Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyjaciele domku M02.

 

Wreszcie upchałem gdzieś kilka zdjątek i ... natychmiast się nimi dzielę.

http://foto.onet.pl/upload/44/36/_548438_n.jpg

 

poniżej link do albumu

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=45508&q=m02&k=3

Jak zobaczycie, u nas jest stan surowy otwarty (zamknięty prowizorycznie na zimę :-? )

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam serdecznie, dopiero tu trafiłem :)

Czytam z zapartym tchem...

Mam pytanie do giagi:

Czy zmiana kąta nachylania dachu i podniesienie ściany kolankowej o jeden pustak (30cm?) daje jakieś znaczace zmiany powierzchni pokoi na poddaszu M02? Czy żeby je powiększyć, trzeba konieznie przedłużyć dom w którąś ze stron?

 

Swoja drogą z tym bardziej stromym dachem bardzo "konkursowemu" do twarzy :)

 

Ktoś pisał też o schodach ze spocznikiem. Czy ktoś próbował je wpasować do M02? Jeśli tak to napiszcie!

 

Serdecznie pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie

Dołączamy do ludzi pozytywnie zakręconych M-02

Jesteśmy ze Śląska. Czekamy na pozwolenie na budowę.

I jesteśmy w trakcie poszukiwania firmy budowlanej. (może znacie jakąś solidną ze Śląska)

 

Jeśli chodzi o zmiany:

1. Zmniejszamy trzy okna (o dolną część) jedno na elewacji wejściowej (jadalnia) i dwa na elewacji zachodniej (salon) – resztę okien zostawiamy tak jak w projekcie chcemy zachować proporcję – sądzimy, że okna w tym projekcie są ozdobą domu.

2. Kotłownia - likwidujemy drzwi od strony garażu – wejście przez łazienkę

3. Rezygnujemy z deskowania na szczytach, – ale zostawimy podział kolorystyczny.

4. Zmieniamy fundamenty na płytę grzewczą Legalett.

 

Gagi – może podzielisz się z nami kosztami (jesteśmy bardzo ciekawi ile kosztował Cię stan surowy otwarty – bez fundamentów. (Chcielibyśmy być już na tym etapie :p ).

Może jest ktoś, kto zamierza wybudować lub buduje M-02 na Śląsku

 

Pozdrawiamy

 

Małgosia i Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy pomieszczenie gosp.(nr7) o pow 7,2 m˛ nie jest za małe na kotłownie gazową? Czy nie powinno miec co najmniej 9m2?

-gdzie planujecie wstawić pralkę???

-czy istniej możliwość poszerzenia garazu tak aby był na 2 stanowiska?

-czy wg was kuchnia nie jest za mała?

To na razie tyle.

:roll:

PS

Mieszkam na Śląsku w Raciborzu i zamierzam kupić ten projekt i go zrealizować :D To info dla Małgosi i Jarka. Szukam ludzi z okolic mających juz doświadczenie z tym domem.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU W NOWYM M02 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam!!!! Jestem bardzo zainteresowany tym czy ktoś już zakończył budowę Konkursowego?Jakie były prawdziwe jego koszty a nie szacunkowe?Jakie zmiany ulepszające zastosowano w projekcie ?Ja zamierzam ruszyć jak się "ociepli"Może się uda to zrobić.Najchętniej chciałbym obejrzeć efekty budowy "na żywo".Jestem z woj.śląskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...