Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie. Chętnie pochwalę się swoim konkursowym, ale nie mam pojęcia jak wstawić zdjęcie.[/img]

 

 

Witaj wśród swoich :)

 

Musisz mieć zdjęcia w internecie (załóż galerię na jakimś serwisie np. w Picasa Web), potem klikasz "kopiuj adres zdjęcia" i wklejasz tan adres w posta kliknąwszy przed i po na przycisk IMG. Szczegóły tutaj:

 

http://forum.muratordom.pl/jak-wkleic-zdjecia,t138412.htm

 

Pozdrawiam

Ya

 

PS. U nas dach skończony, robimy ścianki wewnętrzne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pozytywnie zakręconych długo szukałem projektu który by odpowiadał moim wymaganiom no i konkursowy jest nr 1 fakt działki jeszcze brak czekam na decyzje geodetów choć praktycznie sprawa jest już załatwiona pozytywnie pozdrawiam wszystkich i proszę o kontakt ludzi którzy stawiają ten domek w kujawsko- pomorskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pozytywnie zakręconych długo szukałem projektu który by odpowiadał moim wymaganiom no i konkursowy jest nr 1 fakt działki jeszcze brak czekam na decyzje geodetów choć praktycznie sprawa jest już załatwiona pozytywnie pozdrawiam wszystkich i proszę o kontakt ludzi którzy stawiają ten domek w kujawsko- pomorskim

 

 

Cześć jaro331!

 

Jeśli jeszcze nie widziałeś MAPKI KONKURSOWYCH to zajrzyj i sam zobacz kto działa z konkursowym w Twoim rejonie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam pytanie przeglądałem cały temat prawie i biorę pod uwagę wasze zmiany aczkolwiek nie wiem może umknęła mi odp czy dom może być ogrzewany piecem na paliwa stałe i jaką zmianę należy zrobić ponieważ schody mimo wszystko pomniejszają pomieszczenie a piec + podajnik jednak troche miejsca zajmie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Budowlańcy dotarli i nawet się postarali.

Mury i strop skończone, było przy okazji trochę zamieszania.

Największe to z zostawieniem odpowiedniego otwarcia w stropie na schody.

Koncepcje się zmieniały, aż zostało w końcu małe "idealnie" (mam nadzieję) pod wymiar schodów. Wygrało przekonanie że im mniejsze otwarcie mniejszy pogłos w domu, więcej przestrzeni na górze no i wizualnie ciekawiej wygląda.

W sypialni będą duże drzwi do wyjścia na logie więc argument nie wniesienia dużych przedmiotów na góre nie był brany pod uwagę.

Zapraszam do galerii.

Pozdrawiam

PS.KaMaL niestety nie pomogę Ci z tynkami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...