ma ucieczki, wiem cos o tym :wink: :D .

 

Byłam znowu :wink: oglądać fronty i chyba zostanę przy jasnych na wysoki połysk, chociaż ta Makora nie daje mi spokoju - jest śliczna.

Ma taki ciepły, miły dla oka kolor - sama nie wiem :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika

...o matko droga jakaś "makora" :o

przechodzę razem z Tobą wszystkie etapy doboru mebli do kuchni.

Tak jak dziewczyny, znając Twój gust, czytając co piszesz, mebluję u siebie to na ciemno, to na jasno, to z półkami, to bez...

 

a teraz jeszcze "makora" w paski :roll:

dziś czwartek, co zadecydowałaś?

myślałam, że najgorsze w wyborze będą łazienki, myliłam się.

 

Trzymam kciuki za dobry wybór. Dobrze, że Ty kuchnię robisz pierwsza :wink: 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joolu, a gdzie Ty się znowu podziewasz???

Miałaś BYĆ, a nie wpadać tylko czasami :( . Nie tak sie umawiałyśmy :wink: .

 

Ja już sama nie wiem co lepiej i teraz mnie naszło na jasną.

A co tam, pozmieniam sobie :wink: póki mogę i tak jeszcze nie zmówiłam.

Biorę pod uwagę, że w ostatniej chwili może mi się jeszcze zmienić :wink: .

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Malarz idzie jak burza.

Podłoga na strychu jest już prawie cała ułożona (bo ten malarz umie różne rzeczy robić :wink: :D ), wszystko do siebie o dziwo pasuje :o i nawet panel zmieścił się pod ramką:

 

 

 

 

Chyba do Świąt wszystko skończy :o :o :o .

 

 

Sonika, jestem ,jestem :D Latam po forumie i nadrabiam zaległości. Dobrze, że wybór kuchni mam za sobą :D Z grubszych rzeczy w domu, to cały czas nie mam barierki przy schodach i męczę gościa co je robi, bo jak baba się uprze na coś.... :wink: Za to teraz mam dylematy ogrodowe, bo w tym temacie to ja kompletna noga jestem :cry: Zazdroszczę wszystkim co mają ładne ogródki... Sonisiu pokazywuj nam tu kolory ścianek.Dawno też nie widziałam Twoich łazienek, czy masz już je kompletnie skończone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...