Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa jaworzno


jareckki1

Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Słońce założyłaś trzecią grupę "Jaworzno".

Nas jest mało i chyba najczęściej Jaworzniaki udzielają się tu: http://forum.muratordom.pl/grupa-jaworzno-2008r,t118382-60.htm?highlight=jaworzno

 

Witam,

bardzo dziękuję za informację. Zakładając grupę nie trafiłam na wskazaną przez Ciebie. Fajnie, że podpowiedziałeś mi tą grupę. Skorzystam z informacji, które tam zamieszczacie, chociaż ja je będę potrzebowała dopiero na etapie wykończenia domu. Mam już firmę i technologię wybraną, jak otrzymam pozwolenie to jeszcze w tym roku zaczynam.

Pozdrawiam,

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 months później...
  • 4 months później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Może byśmy się skonsolidowali w jedną grupę (mam na myśli tą http://forum.muratordom.pl/group.php?discussionid=2636&pp=20&page=13&do=discuss).

Ania jako moderator pomyśl, ta ma chyba lepszą nazwę (jest tylko Jaworzno).

Jest nas tak mało i nasze nieliczne (jaworzniaków) głosy jeszcze się rozpraszają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 months później...

OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina.

Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam.

Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...