Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dziekuję!

juz wiem co i jak ... remont jest!

powiedzialam ze wg mnie sie zamkneli bo sie dodzwonic nie moglam. jak pojechalismy an miejsce to wygladalo jak opuszczony lokal.

 

udalo mi sie teraz dodzwonic. dziala. konczy remont.

damy mu do wyceny stolarke, bo oczywiscie z Bartyckiej wyceny nie widac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co tam u Was sie dzieje? Nic sie nie chwalicie :wink:

U nas wiezba się robi od 3 dni :D

Okna oczywiscie jeszcze nie wybrane :evil: twardy orzech sie okazał :-?

 

Więźba jak się patrzy, gratuluję :)

 

U nas mury się pną do góry :) Okna też jeszcze nie wybrane podobnie jak brama garażowa. Choć co do okien mamy już jednego faworyta, ale jeszcze może się zmienić. Faworytem jest Budvar centrum i 6-komorowe okienka ale nie pamiętam jak nazywa się ten profil.

 

Ogłosiłem też prywatny konkurs ofert na instalacje :)

 

Szczegóły w dzienniku i galerii (zmobilizowaliście mnie do uaktualnienia).

 

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować! Dziękować!

 

My casting na instalatorów mamy juz za sob a :D Ekipa do tynkowania w srodku i na zewnatrz i do wylewek tez wybrana.

 

Jutro kosmetyczne poprawki na dachu jak to powiedział nasz Ma(j)ster i ida z deskowaniem. Jutro tez dekarz przyjdzie i powie czy mu sie podoba czy by cos poprawil poki mozna i Kier Buda zaprosilam, bo juz sie z miesiac nie widzialysmy i mimo, ze wie co u nas piszczy to moge ja o czyms nie wiedziec, a moze warto by bylo 8)

Ach i jeszcze jutro zawita do nas Geodeta co by nam wykreslic miejsce na skrzynke elektryczna w płocie.

 

I'll be there! :lol:

 

I caly czas (do przyszlego tygodnia) czekamy na nowa palete kolorów w Jezierskim ... jeszcze mam nadzieje na niebieskie okna :D (niech Wam sie nie kojarzy niebieski-przemysłowy, raczej bym go okreslila jako prowansalski) :D

 

Aaaa i szczyty sie dzis zrobily :D

Jutro szalunek pod słupy przy oknach na poddaszu i nadproza co gruszeczka pewnie w piatek zaleje :D

 

i to by bylo na tyle z postepów i planów postepowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

uff wreszcie udało mi się (chyba) wkleić pierwsze zdjęcie z budowy.

 

http://picasaweb.google.com/lh/photo/qMOvPUsQWoVbCi7cvHhgmw?feat=directlink

 

Gratuluję !!!

Nie poprzestawaj na jednym, wklejaj więcej. :)

 

Pozdrawiam

Ya

 

A jakie widoki boskie :D gdybysmy budowali w takiej okolicy to moim ulubionym miejscem byłby taras :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, pamiętam doskonale etap wybierania okien i dachu. Ciężko było. Szczerze mówiąc jak dotychczas, to była dla nas najtrudniejsza decyzja, bo też wydatek niemały..

A teraz tak część tynków mamy zrobioną, część ścian jest zostawiona ponieważ będziemy tam kłaść instalację ogrzewania ściennego, więc tynk musi poczekać.

Właśnie szukamy nowej ekipy do tynków, ponieważ ta, która właśnie wczoraj zakończyła pracę troszczkę nas poirytowała.

Przeliczyliśmy wcześniej ilość tynków, które zrobili i nasze obliczenia różniły się od tych, które oni przedstawili, a szkoda słów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy problem z wyborem klinkieru - tez planowaliśmy piaskowy, ale gdy pilnie potrzeba go było na komin - akurat nie udało nam się kupić. I kupiliśmy ciemnoszary dopasowany do dachówki. Teraz się cieszymy, bo gdybyśmy dali piaskowy klinkier na komin, to wypadałoby go powtórzyć w innych elementach domu, a teraz mamy wolną rękę i raczej w ogóle zrezygnujemy z klinkieru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klinkier CRH z Gozdniacy (Sahara) zamawialiśmy od dystrybutora, który tutaj na forum się nawet reklamuje. Klinkier ok, bezproblemowa i szybka dostawa i co najważniejsze DUUUUŻo taniej niż w hurtowniach. Jeśli chcesz namiary to daj znać, wyślę na prriva.

 

CocaYna, wyślij mi te namiary także, będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

Widzę że troche zmian, coraz Nas więcej.

Gratuluję postępów!!

Muszę się pochwalić ......

....od tygodnia jesteśmy mieszkańcami MO2.

Jest cuuuudnie.

Warto jest przebrnąć przez trudy budowy, aby teraz delektować się radością z własnego domu! Nie wszystko jeszcze dokończone, ale mieszkać się da. W albumie kilka fotek! Pozdrawiam gorąco. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...