Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Joola, przestań chlipać po kątach :wink: i przyjeżdżaj kiedy tylko możesz.

 

Zapraszam serdecznie Zeljko :D - daj tylko znać kiedy.

Sonika przeca nie ryczę po kątach ino publicznie :wink: A do Krakowa, to pewnie dopiero zimą przyjadę :cry: . No chyba, że nastąpi jakiś przewrót majowy, to może wcześniej :roll: :wink:

Zeljka zawsze możemy sobie razem publicznie popłakać i też się poodwiedzać :wink:

Baru :lol: :lol: :lol: Szczerze mówiąc, dopiero jak napisałaś, że za filarem ukrywa się mąż Soniki, to go zauważyłam :o :oops: :oops: Ale najpierw domyśliłam się kto jest kto 8) i tak zastanawiałam się kto Wam robił zdjęcie 8). Baru nie będziesz może jechała przez przypadek z piesuską na wystawę do Sopotu? Jeśli tak, to oczywiście zapraszam na obowiązkowe odwiedziny u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo taaak... aaale dałam ciała :oops:

Sonika!!

Wybaczysz?? Bo ja najpierw opisałam to nasze zdjęcie we czwórkę ( i powinnam tam napisać: jedyny facet na zdjęciu)a potem jeszcze Twojego małża na innym zobaczyłam :oops: :oops: :oops:. Mam nadzieję, że mu tego nie pokazałaś??!! Olaboga!!!!!!! :oops: :oops: :roll:

 

 

Baru kochana, no bez przesady, czym Ty się przejmujesz?

I żeby aż tak?

No coś Ty, ja tylko żartowałam, bo śmiesznie to wyszło :D :D :D .

Pozdrawiam serdecznie i ślę specjalne miziańce :wink: dla Czarnulki :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko dawno mnie nie było u Ciebie i dopiero teraz widze! kuchnię masz cudowną zresztą jak wszystko inne...powiedz mi prosze cóz to za gres masz w kuchni, jaki kolor i producent.

Kolory ścian w kuchni superowe i fronty również...nie moge sie napatrzeć.

Gratuluję i pozdrawiam serdecznie

 

 

Meteo, dawno Ciebie u mnie nie było, bo chyba ostatnio zaniedbujesz forum - gdzie Ty się ukrywasz Dziewczyno :wink: :-? ?

 

Dzięki za miłe słowa o kuchni :D :oops: . Jestem bardzo zadowolona z wyboru i doczekać się wprost nie mogę blatu.

 

Gres jest chiński, w kolorze beżowym, a w holu dołożona jest jeszcze Nowa Gala.

 

Ja też Ciebie pozdrawiam bardzo serdecznie i wklejaj te obiecane zdjęcia do dziennika :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonika możesz mi powiedzieć jak masz połaczone płytkiz kuchni z płytkami w holu?

pozdro

 

Romka, mamy zrobione dylatacje pomiędzy płytkami

 

tutaj - ta czarna, gruba krecha na lewo (podłoga jeszcze przed fugowaniem):

 

http://ssonika.photosite.com/~photos/tn/2153_348.ts1132593028000.jpg

 

i tutaj:

 

http://ssonika.photosite.com/~photos/tn/2152_348.ts1136544116000.jpg

 

 

i w jeszcze paru innych miejscach.

Nie wiem czy odpowiedziałam na Twoje pytanie :-? :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru :lol: :lol: :lol: Szczerze mówiąc, dopiero jak napisałaś, że za filarem ukrywa się mąż Soniki, to go zauważyłam :o :oops: :oops: Ale najpierw domyśliłam się kto jest kto 8) i tak zastanawiałam się kto Wam robił zdjęcie 8). Baru nie będziesz może jechała przez przypadek z piesuską na wystawę do Sopotu? Jeśli tak, to oczywiście zapraszam na obowiązkowe odwiedziny u mnie.

Joola!

Dzięki za zaproszenie, ale moje "psie zboczenie" nie ma aż takich rozmiarów :). Każdy taki wyjazd to są koszty i to niestety niemałe, więc raczej staram się obstawiać bliższe wystawy.

