Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja tez wszystkiego najlepszego! :D Nie wiem za co, ale co mi tam... :lol:

No a teraz powiem od serca, ze jak dzis nie bylo rzadnego odzywu od Sonik, to ja juz zaczynam etap - martwienia sie...

Soniko odezwac sie prosze do nas...Prosze o prosze bardzo!!!

Bo nastepny etap to panika... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pragne doniesc, ze zyje i jest mi dobrze, a nawet bardzo dobrze.

 

Korzystajac z niespodziewanej okazji, wybralam sie na urlop i zastanawiam sie czy wracac czy nie :wink: .

 

Wroce chyba jednak, bo coz ja bym tutaj tak na dluzsza mete robila?

 

Poki co pozdrawiam WSZYSTKICH bardzo serdecznie z kraju Pierzastego Weza i nie martwcie sie juz o mnie.

 

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Jestem, wróciłam i przede wszystkim chciałam bardzo podziękować za życzenia imieninowe, za pamięć, za ciepłe słowa i za to że myślicie o mnie.

To jest bardzo, bardzo miłe.

 

Trochę mi głupio, że martwiliście się o mnie, a mogłam przecież dać znać, że wyjeżdżam, ale wszystko działo się tak szybko, że nie dałam rady.

 

Dzięki jeszcze raz :D .

Dobrze jest być już w domciu :D - bardzo się za Wami stęskniłam.

 

Będę teraz nadrabiać zaległości forumowe, bo nazbierało się tego trochę.

Pozdrawiam serdecznie

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubolotku, Monique - dzięki za serdeczne powitanie :D . Bardzo się cieszę, że już wreszcie dotarłam do domu.

 

Było wspaniale, wrażeń co niemara, zwiedziłam bardzo dużo przeróżnych miejsc i miejscowości.

Przejechałam tam na miejscu chyba z trzy tysiące km.

Kraj piękny, cudowna roślinność, przyjaźni ludzie, ale co mnie najbardziej uderzyło to niesamowita bieda i nędza w wioskach, a szczególnie tych indiańskich na Yucatanie.

Nie mamy pojęcia w jakich warunkach mieszkają ludzie w XXI wieku.

Pewnie, że są miejsca i kraje gdzie jest pewnie jeszcze gorzej, ale ja czegoś takiego wcześniej tam gdzie dotąd byłam, nie widziałam.

 

Domki może i murowane, ale w środku klepisko, hamak i tyle. Żadnych sprzętów, łóżka, nic. Całość może ze 20 m2.

Zrobiło to na mnie bardzo przygnębiające wrażenie.

 

Zdjęcia oczywiście będą jak się tylko trochę rozruszam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...