Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KaMaL W tajemnicy powiem, że...wszystko wskazuje, że.... jutro... :D

 

Żadnych tajemnic !!! :evil:

Wszystko obfotografować i wrzucić do galerii proszę! :wink:

 

W tajemnicy, bo jeszcze sam w to nie wierzę...

 

Aparat już przygotowany. :) Pierwsze wrażenia postaram się zamieścić jutro wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Po pierwszym dniu jestem zmęczony jakbym osobiście wszystko robił. :)

Najpierw oczekiwanie na ekipę, potem zrywka drzew, ściąganie humusu i na końcu wydobywanie kamyka. Wszystko obfotografowane w galerii.

Szkoda nam pięknych kwitnących jabłoni, śliwek i brzoskwini. Ale wreszcie się coś zaczęło dziać!

 

W sobotę geodeta, od poniedziałku ruszamy dalej. :)

 

Pozdrawiam

Ya

 

PS. Chyba mogę już założyć dziennik budowy... jak tylko odzyskam siły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie bardzo przepraszam, ale ja tego co piszesz w galerii nie widze :roll:

Bardzo mozliwe ze przez kolejne 2 tygodnie bedziesz sie czuł jak dziś. Samo patrzenie wyczerpuje dopoki nie przywykną oczy i ... portfel :D

 

Gratulujemy i powodzenia !! :D

 

Dziękuję ślicznie. Mam nadzieję, że przywyknę. :)

Już poprawiłem, powinno być widoczne.

Pozdrawiam

Ya

PS. Zaczęliśmy Was gonić ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ya... druga połowa KaMaL'a obejrzała galerię... :) no ładnie ładnie... teraz wszystko nabierze rozpędu. :)

Tylko tych drzew szkoda. Dobrze, że nasze "wyciapywałem" w pierwszych dniach lutego - stare jabłonie nie miały jeszcze liści, więc trochę mniejszy ból wycinać. Ya! tylko drewna z owocówek nie wyrzucaj. Do kominka co prawda nie jest to polecany typ drzewa - ale do wędzarni lepszego nie znajdziesz. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ya... druga połowa KaMaL'a obejrzała galerię... :) no ładnie ładnie... teraz wszystko nabierze rozpędu. :)

Tylko tych drzew szkoda. Dobrze, że nasze "wyciapywałem" w pierwszych dniach lutego - stare jabłonie nie miały jeszcze liści, więc trochę mniejszy ból wycinać. Ya! tylko drewna z owocówek nie wyrzucaj. Do kominka co prawda nie jest to polecany typ drzewa - ale do wędzarni lepszego nie znajdziesz. :]

 

Dzięki za miłe słowa. Fakt, żal było ciąć a właściwie wyrywać tych drzew. Takie śliczne pełne kwiatów...

Co do drewna to właśnie są takie plany. Jak powstanie dom to obok zbudujemy wędzarnie i drewno będzie jak znalazł. Czyli jabłonki zjemy w postaci szyneczki :D

 

Dziś był geodeta i wyznaczył gdzie ma stać budynek. Dokładność niesamowita - większość wymiarów co do milimetrów a najmniej dokładny co do 1 cm. szok!

 

A poza tym nie wiedziałem, że zdejmując humus zafundowałem dzieciakom super-piaskownice i hałdę ziemi do wspinaczki :D

 

Ciąg dalszy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę i juz jestem zdecydowana na Konkursowego M02 Pozdr

 

Witaj więc w gronie Konkursowiczów! :)

Wybrałaś najlepszy projekt na świecie ! :D :D

Chyba wszyscy na tym wątku się z tym zgodzą. :)

No, może poza Piotrem, który ma niezrozumiały pomysł budowania z bali ;)

 

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

Hoho, dopiero co znalazłam projekt Konkursowy, stwierdziłam - o kurcze, naprawdę niezły - i jakie zaskoczenie, tyle osób tu właście go buduje 8)

 

...na pewno to już było poruszane ale - zajrzałam do kilku galerii, z zewnątrz super, ale... czy ktoś się dzielił wnętrzami? Bo to w sumie najistotniejsze (zwłaszcza rozmiary, światło itd). Czy moglibyście się tym też podzielić? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się dzielił wnętrzami? Bo to w sumie najistotniejsze (zwłaszcza rozmiary, światło itd). Czy moglibyście się tym też podzielić?

 

Dzielili się dzielili ...

Wejdź na moją galerię. Tam pod napisem "Podłączone galerie" kliknij pokaż wszystkie. Większość z nich to relacje z budowy konkursowego. W wielu już są wnętrza :wink:

Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się dzielił wnętrzami? Bo to w sumie najistotniejsze (zwłaszcza rozmiary, światło itd). Czy moglibyście się tym też podzielić?

 

Dzielili się dzielili ...

Wejdź na moją galerię. Tam pod napisem "Podłączone galerie" kliknij pokaż wszystkie. Większość z nich to relacje z budowy konkursowego. W wielu już są wnętrza :wink:

Miłego oglądania.

 

Ojej dziękuję bardzo za szybką odpowiedź - pędzę podziwiać! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...