Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W jakich godzinach pracujecie (w pracy)?


Olinka

Recommended Posts

jak widze-sami luzacy. Ja pracuje 8-16; raz w tygodniu 16-8 (plus oczywiscie tamte 8-16 z pierwszego i z nastepnego dnia)plus 1 weekend w miesiacu-od 8 w sobote do 8 w poniedzialek (plus oczywiscie 8-16 w poniedzialek...)Wiekszosc budowy prowadzona przez telefon,mamy pana Darka-wzor cnot, a czesc urlopu i wolne weekendy na budowie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
U nas dzięki Bogu budowa skończona :lol: ,ja jeżeli chodzi o pracę to miałam luz-pracuję na swoim od 9-11 i od 15-18,mąż pracuje od 8 do 15 ale mógł się spokojnie urywać co też często robił :lol: ,fakt faktem -na budowie najlepiej być cały czas i patrzeć wszystkim na ręce , my dodatkowo wysyłaliśmy mojego ojca jak nas dłużej nie było.Teraz to owocuje-szukaliśmy ostatnio jakiejś rury tzn gdzie wychodzi z budynku,bo robotnikom się ją nieco przesunęło :wink: ,tata oczywiście wiedział :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak budowalem wlasnemi rencami ;) to realnie porzucilem prace - ale to w moim wypadku bylo mozliwe gdyz juz od 87 jestem na wlasnym - ja murarzem, ciesla,zbrojarzem, dekarzem, elektrykiem, hydraulikiem i czort wie kim jeszcze sie stalem a ludek alarmy w samochodach montowal a teraz hmmmmm..... styczen i luty w wiekszosci wypadkow 2-4 godzin dziennie ale jak rozkreca sie sezon to juz 8-10 godzin a w pelni sexonu tak od sierpnia do grudnia od 12 do 14 godzin dziennie. Niedziela zawsze dla rodziny

Jak sobie przeczytalem ten swoj post to tak hmmmm....dochodze do wnioskku ze to chore, tyle czasu robocie poswiecac. Jestem chory, pracocholik czy co? A moze juz z racjo chocby codziennego tu przebywania psycholem sie stalem? Sam juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wszyscy się tu budują (lub zamierzają) a ja boję się, że pracując od 10 do 18 nie dam rady bywać na budowie.

W jakich godzinach pracujecie?

Buduję sobie domek z mężem i pracujemy ja od 8 do 17 lub od 10 do 19 mąż od 8 do 17, jest ciężko ale idzie do przodu, tylko trzeba mieć dobrych wykonawców i po pracy jechać na budowę, bo pańskie oko konia tuczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...