Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

o widzisz :lol: a z takiego ogromnego GLAZU na polu to mozna piekna skulpture wyrzezbic i bedzie cacy 8)

 

sorry Soniczka ale na musk mi sie rzuca.. wczoraj obudzilam sie z reka w nocniku, bo zasnelam sobie na zime, a tu sie okazalo ze juz trzeba kafelki do lazienek wybierac, a ja nawet wybranej fugi do mojego gresu nie mam :roll:

 

A ile radości z czekania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz chciałam bardzo, bardzo podziękować Adzie24.

 

Przesyłam serdeczne pozdrowienia i buziaki - dzięki Ada :D :D :D !!!

 

Dopiero teraz tu zajrzałam, mam co nieco do nadrobienia :lol:

Sonika cieszę się bardzo, że malarz się sprawdził. Koniecznie prześlij jakieś zdjęcia.

 

To kiedy wielkie oblewanie :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag kamień był ogromny , po prostu GŁAZ , ale na szczęście spadł chyba na pole , bo Soniczka cała i zdrowa no i o remontach nie wspomina :D

 

 

Gdzie spadł, tam spadł :wink: , ważne że się go pozbyłam, a gres melduję, że cały i ma sie dobrze :) .

 

Mohag, co to znowu za zimowe spanie :o . Lato idzie!!!!

 

Ada, takiego fachowca jak Twój malarz to ze świecą szukać.

Jesteśmy baaardzo zadowoleni :D , wszystko tak pozabezpieczał, że wyjść z podziwu nie mogłam, a kolory dobrał cudne :D .

Podaj mi maila to wyślę zdjęcia.

 

Parapetówa zbliża się wielkimi krokami - dzisiaj przewiozłam parę paczek.

 

Ada - jeszcze jedno -podaj mi proszę jeśli możesz, namiar na Twojego gościa od szafy. Czytałam, że jesteś bardzo zadowolona. Jaka jest cena takiego cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie spadł, tam spadł , ważne że się go pozbyłam

 

ech szkoda GLAZU...

 

Mohag, co to znowu za zimowe spanie . Lato idzie!!!!

 

gdzie to lato :o ja sie od dwoch miesiecy zastanawiam czy kurtki zimowe wynosic, a Ty mi tu ze lato hihi :wink:

 

a na jakie kolorki pomalowalas ?

Mohag,

to powiedzmy, że został oddany w dobre ręce :wink: .

 

A z tym latem to ciiiii, ja tak specjalnie - myslałam sobie, że usłyszy, się zawstydzi i przyjdzie szybciutko :wink:

 

Cały dół jest w jednym kolorze, tzn są dwa odcienie tego samego - taki śmietankowo/ mniamniusi :wink: + ściana w kuchni, w kolorze cynamonowym.

Klatka schodowa dalej ten sam, nasza sypialniea z fiołków została przemalowana na śmietankę, a pozostałe sypialnie to łosoś i jakiś jasniutki żółty, a i jeszcze pomieszczenie gospodarcze ma inny, pastelowy kolor.

 

Najładniejszy dla mnie jest ten śmietankowy :D .

 

Cassis,

ale o jakie schody chodzi?

Myślałam, że już żadnych zdjęć nie ma. Czy to aby na pewno chodzi o moje schody :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika, zdjęć schodów nie ma w chwili obecnej w Twojej galerii, pamiętam je z wcześniejszej twojej prezentacji; jeżeli dobrze pamiętam to były to schody skierowane na poddasze??

 

Aaaa, to wszystko się zgadza :D :D :D .

Tak te drewniane to były schody na poddasze. Stopnice dębowe robił stolarz i bejcował je na kolor zbliżony do paneli na strychu.

A panele na strychu to rustykalny dąb.

Miło mi że Ci się podobały :D . Więcej nic na temat schodów nie mogę napisać, bo nie wiem jakiego numeru bejcy użyto :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...