Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wronka - ja też w którejś z wersji - a było ich dużo, baardzo dużo :wink: - miałam piekarnik pod oknem. Zdecydowałam się jednak na taki układ, bo zależało mi aby mieć jak najwięcej wolnego blatu.

 

Kuchnię mamy stąd:

 

http://www.kuchnie.malopolska.pl/

Też zrobiłam wycenę w RUST, ale było dla mnie zdecydowanie za drogo.

Blat mamy beżowy, bo podłoga jest w takim kolorze, a poza tym na całym parterze są beże i brązy, więc inny kolor w ogóle by nie pasował.

 

Nad blatem będzie szyba - przeźroczysta, żeby kolor ściany był nadal widoczny.

 

Elewację mamy piaskowo - brzoskwinkową:

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/3626_348.ts1108399568265.jpg

 

pozdrawiam serdecznie :D

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj widzę zdjęcia :D

kuchnia śliczna, taka jasna, "lekka" i do tego ten kolorek na ścianach - miodzo. Ja bym nie zakrywała ścian blachą, moim zdaniem kuchnia straci na lekkości.

Najbardziej podoba mi się połoga w przedpokoju, chętnie bym taką sobie zrobiła, ale mój mąż raczej nie :cry: . Zobaczymy wykończeniówka w przyszłym roku. :lol:

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga76 - dzięki :D . Bardzo miło się czyta takie słowa jak Twoje.

 

Blachy nie będzie, będzie przeźroczysta szyba.

Pozdrawiam

 

KozAnka - bardzo proszę :) .

 

Honorko - to zdjęcie jest dla Ciebie - przy lewej nodze glazurnika :wink: :

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/4008_348.ts1136545464000.jpg

 

Fuga nr 132 - to dla mnie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam z niecierpliwością na zdjęcia kuchni z szybą. :p Ja też chcę przezroczystą szybę, :lol: ale moja kuchnia będzie najwcześniej za dwa lata (och te pieniążki, ciągle ich mało :( ). Przeprowadzamy się za rok ale z meblami z mieszkania, żeby nie robić kuchni "żeby tylko była", tylko tak jak się nam podoba.

Na razie podglądam różne śliczności na forum i na pewno coś wykorzystam. Na razie jest wizja ciemnych mebli, szyba na ścianie i mało wiszących szafek (dużo i tak nie mogę dać, bo mam dwa okna w kuchni) ale czuję, że w tak długim okresie czasu moja wizja może się zmienić. :lol:

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam z niecierpliwością na zdjęcia kuchni z szybą. :p Ja też chcę przezroczystą szybę, :lol: ale moja kuchnia będzie najwcześniej za dwa lata (och te pieniążki, ciągle ich mało :( ). Przeprowadzamy się za rok ale z meblami z mieszkania, żeby nie robić kuchni "żeby tylko była", tylko tak jak się nam podoba.

Na razie podglądam różne śliczności na forum i na pewno coś wykorzystam. Na razie jest wizja ciemnych mebli, szyba na ścianie i mało wiszących szafek (dużo i tak nie mogę dać, bo mam dwa okna w kuchni) ale czuję, że w tak długim okresie czasu moja wizja może się zmienić. :lol:

Pozdrawiam

Aga

 

Aga, moja wizja kuchni zmieniała się tyle razy, że byś nie uwierzyła :wink: . Wizję ciemnej też miałam - taki np. fornir makora - cudny był, ale ostatecznie zwyciężyła jasna i nie żałuję.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowa (monikaka) ,

a co to są RKS-y?

Myślę, że nie mam RKS-ów, bo z tą nazwą się nie spotkałam.

Według mnie to są rolety zewnętrzne.

 

Rks-y to taka skrzynka która umieszcza się w nadprożu,w której montuje się mechanizm rolet, przy RKS-ach skrzynka nie wystaje na zew. tylko roleta wysuwa się prosto ze ściany nad oknem.

Pozdrawiam

Sowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowa (monikaka) ,

a co to są RKS-y?

Myślę, że nie mam RKS-ów, bo z tą nazwą się nie spotkałam.

Według mnie to są rolety zewnętrzne.

 

Rks-y to taka skrzynka która umieszcza się w nadprożu,w której montuje się mechanizm rolet, przy RKS-ach skrzynka nie wystaje na zew. tylko roleta wysuwa się prosto ze ściany nad oknem.

Pozdrawiam

Sowa

 

W takim razie to na pewno nie są RKS-y, bo jak widac na zdjęciu skrzynka wystaje na zewnątrz.

Tylko skąd się wzięły Twoje wątpliwości :-? :roll: ?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie to na pewno nie są RKS-y, bo jak widac na zdjęciu skrzynka wystaje na zewnątrz.

Tylko skąd się wzięły Twoje wątpliwości :-? :roll: ?

 

Pozdr.

 

Po prostu nie widziałam dokładnie, a różnie to bywa montowane, więc zapytałam, przepraszam :( , chodziło mi tylko o informację, od kilu tygodni ogladam Twój piękny domek, miło ze wszystkimi rozmawiasz więc zapytałam o detal.

Pozdrawiam

Sowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat na temat RKS czy rolety zew, raczej zdecyduję sie na zewnętrzne bo przy RKS mocuje sie okno z 3-ech stron i z ew.usuwaniem usterek jest kłopot, ale znowu wygladają nieco lepiej, ale u Ciebie właśnie te skrzynki nie wystają tak nieładnie.

W jakiej firmie je zamawiałaś-czy razem z montażem?

Pozdrawiam

Sowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa!

My zrezygnowaliśmy z RKS-ów ze względu na mostek cieplny jaki tworzą. One nie są - a przynajmniej 3 lata temu nie były ocieplane. No chyba, że masz ścianę na tyle grubą, że dasz jeszcze na skrzynkę styropian.

My mamy normalne skrzynki i nie tak całkiem źle to wygląda - a przynajmniej mnie się tak wydaje :).

Kuknij w linka i zobaczysz.

Sonika!

Sory, że Ci się we wontek :wink: wsadzam bezczelnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy nie wiem czy rks :D ale rolety w nadprożu okna, a ponieważ scianę mamy taką od środka cały pustak, 8cm steropianu, 3/4pustaka na zenątrz(albo odwrotnie :oops: :D ) pudło pięknie się zmieściło wraz z otuleniem steropianu :D odpowiedniej grubości, na to nida i tynk-wyglada 8) bajecznie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...