Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Janiko, konkret :wink: to cynamon, a na ścianie nie będzie płytek tylko szyba. Do przeprowadzki jeszcze trochę, ale już na szczęście nie wiele zostało.

 

Dzięki Dario, rzeczywiście gdyby nie brak kuchni, to mogłabym już mieszkać od zaraz.

 

KARO, za tą ścianką jest kabina prysznicowa. Możemy wreszcie zamontować drzwi, bo do tej pory przestawialiśmy je z wielkim namaszczeniem z kąta w kąt.

 

Tolu, takie piękne wizje przede mną roztaczasz, a za oknem ziąb i deszczysko :( .

Muszę się także podszkolić u Ciebie w tematach ogródkowych :D , bo patrzeć znowu w tym roku na chaszcze nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Natko, będę szukać i pytać, bo bardzo się zapaliłam do myśli, że ogródek zrobimy sobie sami.

Ciekawe czy zapał mi nie minie, jak zacznę kopać dołki :-? ?

 

Ha, Soniko ! Podejrzewałam Cię o szybę

 

Hihi, a skąd wiedziałaś? Przejrzałaś mnie na wylot :wink: .

Ja też jeszcze wiele nie wiem w temacie.., ale mam nadzieję, że będzie taniej niż płytki + klej + fuga + kafelkarz.

Wiem, że ma być hartowana i że szklarz wytnie w niej bez problemu otwory na gniazdka.

Jak dowiem się czegoś więcej dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika czytam, oglądam i podziwiam już od dawna, a że to już prawie końcóweczka prac też muszę jakiś ślad po sobie zostawić.

hm...brak mi słów, po prostu PIERWSZA KLASA! gratuluję

 

...Wbrew pozorom, dużo jeszcze prac przed nami, nie mamy zrobionego tarasu i balkonu, podmurówki, balustrad.

Brak jest ogrodzenia i kostki....., lepiej nie będę dalej wyliczać, bo tylko się zestresuję...

 

no co ty przecież to już pikuś w porównaniu z tym co do tej pory wyczarowaliście. poza tym pewnie było by ci smutno gdyby to już był koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika czytam, oglądam i podziwiam już od dawna, a że to już prawie końcóweczka prac

 

Dzięki Editta :oops: , ale jaka tam końcóweczka

 

Wbrew pozorom, dużo jeszcze prac przed nami, nie mamy zrobionego tarasu i balkonu, podmurówki, balustrad.

Brak jest ogrodzenia i kostki....., lepiej nie będę dalej wyliczać, bo tylko się zestresuję...

:wink: :wink: ,

 

ale serio mówiąc, to ja już jestem tym wszystkim strasznie zmęczona i chciałabym móc wreszcie zająć swoje mysli i energię zupełnie innymi tematami.

Może wynika to z tego, że staram się każdy temat przerobić od podszewki i strasznie mnie to wyczerpuje.

Może ja się za bardzo tym wszystkim przejmuję :-? , ale po części wynika to chyba z mojego chcarakteru i nie mam na to zbyt dużego wpływu.

 

Dzięki jeszcze raz za gratulacje, to bardzo miłe :D .

 

Natko,

wierzę że masz rację :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika czytam, oglądam i podziwiam już od dawna, a że to już prawie końcóweczka prac

 

Dzięki Editta :oops: , ale jaka tam końcóweczka

 

Wbrew pozorom, dużo jeszcze prac przed nami, nie mamy zrobionego tarasu i balkonu, podmurówki, balustrad.

Brak jest ogrodzenia i kostki....., lepiej nie będę dalej wyliczać, bo tylko się zestresuję...

:wink: :wink: ,

 

ale serio mówiąc, to ja już jestem tym wszystkim strasznie zmęczona i chciałabym móc wreszcie zająć swoje mysli i energię zupełnie innymi tematami.

Może wynika to z tego, że staram się każdy temat przerobić od podszewki i strasznie mnie to wyczerpuje.

Może ja się za bardzo tym wszystkim przejmuję :-? , ale po części wynika to chyba z mojego chcarakteru i nie mam na to zbyt dużego wpływu.

 

Dzięki jeszcze raz za gratulacje, to bardzo miłe :D .

 

Natko,

wierzę że masz rację :wink: .

Wiesz co Soniko, gdyby to było niemożliwe to chyba myślałabym, że jesteś moją siostrą bliźniaczką :lol: :lol: :lol:

dokładnie takie same mam wrażenia na swój temat .......

Moja córcia mówi do mnie wczoraj- mamo,gdyby nie to , że tak wszystko dopieszczasz to już dawno byśmy mieszkali !

U mnie w sierpniu w te wakacje miną 3 lata od pierwszego wbicia łopaty.

Postaram się uaktualnić zdjęcia o ile aparat nie omówi posłuszeństwa...

Pomału wszystko mi się zaczyna psuć - samochód, aparat, zęby :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Staropolskim obyczajem, dużo szynki życze.... z jajem,

niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas

wyżerki, więc porzućcie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,

życzę wszystkim miłej Wielkanocy

:D

 

 

http://images1.fotosik.pl/12/9szhplux8fwjq9x2.jpg

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale serio mówiąc, to ja już jestem tym wszystkim strasznie zmęczona i chciałabym móc wreszcie zająć swoje mysli i energię zupełnie innymi tematami.

Może wynika to z tego, że staram się każdy temat przerobić od podszewki i strasznie mnie to wyczerpuje.

Może ja się za bardzo tym wszystkim przejmuję :-? , ale po części wynika to chyba z mojego chcarakteru i nie mam na to zbyt dużego wpływu.

.

 

za to widać efekty i to jakie :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...