Sonika!

Teraz mnie spadł głaz z serca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola!

Przedstawię Ci twarze na zdjęciach: w czerwonej koszulce - Gospodyni oczywiście, w czarnej koszulce - Majka, jedyny facet na zdjęcich to oczywiście Maksiu, w białej koszulce - ja, a to coś czarne to moja Nadia. Na jednym ze zdjęć - za filarkiem drewnianym usiłował się schować mąż Soniki.

nie facet :wink: :D :o

Nooo taaak... aaale dałam ciała :oops:

Sonika!!

Wybaczysz?? Bo ja najpierw opisałam to nasze zdjęcie we czwórkę ( i powinnam tam napisać: jedyny facet na zdjęciu)a potem jeszcze Twojego małża na innym zobaczyłam :oops: :oops: :oops:. Mam nadzieję, że mu tego nie pokazałaś??!! Olaboga!!!!!!! :oops: :oops: :roll:

 

Oj Baru, niezle sie usmiałem, az do tej pory mam wesoly usmiech na twarzy :D jak to mówią.. grunt zebyśmy zdrowi byli :D :D :D

oczywiście nie smiałem sie z Ciebie, a z sytuacji :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

ps. bardzo milo było poznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to jest ta gruba krecha????

mam teraz zrobione wylewki /niestety pod moja nieobecność i zrobili mi dylatację w srodku holu !!!!/oczywiście w dzrzwiach też/, i się zastanawiam czy mogę ją pominąć czy też jednak muszę tez w płytkach ją robić

i dlatego szukam najbardziej estetycznego rozwiązania/a płytki będę miała 60/30/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu napisze to samo :roll: - poprostu pięknie, a te podłogi :o super.

:lol: :D :lol:

Sonika pięknie masz w domu- tylko pozazdroœcić i pogratulować !!!

 

Pozdrawiam :wink: ,

KasiaR

 

Kasiu, te podlogi to i na mnie wciąż robią wrażenie :wink:.

Chyba dlatego, że oglądam je z częstotliwością raz na parę dobrych miesięcy - dobrze, że teraz znowu miałam okazję jak mnie odwiedzili mili Goście :D , bo bym już chyba zapomniała na śmierć, że ja coś takiego mam :wink: .

 

 

A tak w ogóle to Ty masz pięknie w domu :D i masz piękną czerwoną sofę... i cudną kizię-miżię i co najważniejsze już mieszkasz :D .

Pozdrawiam serdecznie

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to jest ta gruba krecha????

mam teraz zrobione wylewki /niestety pod moja nieobecność i zrobili mi dylatację w srodku holu !!!!/oczywiście w dzrzwiach też/, i się zastanawiam czy mogę ją pominąć czy też jednak muszę tez w płytkach ją robić

i dlatego szukam najbardziej estetycznego rozwiązania/a płytki będę miała 60/30/

pozdro

 

Romka,,

tam jest włożona metalowa listwa i zamiast fugi jest chyba silikon, ale mogę się mylić.

Jakoś mnie to za bardzo nie przeszkadza, bo chyba nie rzuca się w oczy.

Tak czy inaczej wolę taką listwę niż podłoga miałaby popękać. Chyba bym się zapłakała :wink: :( .

Następnym razem zbadam temat dokładnie i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika

 

zagladam do Ciebie regularnie i wiernie kibicuje

kuchnia zapowiada sie piekna :D

 

przeczytalam ze robilas dylatacje pomiedzy np. plytkami kuchni i holu - czy to jest konieczne jesli uklada sie we wszystkich pomieszczeniach takie same plytki?

 

 

Dzięki Karorko :D , mam nadzieję że kiedyś wreszcie doczekamy się tego blatu, którego wciąż brak :( .

 

Dylatacje w płytkach są zrobione wszędzie tam gdzie są w wylewkach.

Nie wiem czy to jest konieczne, ale glazurnik tak zadecydował, a ja musiałam :wink: go słuchać, bo to mądry facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...