Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Sonika...przestraszyć wizytą? Noooo, teraz to już zdjęć nie zobaczysz :wink: , będziesz musiała przyjechać :D (I mam nadzieję, że babska :wink: ciekawość zmusi Cię do tego przyjazdu do mnie 8) :wink: )

ps. A z Helu do Gdańska, to prawie rzut beretem... mniej więcej połowa i ciut odległości z Zakopanego do Krakowa :wink:

 

No to najazd masz murowany :wink: :D .

 

A gdzie pingwinek :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Baruuuu, z tego wylegiwania się chyba nic nie będzie, bo podobno ma prać całe lato żabami :( .

Nie chcę pisać tutaj publicznie kto co chwila ogłasza całemu światu, że własnie idzie w kimono :wink: .

 

Maxtorko kochana - jak będzie bliżej wyjazdu to dam znać, cobyśmy sobie tymi chusteczkami pomachały :) .

 

*************************************************************

 

Sprawa kuchni posunęła się dzisiaj do przodu - kupiliśmy sprzęt

:D :D :D i podobno korpusy mają nam montować już za m/w 10dni :D.

 

A tak poza tym, to muszę zamówić szafę i zupełnie nie wiem jaką.

 

I spakowałam jedną :wink: paczkę - co uważam za duzy sukces, bo strasznie tego nie lubię.

Zawsze mi się wydaje, że na pewno będę potrzebować tego czegoś, co już jest spakowane niewiadomo gdzie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Sonika!!

Zazdrościsz?? Sama wiesz jak to jest z ta pracą po nocach, więc tłumaczyć Ci nie muszę. A spanie po 3-4 godziny po całonocnym zap...niu to takie sobie jest.

A w temacie kuchni: czekamy z niecierpliwością na wyniki Twoich zmagań z przeciwnościami losu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa kuchni posunęła się dzisiaj do przodu - kupiliśmy sprzęt

:D :D :D i podobno korpusy mają nam montować już za m/w 10dni :D.

 

 

o rany :) to już tuż tuż :):):)

 

kurna no i co teraz bedziemy robic :roll: tz jak juz sie skonczy czekanie na kuchnie :wink:

 

Zacznie się czekanie na ogródek :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Sonika!!

Zazdrościsz?? Sama wiesz jak to jest z ta pracą po nocach, więc tłumaczyć Ci nie muszę. A spanie po 3-4 godziny po całonocnym zap...niu to takie sobie jest.

 

Baru kochana - nie gniewaj się proszę, ja tylko żartowałam.

Doskonale wiem jak męcząca jest praca po nocach - przecież sama przez to przechodzę.

To co, nie gniewasz się prawda???

 

Natko, tuż, tuż - bardzo się cieszę.

 

Maxtorko i Mohag - ale dajecie popalić, uśmiałam się setnie :D :D :D :D , ale nie ma obawy - do zrobienia u nas jest jeszcze tyyyy....le rzeczy :wink: , a co za tym idzie i emocji.

A jak wreszcie to wszystko skończę :wink: , to pewnie zacznę remontować, bo co teraz jest nowe będzie już stare i tak w koło macieju :wink: .

Tak że wrażenia macie zapewnione na lata - aż do znudzenia :wink: .

 

Honzko - górne szafki to moje wymarzone kostki :D - 60x60 cm.

Kierowałam się głównie wyglądem, bo mogły być wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

A duży on był?? :roll:

 

oj tylko zeby nie za duzy, bo jak na noge spadnie to koniec z naszymi emocjami ... noga w gipsie murowana i nie bedzie mozna biegac za tymi

jeszcze tyyyy....le rzeczy

 

:wink:

 

....i byle nie spadł nie na tą piekną gresową posadzkę na dole , bo ona jest całkiem nowa i na remont sie jeszcze nie nadaje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz :lol: a z takiego ogromnego GLAZU na polu to mozna piekna skulpture wyrzezbic i bedzie cacy 8)

 

sorry Soniczka ale na musk mi sie rzuca.. wczoraj obudzilam sie z reka w nocniku, bo zasnelam sobie na zime, a tu sie okazalo ze juz trzeba kafelki do lazienek wybierac, a ja nawet wybranej fugi do mojego gresu nie mam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...