Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kamal, plizzzzzzzzz, zmieść jakieś nowe zdjęcia na picassie :)

Zakochałam się w Twoim domku :) (we wszystkich konkursowych, oczywiście tyż ;))

Kiedyś, jak pozwolą fundusze, mam nadzieję, że pobudujemy chatkę wg tego właśnie projektu :)

 

Czy ktoś z Was poszerzał drzwi garażowe (bramę) ? Bo u kogoś, gdzieś, kiedyś widziałam czytając cały wątek,

ale nie mogę teraz odszukać zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam

Chciałabym zapytac forumowiczów jak rozwiązaliście sprawę schodów i nieszczęsnego sufitu łazienki. U wiekszości widziałam wykonczenie jakby sufitu łazienki na równi z podłoga na poddaszu ale może sa jakies inne mozliwości?

Przymierzamy się do wykańczania poddasza i szukam inspiracji:)

Pozdrawiam serdecznie

Aga&Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga&Piotr nie kumam: " wykonczenie jakby sufitu łazienki na równi z podłoga na poddaszu". Możesz jakoś bardziej łopatologicznie napisać co masz na myśli?:(

A jeśli chodzi o sprawę schodów to pytasz o wykończenie?Ja w jednym domu robiłem granitowe a w drugim drewniane (jesion). Obie wersje są fajne pod warunkiem , że pasują do reszty wnętrza.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sufit łazienki dolnej jest skonczony płyta osb która, jak na razie, nie jest zrównana z podłogą na poddaszu. Zastanawiam się jak podejść do problemu, czy zostawić tak jak jest czy podciagnąć boki tego sufitu tak aby był zrównany z podłoga na poddaszu.

Na ile to jest łopatologicznie nie mam pojecia, może zdjęcie coś rozjaśni.

Bardzo dziekuje

IMG_0729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa jesli mowa o suficie łazienki dolnej to u nas jest zrownany z podłoga na poddaszu :)

zerknij do mnie na folder ze zdjeciami "to co w srodku" - widac to na zdjeciach ze schodami.

to chyba w zwiazku z powyzszym problemem sufit dolnej łazienki od strony łazienki jakos nisko macie? :>

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam za grudzien i styczen wyszlo 360m3 co daje za samo paliwo troche ponad 400 zł, ale te wszystkie oplaty stale, zmienne i abonamentowe to drugie tyle w naszym przypadku. moja mama spala wiecej gazu, a placi duuuzo mniej niz my ;/

acha, drzwi z wiatrołapu do domu jeszcze nie mamy, a temp w domu mamy ok 20 - 20,5 stopni.

co ciekawe (przynajmniej dla nas) w kotłowni NIEOGRZEWANEJ jest 20 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam za grudzien i styczen wyszlo 360m3 co daje za samo paliwo troche ponad 400 zł, ale te wszystkie oplaty stale, zmienne i abonamentowe to drugie tyle w naszym przypadku. moja mama spala wiecej gazu, a placi duuuzo mniej niz my ;/

acha, drzwi z wiatrołapu do domu jeszcze nie mamy, a temp w domu mamy ok 20 - 20,5 stopni.

co ciekawe (przynajmniej dla nas) w kotłowni NIEOGRZEWANEJ jest 20 stopni.

To nie jest tak zle, faktycznie. Ciekawe czy uda sie zmiescic w 1200m3 rocznie. Niestety nie mam projektu ze soba, ciekawe jakie tam podane jest zapotrzebowanie na cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie pisałem już z pół roku a to wszystko wina braku porządnego internetu w domu. W naszym nowym domu :)

 

Opowiem w skrócie.

 

Przeprowadziliśmy się w lipcu. Co prawda drobne prace wykończeniowe trwały do września ale już się dało mieszkać.

Dzieci od września poszły do nowej szkoły a w październiku powiększyła nam się rodzina - mamy psa labradora :D

 

Mieszka się fantastycznie, nie wiem czy byłbym w stanie z powrotem przeprowadzić się do bloków. Dom jest akurat dla nas - uważam że projekt jest świetny i po małych przeróbkach znakomicie nadaje się dla 4 osobowej rodziny. Właściwie jedynego co brakuje to garażu na drugi samochód i małej piwniczki na wino :)

 

Postaram się porobić zdjęcia i wrzucić do galerii.

 

Pozdrawiam

Ya

 

PS. Jeśli chodzi o sufit w łazience na dole to tu jest zdjęcie - może będzie inspiracją, choć nie jest najlepsze. Jakbyście chcieli to spróbuję zrobić jakąś lepszą fotkę.

 

 

PS2. KaMal Cocayna - prawie razem zaczynaliśmy, jak tam, mieszkacie ? Jak się mieszka?

Pozdrawiam serdeczniasto

Ya

P6050420..JPG

Edytowane przez Ya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...