Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

fiu fiuu ..... zapowiada sie nieźle :wink:

 

nooo, a za tydzien z kawałkiem zobacze to na zywo :D aż nie moge w to uwierzyć :D :D :D

m.

 

Już Ci zazdroszczę :wink: :D

Cierpliwie czekam na cdn .

 

ja też zazdroszczę... a pierwsze widoki kuchni skojarzyły mi się z czymś lekkim, pachnącym i niezwykle eleganckim... ale to takie pierwsze myśli.

Sonika możesz spać spokojnie, będziesz miała NIESAMOWICIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

fiu fiuu ..... zapowiada sie nieźle :wink:

 

nooo, a za tydzien z kawałkiem zobacze to na zywo :D aż nie moge w to uwierzyć :D :D :D

m.

 

Już Ci zazdroszczę :wink: :D

Cierpliwie czekam na cdn .

Maxtorka...chyba się przejęzyczyłaś i chciałaś powiedziedzieć, że niecierpilwie czekasz na cdn :wink:

Maksiu też Ci zazdroszczę, że zobaczysz ten cudny domek na żywo (że o właścicielce nie wspomnę :D )

Sonika kuchnia zapowiada się piknie :D Powiedz czy blaty będą jasne a cokoły ciemne jak na projekcie?Czy nie będziesz miała parapetu w kuchni?Czy na ścianę, tam gdzie płyta dasz szybę? I jakie oświetlenie planujesz nad blatami? Mów, mów, mów i wklejaj, wklejaj zdjęcia bo nas ciekawość zeźre na amen :wink: :D (no mnie na pewno :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, a za tydzien z kawałkiem zobacze to na zywo :D aż nie moge w to uwierzyć :D :D :D

m.

Maksiu!

Jak Ty będzie owe oględziny ostawiał w ostatnią sobotę czerwcową to może się spotkamy na Sonikowych włościach :roll:

Sonika!

Idzie piknie, dawaj całość!!

A jaki zlew zamierzasz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być tak:

- blaty będą z granitu w kolorze beżowym, z wklejonym metalowym paskiem pomiędzy

- parapetu nie będzie - blat ma przechodzić w parapet

- na ścianie szyba, tylko jeszcze nie wiem jaka

- oświetlenie podszafkowe - dwie lampki wmontowane w wiszące szafki + oświetlenie z okapu, na lewo od okapu nie będzie, bo nie ma jak zrobić, na ścianie na prawo od okna jest podświetlana półka - podobno już jest zamontowana, idę dzisiaj zobaczyć

- cokół aluminiowy tak jak i uchwyty, ale może brązowy byłby ładniejszy :-? - muszę się dzisiaj przyjrzeć

- zlewu jeszcze nie kupiłam i nie wiem jaki chcę :wink:

 

Parę osób pytało mnie o kolor frontów - jest to mdf lakierowany na wysoki połysk, w kolorze ecru/ złamana biel - w każdym razie dokładnie taki jaki chciałam :wink: :D , konkretny numer lakieru doradzony przez 2112Wojtka, któremu chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować za rady i wsparcie :) .

Dzięki Wojtku - ten odcień to był strzał w dzisiątkę, że o olejowaniu akacji nie wspomnę :wink: .

 

Miło mi, że Wam się podoba - mnie też i to bardzo :wink: :oops: , a najbardziej się cieszę z tego że kuchnia już jest i że po tylu miesiącach wyborów, dziesiątkach projektów, ewoluowaniu pomiędzy wiśnią, macorą i czymś tam jeszcze, temat pt. "kuchnia" powoli zbliża się do końca.

 

Teraz na tapecie będzie balustrada :wink: .

 

Baru, Joola - tak, dokładnie w przyszłą sobotę odwiedzi nas Maksiu - bardzo się cieszę na tę wizytę :D i mam nadzieję, że i Wy wpadniecie - serdecznie zapraszam :D , a jak nie dacie rady w tym terminie, to wybierzemy inny. Tak czy inaczej czekam na Was.

Wszyscy goście mile widziani :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu!

Jak Ty będzie owe oględziny ostawiał w ostatnią sobotę czerwcową to może się spotkamy na Sonikowych włościach :roll:

Sonika!

Idzie piknie, dawaj całość!!

A jaki zlew zamierzasz kupić?

 

Ja nie mam nic przeciwko, ale będę tylko gościem u Soniki, wiec wszystko zależy od niej :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Baru, Joola - tak, dokładnie w przyszłą sobotę odwiedzi nas Maksiu - bardzo się cieszę na tę wizytę :D i mam nadzieję, że i Wy wpadniecie - serdecznie zapraszam :D , a jak nie dacie rady w tym terminie, to wybierzemy inny. Tak czy inaczej czekam na Was.

Wszyscy goście mile widziani :D .

 

No i widac że jednak możliwe ze sie spotkamy :D, fajowo, ciesze sie przeogromnie :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko, przecież wiesz, że dla mnie z Gdańska do Krakowa to jak rzut beretem :wink: Oj kusisz z Maksiem, kusisz i jeszcze Baru... Qurcze...zobaczę, jeśli w firmie będzie spokojnie, to może się wyrwę na "łikend" do Krakowa :D Ale by było fajnie! :D

 

joola... nie daj sie prosić... dwa razy :D :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczko, przecież wiesz, że dla mnie z Gdańska do Krakowa to jak rzut beretem :wink: Oj kusisz z Maksiem, kusisz i jeszcze Baru... Qurcze...zobaczę, jeśli w firmie będzie spokojnie, to może się wyrwę na "łikend" do Krakowa :D Ale by było fajnie! :D

 

 

Ty tyle nie gadaj, tylko przyjeżdżaj - firma się nie zawali :wink: , a my z Maksiem będziemy się bardzo cieszyć :D

 

A Baru to w ogóle nie ma wykrętu, bo będzie w Krakowie na wystawie ze swoim cudnym psiem :) - prawda Baru :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy firma się nie zawali, bo będę miała nowego kierownika i boję się, że sam na początku nie da sobie rady :cry: Ale chyba nie wytrzymam i przyjadę. Strrrrasznie bym chciała....

 

 

Przyjedź proszę, baaardzo proszę, a poza tym w weekendy się nie pracuje, no chyba że się ma taką pracę jak ja :wink: .

 

To jak :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy firma się nie zawali, bo będę miała nowego kierownika i boję się, że sam na początku nie da sobie rady :cry: Ale chyba nie wytrzymam i przyjadę. Strrrrasznie bym chciała....

 

 

Przyjedź proszę, baaardzo proszę, a poza tym w weekendy się nie pracuje, no chyba że się ma taką pracę jak ja :wink: .

 

To jak :D ?

Ja ma firmę niemal całodobową 8) Ale będę się starała baraaadzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Baru to w ogóle nie ma wykrętu, bo będzie w Krakowie na wystawie ze swoim cudnym psiem :) - prawda Baru :wink: ?

Ano będę, będę :), a przynajmniej mam taką nadzieję, bo do tej pory nie dostałam jeszcze potwierdzenia zgłoszenia na wystawę.

A Nadiuch cudny, przecudny nawet jak dla mnie, ciekawe ino co sędzia rzeknie na tę urodę :p

Pozdrówka i czekam na zdjęcia całości

 

Joola!

Zrób sobie weekend ze smokiem wawelskim, nie daj się prosić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...