Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...jedziemy w błotko i zasieki z drucianej siatki (jak donoszą poprzednicy :wink: )...

 

...czyli obejrzeć to cudo koło Rewy... :p

 

...już w sobotę z rańca... chyba że plany się rymsną :wink:

 

PYTANKA:

- czy ten domek ma już okna i drzwi?

- da sie wejść do środka?

- łatwo go znaleźć w tej mieścince na M?

- kogos z poprzedników postrzelili lub poszczuli psami :wink: ?

 

Już się nie mozemy doczekać tego "abordażu"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych , którzy juz zaczęli. Ja niestety chwilowo musze poczekać na dopływ funduszy ale pozwala to na dodatkowe przemyślenia projektu. My też zrezygnowaliśmy z łazienki na górze, tej przy schodach na rzecz pomieszczenia do prania, suszenia i prasowania. Chcemy powiększyć salon o 120cm więc zwiększy nam sie "przy okazji" łazienka przy sypialni i wygospodarujemy również tarasik w sypialni jak przy M02a. Czy ktoś z Was myślał o odgrodzeniu ścianką lub kawałkiem sciany hol od salonu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy wyceny do tej pory wszystko robiliœmy sami :D kasa nie długo nam się skończy :oops: ale jeszcze mamy jedno mieszkanie które jesteœmy w trakcie wykupu :D lecz coœ cięzżko to idzie jesteœmy na etapie stropu mieliœmy robić drewniany teraz po rozmowach jesteœmy troszkę :x zdezorientowani głópsi niż byliœmy nie wiemy co robić musimy się zdecydować do niedzieli czas goni chcielibyœmy przykryć dachem a na płyty czeka sie 3-4 tygodni na belki 2 tygodnie co robić :-? może wy coœ podpowiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

kolejny dzień próbuje zamówić projekt przez internet i ciągle po wypełnieniu formularza wyslwietla się błąd;-( jutro muszę zadzwonić

 

ja_robal

bylismy w Mechelinkach tydzień temu:

-domek nie ma okien ani drzwi

-do środka da się wejść-parter, góra wszędzie

-trafilismy w miare szybko-miejscowość mała-ale i tak miałam mapkę

-jest dziura w płocie z boku ;-)jedyne wejście na teren-nikt na szczęscie nas nie pogonił ani nie poszczuł pasami

 

 

Pozdrawiam miłego zwidzania-napisz po powrocie jakie wrażenia!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojbu nie mamy niestety profesjonalnej wyceny. Jedyna jaką dysponujemy, to wycena dla banku, którą sami sobie zrobiliśmy.

PIOTR KRYSTYNA odpowiedź poszła na priv

Śliwka my powiększyliśmy salon o ok. 120cm i wcale nie jest wąski, ani "kiszkowaty". Myślę, że jeżeli ktoś godzi się na dodatkowe koszty (a w stosunku do całej budowy to nie są duże wydatki) to naprawdę warto powiększyć salon.

 

U nas jutro pewnie skończą więźbę :D

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ROBAL NAPISAŁ:

 

PYTANKA:

- czy ten domek ma już okna i drzwi?

- da sie wejść do środka?

- łatwo go znaleźć w tej mieścince na M?

- kogos z poprzedników postrzelili lub poszczuli psami

 

no więc ten dom nie ma jeszcze drzwi i okien tak, że nie będzie problemu z dostaniem się do jego wnętrza, a i psów tam nie ma-nie musicie się czego obawiać. Dojechać trzeba do końca tej wiochy i w prawo pod górę prowadzi droga gruntowa. Jadąc nią widać zatokę no i półwysep Helski a dalej to na jej szczycie jest M02. Ja byłem w niedzielę wieczorem i nikogo tam nie było. Może trochę późno Wam to piszę ale dopiero teraz zobaczyłem waszą prośbę. Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...