Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Płyty trawertynu są zamocowane na pomalowanej ścianie - pomiędzy nimi niczego nie ma.

 

A ta ściana była malowana przed czy po montażu kominka? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić malowania tego pęknięcia, chyba że pędzelkiem do makijażu :wink: , czy może da się jakoś zabezpieczyć kamień? Z drugiej strony jak montują kominek, to od razu całość, więc malowanie przed chyba też nie wchodzi w rachubę?

 

Szczerze mówiąc, to już zamówiłam taki kominek i też bez niczego w tym pęknięciu, ale teraz martwię się jak to pomalowć. Może jednak coś tam włożyć? Szukam więc teraz osób które mają takie kominki. Widziałam juz kilka takich na forum, ale teraz oczywiście jak potrzebuję to nie pamiętam u kogo. Soniko, pamiętsz może, kto jeszcze ma taką obudowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Dzis po raz pierwszy trafilam na Twoja strone, a to w poszukiwaniu koloru tynku zewnetrznego (moge poprosic o zdjecie z zewnatrz?). Przy okazji zobaczylam kuchnie i ... jakbym zobaczyla w rzeczywistosci kuchnie, nad ktora siedzialam chyba z miesiac w studiu przed komputerem (w piatek podpisalam na nia umowe). A wystarczylo wejsc na Twoja strone! Nawet uklad scian mamy bardzo zblizony (sciana z oknem vs sciana z plyta). Jedyne zmiany, ktore mam to oddzielilam plyte od piekarnika - piekarnik wyladowal po prawej stronie okna (choc nie wiem czy dobrze - u Ciebie ustawienie razem wyglada bardzo dobrze), i zlew mam bardziej po srodku.

Niestety nie znalazalam w jakiej firmie zamawialas meble. Ja zdecydowalam sie na RUST i mam nadzieje, ze beda wygladac rownie ladnie :))

No i blat - jeszcze nie zamowilam, ale planuje ciemno szary (na podlodze sa szare plytki) - myslalas moze o takim kolorze granitu?.

Widze tez ze mamy podobny dylemat z wypelnieniem przestrzeni nad szafkami. U mnie w tym momencie opcje sa dwie: fornir drewniany (aby ocieplic ciemny blat) lub szaro-czarna polyskujaca mozaika.

Teraz z niecierpliwoscia bede czekala na kolejne 'odcinki' - bede podpatrywala pomysly ze sciana :)

 

I jeszcze raz: gdybym mogla prosic o zdjecie domku - musze wybrac ladny jasny kolor tynkow zewnetrznych - prosba o wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty trawertynu są zamocowane na pomalowanej ścianie - pomiędzy nimi niczego nie ma.

 

A ta ściana była malowana przed czy po montażu kominka? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić malowania tego pęknięcia, chyba że pędzelkiem do makijażu :wink: , czy może da się jakoś zabezpieczyć kamień? Z drugiej strony jak montują kominek, to od razu całość, więc malowanie przed chyba też nie wchodzi w rachubę?

 

Szczerze mówiąc, to już zamówiłam taki kominek i też bez niczego w tym pęknięciu, ale teraz martwię się jak to pomalowć. Może jednak coś tam włożyć? Szukam więc teraz osób które mają takie kominki. Widziałam juz kilka takich na forum, ale teraz oczywiście jak potrzebuję to nie pamiętam u kogo. Soniko, pamiętsz może, kto jeszcze ma taką obudowę?

 

KozAnka,

ściana była malowana po montażu. Też sobie nie wyobrażałam jak malarz da sobie radę, ale nie było z tym żadnego problemu. Jak to zrobił nie wiem, ale nie narzekał :wink: .

Taki kominek ma jeszcze Joola, Iska i Zielona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika, co ja widzę :o parapetówka zbliża się wielkimi krokami :lol:

A tak na poważnie, to piękna kuchnia, przeszła wiele metamorfoz od pierwotnego projektu, do efektu finalnego. Wyszła SUPER!!!

To co ci jeszcze zostało do zrobienia?

 

Zbliża Ada, zbliża :D .

Kuchnia przeszła tyle metamorfoz, że wystarczyłoby ich spokojnie na parę domów :wink: .

Teraz walczę z szafą do dużej sypialni i na nic nie mogę się zdecydować :( .

Dzwoniłam do Twojego speca, ale On nie robi szaf pod skosami :( .

 

A do zrobienia zostało jeszcze duuużo rzeczy. We wrześniu będziemy kłaść kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...