Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie

Wlasnie zaczynam chorowac na ten domek... Takie pytania mi się narodziły po przeczytaniu tego wątku:

 

Włodzio - piszesz Mechlinki koło Rewalu - czy to te Mechlinki (innych nie znajduję koło Rewy w pomorskim)? Mieszkam w Wejherowie i jak to tam to zaraz jadę... :). A jak to Rewal to.... W jednym i drugim jest ulica Klifowa.

 

giagi - już padło to pytanie, ale powtórzę - czy wyraźnie powiększyły się pomieszczenia na poddaszu po podwyższeniu go o 1 pustak?

 

Jak myślicie czy powiększenie od strony jadalni o 90/180 cm bardzo podraza inwestycję?

 

To tyle... Dawajcie zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

 

po pierwsze: arkowy: dziękuję bardzo

 

po drugie: Bardzo fajny domek - ten konkursowy :)

 

po trzecie: razem z żonką szukamy domu, w którym będzie zadaszony taras. M02 spełnia ten warunek. Ale czy na poddaszu łazienki nie są za małe? Macie pomysły jak je "naprawić".

 

po czwarte: jakie są wymiary salonu (nie powierzchnia tylko długość i szerokość)? Moja żonka twierdzi, że jest za mały :( będę bardzo wdzięczny za info.

 

Ja jestem coraz bardziej przekonany do tego projektu ale musimy tę decyzję podjąć razem. W jakiś sposób muszę moją lepszą połówkę przekonać :)

 

Czy może ktoś z Was buduje ten dom w okolicach Warszawy ?

 

pydr

Habier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam może ciekawą wiadomość dla Ciebie, Habier.

W najbliższym katalogu Muratora, który na rynku pojawi się 20 kwietnia będziesz mógł obejrzeć (i może kupić) trochę powiększony domek M02 (w wersji M02a). Ma większy salon, jadalnię, dodatkową garderobę na parterze, i jeszcze jeden dodatkowy malutki pokoik też na parterze.

Na piętrze wszystkie 3 pokoje są trochę większe, są dwie łazienki i pralnia. No i balkon przy master bedroom.

Może warto poczekać.

Pozdrawiam

Margareta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo

 

To jednak TE Mechelinki... 24 km ode mnie. :lol:

Od jesieni domek wzbogacił się o dach. Wrzucam parę fotek:

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=49482&grupa=0&kat=16&a=cayuga

 

Mnie bardzo interesowały wielkości jadalni i tarasu i to starałem sie pokazać tych kiepskich zdjęciach...

 

Generalnie ta wycieczka przekonała mnie do Konkursowego, powiększonego jednak o jadalnię i salon. Nie wiem czy 90 czy 180... Teraz czekam na prezentację M02a...

 

pozdrawiam

michal

 

Od dzisiaj Decyzja o WZ jest ostateczna!!!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani właśnie rozpoczął się sezon budowlany!!!!!

Będziemy kontynuować prace budowlane aby zamieszkać w tym roku w naszym domku!

Będziemy w kontakcie może niedługo kilka fotek przedstawie....

Napiszcie czy już zdecydowaliście się budować konkursowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

Wiosna więc czas na dalsze prace.

Wiecie co - mamy straszną ochotę na rolety zewnętrzne - pomyślcie o nich na etapie lania nadproży - u nas trzeba terach mocno kombinować.

 

Słuchajcie pogadałem właśnie z miglo (poskypowałem) - jednak nie ma to jak język mówiony ;)

 

Może by tak telekonfrencje pozestawiać ?

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...