Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ponieważ wreszcie pojawił się jakis głos na nie :wink: - dzięki Nefer :) , wyłażę na powierzchnię, ale zawstydziłyście mnie mocno, bardzo mocno :oops: .

 

Pewnie, że mi miło i ciepło na serduchu, że się Wam podoba :) , ale ...

:oops: :oops: :oops:

 

Mohag - no nie udało mi się z tą szczotą na kiju :( :wink: , w środku są normalne półki - ale Ty masz pamięć :wink: :o :o .

 

Dagbuilder - stojąca szafka to nie jest cargo, tylko zwykła otwierana.

Zależało mi na tym aby zastosować ten sam uchwyt i oni chyba podkleili drzwiczki od środka płytą - muszę się przyjrzeć.

Carga nie chciałam, bo podobno się strasznie kiwa i wszystko z tych koszyków wylatuje.

Odradzali mi, a Natka jeśli się nie mylę, też swego czasu coś podobnego na ten temat pisała -dobrze pamiętam Natko?

 

Ale może to nie prawda :-? .

 

Nefer,

to jest gres polerowany 30x60, składowa i ciąg dalszy takiej jednej podłogowej kompozycji :wink: :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nefer,

to jest gres polerowany 30x60, składowa i ciąg dalszy takiej jednej podłogowej kompozycji :wink: :) .

 

W tym ujęciu kuchni wygląda pięknie. Też tak chcę !!!!!!!!!!! :):):) Przekonuje się do polerowanego - to po prostu wygląda suuuper :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag - no nie udało mi się z tą szczotą na kiju , w środku są normalne półki - ale Ty masz pamięć .

 

no taka wybiorcza, zapamietuje zawsze takie pierdoly :wink:

 

ja tez bede miala polerowany w kuchni... jestem ciekawa jak to sie sprawuje hihi mialam nadzieje ze Sonika sie wprowadzi i sprawdzi przed moim ukladaniem... no ale moje bedzie niedlugo, a Sonika cos sie z przeprowadzka obija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag - no nie udało mi się z tą szczotą na kiju , w środku są normalne półki - ale Ty masz pamięć .

 

no taka wybiorcza, zapamietuje zawsze takie pierdoly :wink:

 

ja tez bede miala polerowany w kuchni... jestem ciekawa jak to sie sprawuje hihi mialam nadzieje ze Sonika sie wprowadzi i sprawdzi przed moim ukladaniem... no ale moje bedzie niedlugo, a Sonika cos sie z przeprowadzka obija :wink:

 

:D :D :D

 

Jak będziesz kładła gres to pamiętaj żeby go zaimpregnować przed fugowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kładła gres to pamiętaj żeby go zaimpregnować przed fugowaniem.

 

uhu wiem i jeszcze wiem ze kafelkarz musi koniecznie pomocnika sobie skaptowac zeby odrazu to badziewie zmywal z plytek :wink:

Ja moze duzo nie pisze, ale bardzo uwaznie czytam 8) :lol:

 

tylko ze ja mam problem bo fugi nie moge dobrac :-? stary roz mi potrzebny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kładła gres to pamiętaj żeby go zaimpregnować przed fugowaniem.

 

uhu wiem i jeszcze wiem ze kafelkarz musi koniecznie pomocnika sobie skaptowac zeby odrazu to badziewie zmywal z plytek :wink:

Ja moze duzo nie pisze, ale bardzo uwaznie czytam 8) :lol:

 

tylko ze ja mam problem bo fugi nie moge dobrac :-? stary roz mi potrzebny :roll:

 

 

czyli nie taka znowu wybiórcza ta Twoja pamięć :wink: :D ,

czuję się prawie, że śledzona :wink: :D

 

z kolorem fugi nic niestety nie pomogę :( - a szukasz do tego pięknego gresu, który miał tutaj kiedyś pewien forumowicz :wink: :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na parterze jest wszystko polaczone, tz z malego przedpokoju wchodzi sie na lewo do malej lazienki a na prawo do L-ki :wink: czyli pokoju do siedzenia z ktorego w dalszej czesci bedzie jadalnia i w krotszej odnodze L-ki jest otwarta kuchnia.

Kuchnia, jadalnia i pokoj do siedzenia beda cale w tym rozowym gresie... lazienke chce szara i pomyslalam ze pociagne przedpokoj w rozowo-szarych pasach poprzecznych zeby zgrac caly dol.

Moze jeszcze z tego rozu wstawie cos do lazienki, jakies male punkty czy cus... ale to wyjdzie w praniu bo mam 65m2 tego rozowego i musze go rozplanowac na pozostala czesc.

 

ale zasmiecam Ci topik hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,

bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać w całości, bo gres jest piękny.

 

Mam nadzieję, że wkleisz zdjęcia i się pochwalisz. A kiedy zaczynasz układanie?

 

Natko,

jednak z moją pamięcią nie jest jeszcze tak źle :wink: .

 

Kiedy nie wiem, ale chciałabym już :wink: :D , tzn. ja już coś przewożę, ale bardzo pomału mi to idzie :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag - no nie udało mi się z tą szczotą na kiju , w środku są normalne półki - ale Ty masz pamięć .

 

no taka wybiorcza, zapamietuje zawsze takie pierdoly :wink:

 

ja tez bede miala polerowany w kuchni... jestem ciekawa jak to sie sprawuje hihi mialam nadzieje ze Sonika sie wprowadzi i sprawdzi przed moim ukladaniem... no ale moje bedzie niedlugo, a Sonika cos sie z przeprowadzka obija :wink:

 

:D :D :D

 

Jak będziesz kładła gres to pamiętaj żeby go zaimpregnować przed fugowaniem.

Dziewczyny .....mam gres polerowany w kuchni ...użytkuje od roku .....i nie chciałabym innych płytek ....gres jest piękny :D :D :D Fakt ,widać na nim każdą wyschniętą kroplę wody ,ale i tak jest PIEKNY :D :D :D

Ja nie impregnowałam przed fugowaniem ......impregnowałam fugi ( mam jaśniutkie).....ale mimo wszystko -brudzą sie ,a przecież nie mam malutkich dzieci ,nie chodzimy w ciężkim obuwiu czy jakoś nie dbamy o czystość - w moim domu jest lśniąco czysto 8) ( wiadomo Śląsk ) a te fugi nie są idealnie czyste .......Acha w kuchni przed zlewem położyłam mały chodniczek ( kolorystycznie zbliżony do gresu) bo woda na gresie :evil: ...nie radzę ......można stracić wiele cennych części ciała :-?

Wasze obawy są uzasadnione -też mialam wątpliwości ,ale niepotrzebnie .

Sonka -Twoje meble lakierowane i gres razem to będzie MISTRZOSTWO ŚWIATA :D :D :D które zobowiązuje do zachowania pewnej konsekwencji w wystroju .

Ja gres położyłam również nad blatem kuchennym -są to te same płytki co na podłodze - to był strzał w 10 !!!!! zachowuja sie lepiej niż te na ziemi :D Polecam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ewuniu :D :oops: - też w pewnym momencie myśleliśmy nad położeniem gresu na ścianie, ale zmieniła nam się koncepcja :wink: i będzie szyba.

Mam nadzieję, że też będzie ładnie.

 

Dzięki Mufko :D . Aż nie chce mi się wierzyć, że ją wreszcie mam :D .

 

Isko - do pełni szczęścia brakuje jeszcze blatu i zlewu, więc gotowanie musi trochę poczekać :wink: .

 

Dzięki Aha :D - będę się starać z całych sił :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...