Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Mufko, Kasiu,

ta robię co mogę :wink: ,oczywiście że i tego argumentu użyłam, ale "koniec maja" powiedzieli i basta :wink: .

 

Mufko, dzięki za doping :D .

 

 

Witaj Madziu na forum :D . Zdjęcia z naszego domku są na poprzednich stronach tego wątku.

 

Botaniko,

męka z tą kuchnią jest straszna :( . Byłam ustalić wszystkie szczegóły, a teraz negocjuję cenę, bo dziwnym trafem wzrosła, a ja nie rozumiem za bardzo dlaczego, bo żadnych bajerów ani wodotrysków tam nie przewiduję.

Tak, że szarpanina jest okrutna :( .

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie - walcząca dzielnie :wink:

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Natko,

jakaś pechowa ta moja kuchnia.

 

Nawet nie chce mi się pisać co powiedzieli. Czuję, że robią mnie w balona, bo od początku było wiadomo co chcę i nie rozumiem jak cena może nagle wzrosnąć o 1/3 :o .

Fakt, faktem że i tak jest to nadal troszkę taniej niż gdzie indziej, ale strasznie się zniechęciłam :( .

 

Nie wiem co dalej :( , bo strasznie nie lubię jak mnie ktoś chce nabić w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika właśnie oglądam Twoją akację ( mamy Jadidi to i akacje sobie wezmę :lol: :wink: ).

No i musze Ci powiedzieć, że nie zgapiałam, ale projekt kuchni mam identyczny :lol: Mam w tym samym miejscu okno a meble identycznie ustawione - łącznie z lodówką :D

Nie doczytałam czy wybrałaś już kuchnie - bardziej podoba mi się ciemna kuchnia. Ja juz wybrałam - kuchnia w kolorze - dolne szafki wenge a górne dąb milano. Kuchnia jest firmy BRW a nazwa to HEDAR ( fajna i tania) :wink:

Wygląd - coś jak na Twoich projektach ta ciemna. Za podobny zestaw szafek - 3000 bez zabudowy lodowkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko

Jak kuchnia, wybrana (już na 100% :wink: ) i zamówiona? Jeśli tak , to jak negocjacje cenowe z niesłownym wykonawcą? Powiedz tym od kuchni, że jak będą Cię tak robili w bambuko, to naślesz na nich... niecierpilwe FORUMOWICZKI z Muratora :wink: A już my im damy popalić 8) Prawda dziewczyny :wink: Sonika, a jak reszta domku się wykańcza, jak tam wanilia i cynamon po "przegryzieniu" się? Nie bój się tego ciemnego koloru. Zobaczysz, że przy jasnych meblach kolor się zgubi... Ja mój kawałek kakaowej ściany będę przemalowywać jednak na zbliżony do czekoladki :wink: Ale, to tak przy okazji, bo i tak będę malować ponownie ścianę przy schodach, jak już mi zamontują barierki. Sonika, no i kiedy w końcu ta przeprowadzka, bo czekamy na parapetówę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...