Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOREK na podłogę, podłogi, panele korkowe


Gość

Jesteś za podłogą z korka?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś za podłogą z korka?



Recommended Posts

Ja widzę na podłodze korek, piękny, doskonale komponujący się z parkietem i meblami.

 

Na upartego deski podłogowe polakierowane błyszczącym lakierem też wyglądaja jak linoleum, na szczęście tylko z kilku metrów.

 

Są też kafle imitujące drewno.

 

Ja pozwalam swojej podłogi dotykać, nawet jak ktoś chce może sobie polizać - ale nie zmuszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja widzę na podłodze korek, piękny, doskonale komponujący się z parkietem i meblami.

 

Wiccork´i nie wygladaja jak typowy korek, na pierwszy rzut malo kto wie, ze to korek, powloka winylowa daje im niestety tej "sztucznosci", w dotyku wrecz "gumowe", widzialam polozona na duzej powierzchni i wygladalo to (dla mnie) bardzo nie-naturalnie.

Zreszta to nie tylko moje zdanie, jakis czas temu na gazecie.pl na forum wnetrzarskim byla dyskusja na ten temat i dziewczyny mialy tam podobne uwagi.

Nie zmienia to jednak faktu, ze podloga polozona tym korkiem (oprocz wygladu) ma same zalety.

 

Na upartego deski podłogowe polakierowane błyszczącym lakierem też wyglądaja jak linoleum, na szczęście tylko z kilku metrów.

 

Są też kafle imitujące drewno.

 

Zawsze mozna polakierowac na matowo/pol-matowo lub zaolejowac, wtedy z kazdej odleglosci widac piekna podloge, a kafle imitujace drewno, to taki sam "dobry" wynalazek, jak wszelkiego rodzaju cegielki/kamienie udajace prawdziwa cegle/kamien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam! Zastanawiam się nad położeniem korka na podłogach w pokoju dzieci (alergiczek), bo wiadomo, że cieplej a one cały czas na podłodze a dywanów nie planuję. Ale nie wiem jak to się sprawdza w praktyce. Wiadomo: reklama, reklamie a życie, życiem. Więc pytam: Warto dawać korek na podłogi czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
  • 2 years później...
  • 6 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...